Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

QUOTE(chillin' @ 2013 01 28, 17:07)
Uzmiega hdd ir visa sistema. Siulyciau vakarais isjungineti normaliai (shut down).

ačiū...bandysim
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 28, 17:07)

Pasiulykit administratoriui istrinti  mirksiukas.gif

ane? bet administratorius as smile.gif
Atsakyti
Musu nesiojamas kompiuteris su skandinaviska klaviatura. Stringa tarpo klavisas. Servise siulo deti angliska klaviatura. Kuom jos skiriasi? Ar idejus angliska mygtuku funkcijos skirsis?
Atsakyti
Gali zenklai skirtis, ir zinoma, remonto savikaina. Imanoma pakeisti tik tarpo mygtuka ir turetu viskas puikiai veikti.
Atsakyti
Sveiki kaip prisijungti prie bevielio interneto su loptopu, slaptažodi įvedu, bet jo neatpažįsta.
Viskas seniau veikdavo gerai iki tol kol nepajungė šviesolaidinio interneto, dabar nebeatpažįsta slaptažodžiu, gal kokius nustatymus dar reikia pakeisti? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2013 01 29, 15:25)
Sveiki kaip prisijungti prie bevielio interneto su loptopu, slaptažodi įvedu, bet jo neatpažįsta.
Viskas seniau veikdavo gerai iki tol kol nepajungė šviesolaidinio interneto, dabar nebeatpažįsta slaptažodžiu, gal kokius nustatymus dar reikia pakeisti?  doh.gif

Savaime slapdažodis pasikeisti tikrai negalėjo.. Pamėginkit prisijungti prie routerio pagal jo IP (kitoje routerio pusėje būna, dažniausiai, užrašytas IP ir vartotojas bei slaptažodis), o ten pažiūrėkit koks slaptažodis įrašytas.
O gal neteisingai suvedat?
Ar pvz telefonu galite prisijungti per Wi Fi?
Atsakyti
Greiciausiai klaviaturos kalba persijungus - dazniausia problema
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
vienas kuklutis klausimėlis biggrin.gif - kaip nustatyti kitą puslapiuką, kurį norėčiau pirmą matyti įsijungus internetą?.... cool.gif Pas mane W xp
Ačiūūūūūū
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 01 31, 10:07)
Laba diena  4u.gif
vienas kuklutis klausimėlis biggrin.gif  - kaip nustatyti kitą puslapiuką, kurį norėčiau pirmą matyti įsijungus internetą?....  cool.gif Pas mane W xp
Ačiūūūūūū

Reikia pasikeisti HOME PAGE narsykles nustatymuose.
kokia interneto narsykle?
Atsakyti
QUOTE(Pabaiga @ 2013 01 28, 20:16)
ane? bet administratorius  as smile.gif

pas mane irgi ismesdavo ta pati aname pc, nors pati administratorius ir buvau, bet istrinti neleisdavo schmoll.gif pc neleisdavo neleisdavo, o poto kartais kai susviesdavo jam kazkoks gerumas bac ir leidzia doh.gif taip ir nesupratau kame reikalas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(chillin' @ 2013 01 31, 11:42)
Reikia pasikeisti HOME PAGE narsykles nustatymuose.
kokia interneto narsykle?


Mozilla F blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 01 31, 12:33)
Mozilla F  blush2.gif

Priemonės > Nuostatos > Pradžios tinklapis (įrašykit kokį norit matyti įjungus naršyklę)
Atsakyti