Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 18

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosska: 01 kovo 2013 - 10:49
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 26, 11:18)
Sveiki ga lkas nors žinot kas gali būt mano pc  blink.gif rašant tekstą automatiškai viusr lenda Y raide  blink.gif paliekant rašymo langa atidaryta Y raide rašosi pati ir prirašo laabai daug  blink.gif

man su M taip buvo biggrin.gif bet pries tai buvo uzlieta klaviatura .. tai tas matyt kazkaip paveike wink.gif
Atsakyti
Sveiki, ką ši lentelė reiškia ir kaip ja panaikinti, nes nei YES, nei per kryžiuką os negaliu išjungti doh.gif Kai panaikinu ja per Close window, po kurio laiko ją man vėl išmeta doh.gif

user posted image
Atsakyti
Laba, gal zinot kodel pilnai neuzkrauna www.makalius.lt ??? Atidaro,
bet istisai baltas langas ir krauna, krauna, krauna..... Daugiau nei
su vienu puslapiu problemu nera sad.gif
Atrase: "Atnaujinus puslapį kai kam taip nutiko. Pabandykite perkrauti "cache"."

O kas tai yra ir kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2013 03 05, 19:59)
Laba, gal zinot kodel pilnai neuzkrauna www.makalius.lt ??? Atidaro,
bet istisai baltas langas ir krauna, krauna, krauna..... Daugiau nei
su vienu puslapiu problemu nera sad.gif
Atrase: "Atnaujinus puslapį kai kam taip nutiko. Pabandykite perkrauti "cache"."

O kas tai yra ir kaip tai padaryti?


gali pasirinkti kuri tavo naršyklė ir detaliai paaiškinta
http://www.refreshyo...e.com/en/cache/
Atsakyti
Turiu problemą su chrome naršykle. Jau porą metų esu užsiblokavus reklamas, bet nesenai įsidiegiau papildinį (kad nerodytų facebooke ir youtubei reklamų) ir mano naršyklė pradėjo streikuoti. Kartais neverčia puslapių atgal, ilgai krauna, atrodo, kad nuolat kas enter spaustų ar atnaujinti mygtukus. Prapuolė lankomiausių svetainių langai(atsiverčia naujas skirtukas su baltu fonu), neįsidiegia pilnai naršyklės tema. Buvau jau ją ir išinstaliavus ir įdiegus iš naujo- trumpam pasitaisė, bet vėl viskas grįžo į senas bėdas. Išjungiau reklamų bloką - pagreitėjo naršyklė, bet niekas nepasikeitė. Tikriausiai problema dar kažkur. Gal kas žinot kaip tai ištaisyti?
P.s. Blokuoti reklamas noriu, nes bijau, kad gali ištikti isterija nuo jų iššokančių ir visokių kitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marius111 @ 2013 03 07, 13:08)
gali pasirinkti kuri tavo naršyklė ir detaliai paaiškinta
http://www.refreshyo...e.com/en/cache/


Aciu, bet viska perskaicius ir padarius niekas nepasikeite sad.gif
Atsakyti
Sveiki,prasau pagalbos.Vaikas kazka prispaudinejo,dabar kaip prisijungti noriu prie interneto(loptope,bevielis internetas)raso,Per si tinkla siunciama informacija gali matyti kiti asmenys unsure.gif kaip sutvarkyti sita?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 03 14, 10:42)
Sveiki,prasau pagalbos.Vaikas kazka prispaudinejo,dabar kaip prisijungti noriu prie interneto(loptope,bevielis internetas)raso,Per si tinkla siunciama informacija gali matyti kiti asmenys  unsure.gif kaip sutvarkyti sita?Aciu.

gal pades, lendam i control panel>Network and internet> Network and sharing center> Change advanced sharing setings ir ten ziuretis
Atsakyti
Labas rytas.

Instaliavau Mozilla Firefox. Ir ji manęs meprisileidžia prie Gmailo. Visada atsiranda lentelė su užrašu:
Neteisingas tinklalapio peradresavimas
Serveris cikliškai peradresuoja šio adreso užklausą. Toks peradresavimas yra begalinis.
Ši klaida galėjo įvykti dėl to, kad naršyklė nepriima svetainės slapukų.


Per Explorer'į prisijungti galima...

Ką daryt...? ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Noreciau, kad atsakytumete i klausima ir padetumete isspresti problema 4u.gif Naudoju
Firefox interneto narsykle, bet pakanka atsidaryti pora atskiru langu ir kompiuteris "pakimba". Po poros minuciu ismeta lentele su uzrasu: UNRESPONSIVE SCRIPT: Continue or Stop doh.gif Na paspaudziu viena is siu dvieju atsakymu, ir vel suka suka suka ta puslapi, kol galu gale uzdaro visai sad.gif

Kas tai? unsure.gif
Atsakyti
Buvo viskas lietuviu kalba, dabar nei is sio, nei is to, viskas rasoma anglu kalba. Kaip atstatyti lietuviu kalba? as angliskai neikertu:(
Atsakyti