Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(isora @ 2012 09 14, 08:10)
Nu tada reiškia aš nebegaliu prie to kompo liestis..  doh.gif  Dėl klyno tai 100 proc sutinku..  drinks_cheers.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  i o kas su veidu ir kojom? Kažkaip kitaip turėtu būt?
O dėl kostiumo, tikrai blyną rodo?  blink.gif Nes man tai ten net visos raukšlės matosi, perėjimai..  unsure.gif


kojos nedailioj pozoj, veido išraiška "prigauta"
kostiumas blynas ta prasme, kad išbvalansuoja kompozicija, per sunkus, jį reikėjo atsukt, prieš jį statyt kokį šviesų opbjektą, kad ir mergaitę ir tik tada fotkint. nes ta nugara nusveria visą kadrą kairėn.
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 09 14, 08:10)
Nu tada reiškia aš nebegaliu prie to kompo liestis..  doh.gif  Dėl klyno tai 100 proc sutinku..  drinks_cheers.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  i o kas su veidu ir kojom? Kažkaip kitaip turėtu būt?
O dėl kostiumo, tikrai blyną rodo?  blink.gif Nes man tai ten net visos raukšlės matosi, perėjimai..  unsure.gif


man blyno nerodo, bet vien dėl to klyno, jau trinčiau tą nuotrauką, ir niekam nerodyčiau smile.gif
Atsakyti
Ok, tas klynas.. lotuliukas.gif Aš jau pati suprantu kad nesąmonė... doh.gif blush2.gif

Ačiū, už komentarus... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 09 13, 23:16)
Erika. Rasei apie kazkoki JB mokymosi pradzioje smile.gif as labai noreciau tokio dabar ax.gif

Kad matai, kiek temų paskelbta, o ir Yvetė visais įmanomais būdais visas judina.
Ne kaži kaip juda. Mūsų laikais taip nebuvo lotuliukas.gif
Paskelbus temą viena kita pradingdavo, visos kitos sąžiningai ruošdavo biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Sea Girl @ 2012 09 14, 00:31)
Sveiki 4u.gif  Noretusi kartais pabendrauti ir pasimokyti... blush2.gif


Sveika, smagu Tave čia matyti.
Užskaityta.

Isora, viskas jau susakyta. Trink šią foto. Su spalvom...tai reiktų kažkaip Tau jas perprast. Gal kontrasto per daudg užvarai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 14 rugsėjo 2012 - 08:32
QUOTE(erikamaja @ 2012 09 14, 09:31)
Isora, viskas jau susakyta. Trink šią foto. Su spalvom...tai reiktų kažkaip Tau jas perprast. Gal kontrasto per daudg užvarai?

Ok einu ištrint.. hihihi.gif Su spalvoj nznau, nu atrodo stengiuosi, bet kaip neišeina taip neišeina, dabar išvis to kontrasto nekraunu beveik, su tuo jau mokausi, baigiu atprast nuo to didelio kiekio, bet va..spalvos.. nu jos žudo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 09 14, 08:36)
Ok einu ištrint..  hihihi.gif Su spalvoj nznau, nu atrodo stengiuosi, bet kaip neišeina taip neišeina, dabar išvis to kontrasto nekraunu beveik, su tuo jau mokausi, baigiu atprast nuo to didelio kiekio, bet va..spalvos.. nu jos žudo....  doh.gif

Nu, nes kažkaip žiūriu į šias Tavo foto, nu liūdesys kažkoks apima, kaip po karo, žinai. Tas rudumas, dangus toks liūdnas pilkai rudais dūmais apniukęs.

Nežinau kiek čia noro būtų meginoms, ale gal pabandyk kokią foto ( raw) formate, nebūtinai su žmonėm jei negalima jų dalint, skirtingom mergaitėm padalint( šokolado kokio pažadėk biggrin.gif ). Įdomu būtų koks rezultatas tos pačios foto pas skirtingus žmones gimtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 14 rugsėjo 2012 - 08:41
QUOTE(sayonara @ 2012 09 14, 09:07)
nuotraukos toje knygoje tikrai neblizga.
ateikit pas mus, padarykit ND, gal paaiškės, kad knygoje tik maketavimo metu nuotraukos kardinaliai pablogėjo, o iš tikro viskas normaliai ir Jūs su mumis čia bendrausite ir kartu mokysitės smile.gif

Ačiū už priėmimą smile.gif
Senokai čia vis paskaitinėju, bet prisijungti nedrįstu. Kažkaip visi fotografai profesionalai atrodo baisiai arogantiški. Net čia paskaičius kaip jūs vieni kitų darbus į miltus sumalate, nejauku pasidaro.

O dėl tos knygelės... ji buvo skirta alkoholikų, narkomanų reabilitacijos programai. Dvi savaites kartu fotografavome ir bandėme aplinkiniame pasaulyje ieškoti grožio, šviesos... Daugiau buvo praktinė veikla, o ta knygelė - tik parankinė, vizuali, priemonė. Pirmuose 10 ar kiek ten lapų, kur jumoro forma pristatomos naujokų klaidos, nuotraukos darytos prasčiausia muiline, kad žmogus, atsivertęs pažiūrėtų ir pasakytų: "ir aš taip galiu, o gal net geriau..." Taip skatinama motyvacija. Jei pirmuose puslapiuose pamatytų nulaižytas tobulas nuotraukas, paprasčiausiai mestų knygą į šoną ir pasakytų "ai, čia ne man".
Nežinau, kuriam galui čia teisinuosi. Knyga savo dalį atliko. Jau trys grupės sėkmingai "atsimokė" ir visi buvo laimingi atradę naują sritį savo gyvenime.
Žinau, kad visi jūs čia galite daug geriau padaryti ir net nesiruošiu ginčytis.

Tiesa, jeigu kur tą mano knygą į internetą įkėlėte dar - prašyčiau ištrinti. Šiuo metu ją perrašinėju, tvarkau kalbos stilių, logiką ir t.t., tad nenoriu, kad internete "plaukiotų" seni variantai.
O jei kas atsisiunčia ir pasisemia žinių, ar pažiūrėjęs į nuotraukas pasako: "aš galiu geriau" ( lotuliukas.gif ), tai tik valio 4u.gif

P.S. o kas yra ND? (soory už blond klausimą, bet tikrai nežinau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 14 rugsėjo 2012 - 08:49
QUOTE(erikamaja @ 2012 09 14, 09:40)
Nu, nes kažkaip žiūriu į šias Tavo foto, nu liūdesys kažkoks apima, kaip po karo, žinai. Tas rudumas, dangus toks liūdnas pilkai rudais dūmais apniukęs.

Nežinau kiek čia noro būtų meginoms, ale gal pabandyk kokią foto ( raw) formate, nebūtinai su žmonėm jei negalima jų dalint, skirtingom mergaitėm padalint( šokolado kokio pažadėk biggrin.gif ). Įdomu būtų koks rezultatas tos pačios foto pas skirtingus žmones gimtų.

Aš mielai, da galiu ir pyragų prikept ir tortu, tik nu maldauju padėkit ant kelio atsistot, nes tam griovy braidyt ir matyt kaip kiti keliu eina su labutinais, nu negaliu... nervina... lotuliukas.gif

Bet kaip tuos RAWUS čia sumest? blush2.gif

Jau S.B.M. , dėkinga, kiek terliojas su manim, aiškina aiškina daba, kokiais šunkeliais vairuoju.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2012 09 14, 08:47)
Ačiū už priėmimą smile.gif
Senokai čia vis paskaitinėju, bet prisijungti nedrįstu. Kažkaip visi fotografai profesionalai atrodo baisiai arogantiški. Net čia paskaičius kaip jūs vieni kitų darbus į miltus sumalate, nejauku pasidaro.

O dėl tos knygelės... ji buvo skirta alkoholikų, narkomanų reabilitacijos programai. Dvi savaites kartu fotografavome ir bandėme aplinkiniame pasaulyje ieškoti grožio, šviesos... Daugiau buvo praktinė veikla, o ta knygelė - tik parankinė, vizuali, priemonė. Pirmuose 10 ar kiek ten lapų, kur jumoro forma pristatomos naujokų klaidos, nuotraukos darytos prasčiausia muiline, kad žmogus, atsivertęs pažiūrėtų ir pasakytų: "ir aš taip galiu, o gal net geriau..." Taip skatinama motyvacija. Jei pirmuose puslapiuose pamatytų nulaižytas tobulas nuotraukas, paprasčiausiai mestų knygą į šoną ir pasakytų "ai, čia ne man".
Nežinau, kuriam galui čia teisinuosi. Knyga savo dalį atliko. Jau trys grupės sėkmingai "atsimokė" ir visi buvo laimingi atradę naują sritį savo gyvenime.
Žinau, kad visi jūs čia galite daug geriau padaryti ir net nesiruošiu ginčytis.

Tiesa, jeigu kur tą mano knygą į internetą įkėlėte dar - prašyčiau ištrinti. Šiuo metu ją perrašinėju, tvarkau kalbos stilių, logiką ir t.t., tad nenoriu, kad internete "plaukiotų" seni variantai.
O jei kas atsisiunčia ir pasisemia žinių, ar pažiūrėjęs į nuotraukas pasako: "aš galiu geriau" ( lotuliukas.gif ), tai tik valio  4u.gif

P.S. o kas yra ND? (soory už blond klausimą, bet tikrai nežinau)


tai junkis. mes ir pasipešiojam čia periodiškai, ir pasiglėbesčiuojam, normali, sveika bobų atmosfera, kartais vienas kitas vyras nosį įkiša, savo kvapu pakrutina vištidę; kartais plunksnos skraido, žaizdas vienos kitoms paklijuojam ir judam toliau. vYsks nArmaEi biggrin.gif

arogancijos čia nėra, tiesiog vieni žmonės su savo nuomonėm gyvena, tai nebūtinai yra arogancija. aišku, yra jautrių, kurioms nieko negalima pasakyti, bet iš principo gyvent galima smile.gif

dėl knygos aišku. gerai, jei kam padėjo.

ND yra namų darbai. pirmam temos psl. parašyt,a kokie jie ir ką reik daryt. Tau neturėtų būti sudėtinga, tik mes estetikos reikalaujame, ne tik techninės pusės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2012 09 14, 08:47)
Ačiū už priėmimą smile.gif

Jolantuke, stebiu Jus efote, man patinka Jūsų foto. Tikrai nėra dėl ko teisintis.
Smagu, jei knygelė atliko savo darbą.
Profesionalų šioje temoje nėra. Nesam mes ir arogantiškos. Tiesa daug šios temos pradžiamoksių visu šviesmečiu nutolę nuo pražiamokslio, tiesa ir ta, kad tai įvyko ne glostymo metodu, o argumentuotos kritikos pagalba.
Galiu pasakyt, kad man mano mokymosi procese SM turėjo pačią didžiausią įtaką. Suprantama ir tai, kad noro išmokti aš turėjau labai daug. Todėl džiaugdavausi kiekvienu saumalimu į miltus. Kai foto malama, tai tik rodo, kad ji pastebima, tuomet tikrai suvoki, kad gali geriau.

Papildyta:
QUOTE(isora @ 2012 09 14, 08:50)


Bet kaip tuos RAWUS čia sumest?  blush2.gif



Rawus kaip čia sumest nežinau. Robobebras yra kažkada rodęs. Gali jam brūkštelt į privatą, tik neflirtuok, jis mano smile.gif
Arba viešai parašyk, kad reik pagalbos, jei kuri atsilieps, susirašykit per až.
Raw pasiųsi emeilu.
Atsakyti
Ot vištos mada, va SAY, rašo apie jautrumą ir galvoju, nu jau čia man.. lotuliukas.gif Nu nea, man galima viską sakyt, aš stipri.. lotuliukas.gif Galiu įrodyt.. lotuliukas.gif
Kaži ta gera nuotaika kartais ne prieš ką blogo? g.gif lotuliukas.gif

Ot, už tai kaip aš mėgstu vištides... Ypač kai koks vyriškos lyties paukštis plunksnas čia prakedeną atėjęs... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aj, darau iš rimtos temos čiatą, ekskiuzmi.. biggrin.gif


Nu plyyzzz, paimkit kas RAW`ą, išpildysiu po tris norus.. flirt.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(erikamaja @ 2012 09 14, 09:58)
Rawus kaip čia sumest nežinau. Robobebras yra kažkada rodęs. Gali jam brūkštelt į privatą, tik neflirtuok, jis mano smile.gif
Arba viešai parašyk, kad reik pagalbos, jei kuri atsilieps, susirašykit per až.
Raw pasiųsi emeilu.

Nu o kaip susilaikyt.. m? biggrin.gif Nu bent truputi, kad geresnis būtu,ką? blush2.gif flirt.gif lotuliukas.gif Nei kiek neduosi? unsure.gif Ėėėė, nebūk skūpa.. biggrin.gif

Nu fsio einu gražiai solidžiai paprašyt, nes tikria gausiu akmenu nuo tavęs... Ir.. Trauksiu tortą, žiūrėsiu per naktį kas ten gavos...

Kažko moteriška nuojauta sako, kad va visas šitas žvengas, ne prieš gerą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 09 14, 09:55)
vYsks nArmaEi biggrin.gif


turėtų būti - nArmalEi, su L biggrin.gif


labas rytas
Atsakyti