Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis

Pats nykiausias grybavimas per visa mano grybavimo istorija... baravyku tik keletas jaunu, visi kiti tiesiog praleisti grybautoju... 80% sukirmije... sveiku apie 10, ispjaustytu ir apie 10... gavosi skarda padziovinti. Voveraiciu litras tesusidarytu... 1 mazas raudonikis, keletas silbaravykiu... reiks laukti dabar jau rudenelio jauciu biggrin.gif
Atsakyti
Na ką, baigėsi balius ir šiaurėje biggrin.gif . Miškas paduoda supuvusiais baravykais, naujų ir imamų nebėra. Raudonikiai dar nepasipylė (tik 30). Tik kur anksčiau dygo, dar tebedygsta. Ko gero darysim pertrauką.
Atsakyti
pas mus palei Valkininkus baisiai sausa. Baravyku neradau ne vieno. Voveraiciu gal pora litru, bet jau tokios sausos blink.gif Pasirode kalpokai, bet irgi tokie padziovinti.. Ir lietaus didesnio nezada, kaip bebutu gaila.
Atsakyti
Prisiskaitau tokiu straipsniu, tai po to tik i miska norisi


http://pilietis.delf...kw=k_manovasara
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 08 05, 12:39)
Prisiskaitau tokiu straipsniu, tai po to tik i miska norisi
http://pilietis.delf...kw=k_manovasara


Na tikrai zinau, kad mano miskuose sausra ir nieko panasaus nera... neapsigaukit smile.gif) Cia gal kokiuose lapuociuose g.gif. Panos, o kokiuose miskuose jus grybaujat? Nes as tik po pusynus keliauju.
Atsakyti
biggrin.gif Kultūrinės kilmės medynų 12 %. Pušynų 3 %, eglynų 29 %, uosynų 12 %, beržynų 31 %, juodalksnynų 13 %, drebulynų 4 %, baltalksnynų 8 %. Jaunuolynai sudaro 36 %, pusamžiai medynai 28 %, pribręstantys 17 %, brandūs 19 %. Medynų vidutinis amžius 43 m., bonitetas 1,5, skalsumas 0,75, tūris 170 m³/ha, kasmet priauga 4,0 m³/ha. biggrin.gif
Atsakyti
Vakar ir vel buvome grybauti.Mickumu miske.Labai sausa,lietaus tikrai reikia!Net traska po kojom kai eini.Surinkome apie 2 litrus vovierusku ir apie 4l. kalpoku-pilnas miskas ju.Bet is 15 vienetu du geri. doh.gif
Atsakyti
jo cia jau man rodos pasenusios naujienos.

pas mus mišrūs miškai. Ryt važiuosim
Atsakyti
Lerikyte, laukiam ziniu 4u.gif Kaune, sako siandien lijo, gal ir jus gavot lietaus? Mes kaip visada ne doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti