Įkraunama...
Įkraunama...

Postcrossing'o popamokinė veikla-swap'ai ir tag'ai

Kisute, ACIU ACIU ACIU wub.gif Gavau Tamstos siusta taga wub.gif Bet su matematika prastokai, ane? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
flirt.gif
Atsakyti
tag Miegaliuke_ smile.gif
Atsakyti
tag nusishypsom
Atsakyti
tag Alyvuoge
Atsakyti
Tag jurslan
Atsakyti
o nepasisakysit kieno atvirukai jb swape pas mane atkeliavo?
Atsakyti
QUOTE(Tiupis @ 2012 09 14, 17:19)
Kisute, ACIU ACIU ACIU  wub.gif Gavau Tamstos siusta taga  wub.gif

Laba ryta smile.gif o aš va ištraukiau iš dėžutės Jūsiškį tagą bigsmile.gif nuostabūs atvirukai wub.gif net užsimaniau pažiūrėt 007 triniti.gif
Atsakyti
Gavau tag'us nuo Salomėjos ir nusishypsom bigsmile.gif ačiū labai labai wub.gif

Yvete, kiek pamenu, mano tas vaikutis stovintis iš j/b smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurslan: 15 rugsėjo 2012 - 15:49
ajaii gavau groziu kruvele is alyvuoges wub.gif

bet tai ir prisislepusios jus visokiu gerybiu ne itarti negaletum biggrin.gif biggrin.gif

beje kasiute ojeii..norejau kaledu dezutei va ir sulaukiau bigsmile.gif
susinepatoginau net.. wub.gif
Atsakyti
Ačiū Kisute, ačiū Sleepy! wub.gif
Atsakyti
neįsižeiskit, dėl to, ką parašysiu. Galvojau nutylėti, bet truputėlį liūdna, tad rašau.

Sugrįžo jb swapas į namus, ne visi atvirukai mano skonio, bet tokie, kokių neturėjau. Tai džiaugiausi, kad gal paįvairinsiu, turėsiu kitokiems norams. Vakar rinkau ir užrašinėjau atvirukus. Norėjau du iš sugrįžusių atvirukų užrašyti. Deja, nukišau juos tolyn nuo savo akių.
Aš išsiunčiau visus švarius atvirukus. O pas mane sugrįžo trys su nekokia kita puse. Du su pirštų antspaudais ar kažkuo panašiu. Pavalgius gal šokolado ar dar kažko. Juk niekur nepanaudosi tokio atviruko. O trečiasis, na mažai ten pažymėta su markeriu. Bet tokio aš irgi niekam nesiųsiu.
Kai gauni ne pagal savo skonį atviruką, vistiek gali panaudoti, bet stenkitės bent kit pusę apsaugoti, pažiūrėti prieš dedant kokius sudėjot.
Atsakyti