Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(GITALE @ 2012 12 05, 20:47)
reikia rasti ar nesiojamam kompe ASUS K50IJ yra --IEEE 802.11 b/g/n.---
atsidarau hardware-network adapters bent cia man nurode jo ieskot bet ten nera yra tik du uzrasai
Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E-Ethernet Controller
Atheros AR 9285 Wirelles Network Adapter

ar ieskot kitur?
ar reiskia kad b/g/n siam kompe nera?aciu


Kaip supratau, reik išsiaiškint ar laptope yra wifi? Net neabejoju, kad yra. Lengviausia patikrint - prisijungt prie interneto nenaudojant laido. O tas antras Aetheros AR 9285 Wireless Network Adapter tai ir yra wifi priimantis įtaisas Jūsų laptope.
Atsakyti
b/g/n - tai tam tikri signalo dazniai, bevielio rysio greicio indikatoriai (nesukit galvos del ju)
Jei NB yra iki 5m. senumo, tai garantuotai visi jie bus, nes bevielio rysio adaptorius yra tame kompiuteryje..

Dandelion fuzz, panasu, kad vandenukas sugadino mikroschema po mygtukais, tad mygtuko keitimas nieko nepriduos, nes klavisa isemus galima ir su piestuku "spausdinti", bet ne siuo atveju.. Svelniai tariant: klaviatura - be ateities, jei pradziovinta neveikia.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chillin': 05 gruodžio 2012 - 20:33
A, na ačiū tada už info smile.gif gerai, kad tik vienas nukentėjęs, ne daugiau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal galite patarti kaip atidaryti DB faila? gavau kompakta su testais ir negaliu atidaryti
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

Gal galite man padeti g.gif FB negaliu nieko kometuoti ir skaityti komentaru. (man atrodo dukra kazka prispaude) gal zinot kaip padaryti kad viskas butu kaip ir anksciau?

P.S. kitam kompe viskas gerai,tik sitam neleidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 12 02, 10:50)
Laba,
su zaidimu parsiunciau prohrama Яндех.Per valdymo skyda istryniau ja bet vistiek vietoj google chrome isijungia man яндех doh.gif Kaip grazinti google? 4u.gif

nieks nezinote kaip sutvarkyti? ax.gif
Atsakyti
laba, gal galit kas man pagelbėt 4u.gif nešiojamam kompiutery buvo uždėtas slaptažodis ir vaikas jį kelis kart ne taip suvesdamas, užblokavo. gal žinot kaip be meistrų atblokuoti?
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 12 08, 11:30)
nieks nezinote kaip sutvarkyti? ax.gif


labas, eik i google chrome nustatymus(desine kampe prie zvaigzdutes)>irankiai>pletiniai ir istrink ka ten parsisiuntei smile.gif turetu padet...
Atsakyti
Sveiki, nerandu tinkamos temos, tai bandau rasti atsakymą čia: kodėl negaliu parsisiųti filmo (nei iš linkomanijos, nei kitos puslapio, kuriame esu registruota) - abiem atvejais paspaudus siųstis ir save, išmetą apačioj eilutę, kad ''download has compleated" . Nesisiunčia. Gal pas mane kažkokie nustatymai kompe po jo pirkimo? Kiti patikrina iš savo kompo, iš savo prisijungimų - siunčiasi.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2012 12 09, 20:16)
Sveiki, nerandu tinkamos temos, tai bandau rasti atsakymą čia: kodėl negaliu parsisiųti filmo (nei iš linkomanijos, nei kitos puslapio, kuriame esu registruota) - abiem atvejais paspaudus siųstis ir save, išmetą apačioj eilutę, kad ''download has compleated" . Nesisiunčia. Gal pas mane kažkokie nustatymai kompe po jo pirkimo? Kiti patikrina iš savo kompo, iš savo prisijungimų - siunčiasi.

Jei spaudžiate Save, tai jūs tik išsisaugot torrent failiuką savo kompiuteryje.
uTorrent programą turit? Jeigu taip, tai dukart spragtelkit ant to failiuko ir jį atidarys torentų programa, ten ir prasidės siuntimas. O jeigu neturit tos programos, tuomet reikės parsisiųsti.
Atsakyti
QUOTE(rossa @ 2012 12 08, 21:30)
laba, gal galit kas man pagelbėt 4u.gif  nešiojamam kompiutery buvo uždėtas slaptažodis ir vaikas jį kelis kart ne taip suvesdamas, užblokavo. gal žinot kaip be meistrų atblokuoti?


Kokia operacinė sistema? teko girdėt, kad per BIOS reik pasileist safe mode (tuomet password neprašo) ir uždėti naują.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo workisfordummies: 10 gruodžio 2012 - 01:53
QUOTE(DuoDuo @ 2012 12 09, 21:04)
Jei spaudžiate Save, tai jūs tik išsisaugot torrent failiuką savo kompiuteryje.
uTorrent programą turit? Jeigu taip, tai dukart spragtelkit ant to failiuko ir jį atidarys torentų programa, ten ir prasidės siuntimas. O jeigu neturit tos programos, tuomet reikės parsisiųsti.

ne, neturiu turbūt tos programos, nes naujas kompas, nieko tokio nesisiunčiau. O jei tai nepavyksta (parsisųsti) ir per tfile.ru , tai ir ten analogiško kažką reiktų parsisiųti?
Atsakyti