Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Peonyblossom @ 2012 09 19, 16:05)
Tai, kad cia ir nereikia stengtis padoriai, paziurek kokios nesvankybes is pat ryto skaitiniams lotuliukas.gif

Na va norejau Zirzei pagelbet, o pasirodo koja pakisau ir dar klaidas atskleidziau. Bet sakykit ka norit, bet man tas pirminis vis tiek kliuna del pilkumo, na ne toki as JB suprantu, ten jau man Pilka/Balta  smile.gif O susvelninti ir grazu J/B galima jo nenupilkinus, bet suprantu, kad nera lengvas reikalas tas JB ir graziai ji paversti reikia idirbio/patirties ir netgi manau daug itakos turi apskritai kaip buvo nufotografuotas tas zalias variantas  smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 09 19, 15:03)
taip. tokia diena ir buvo. rami bet apniukusi rolleyes.gif bet ar neturetu sviesa buti tik minkstesne nuo to?

Na, bet jau informacijos saltiniuose raso, kad debesys (dangaus apniukimas) veikia kaip softbox'ai smile.gif
Atsakyti
Apie kitką, nebe Saudeką plepat, bet negaliu savo trigrašio neįkišti toms, kurios feeee ir fuiiiii rašė. Saudek ir tokias foto darė

čia
čia
čia

Kažkurio tarpsnio Saudeko fotografija jums tikrai patiks, tad verta pasidomėti ir pasidairyti. Vat.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 19, 16:12)
Apie kitką, nebe Saudeką plepat,

Galiu tau wubika duot? biggrin.gif
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 19, 17:04)
Zirze nepatiko man tavo foto.. taip pedantiškai plaukai žolėje išdėlioti, tik ant kaklo sruoga gražiai krenta, daugiau kažkokia bizabrazija su tais plaukais... ir kaip kažkas minėjo, tokiam rakursui šviesos kitokios reiktų.. dabar labai ta oda tokia balta, plokščia, man ji kaip įklyjuota atrodo į tą sunkų foną.. apie rankas jau pasakė smile.gif


dekui
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 09 19, 13:33)
Su blogo pradzia! Man pirma labiausiai smile.gif
Tavo nuotraukose spalvu receptura veza smile.gif

Aciu. 4u.gif

"receptura" ? biggrin.gif
QUOTE(kristalines @ 2012 09 19, 14:05)
drinks_cheers.gif
išvis jos foto kalbančios tokios  rolleyes.gif

O as visa laika priesingai maniau. smile.gif Nors turbut tik tau vienai jos kalba. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 19, 17:12)
Apie kitką, nebe Saudeką plepat, bet negaliu savo trigrašio neįkišti toms, kurios feeee ir fuiiiii rašė. Saudek ir tokias foto darė



antroji tai kaip rG raso - miau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 09 19, 16:03)
taip. tokia diena ir buvo. rami bet apniukusi rolleyes.gif bet ar neturetu sviesa buti tik minkstesne nuo to?



galima minkštumo ir švelnių šešėlių išgauti apsiniaukusią dieną, bet kai veidas tiesiai į dangų atsuktas, tai taip ir nesigauna.. čia gal dar ir apdirbimo dėka taip nubaltavo kūnas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 19, 17:22)
galima minkštumo ir švelnių šešėlių išgauti apsiniaukusią dieną, bet kai veidas tiesiai į dangų atsuktas, tai taip ir nesigauna.. čia gal dar ir apdirbimo dėka taip nubaltavo kūnas  g.gif


o man grazu kad kunas toks baltas biggrin.gif bet ir naturoj ji sviesi. kalbu apie oda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 19 rugsėjo 2012 - 16:27
QUOTE(Zirzė @ 2012 09 19, 16:25)
o man grazu kad kunas toks baltas  biggrin.gif  bet ir naturoj ji sviesi.  kalbu apie oda


na tai ir gerai, svarbiausia, kad sau pačiai patiktų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 09 19, 14:51)
Man tai grazu. Ir sypsena grazi, kad ir susikuklinus smile.gif

aciu, labai dziaugiuosi smile.gif

QUOTE(rG. @ 2012 09 19, 14:56)
Kerpu kaip jaučiu smile.gif

viskas aisku biggrin.gif

QUOTE(Maggie @ 2012 09 19, 14:58)
man patiko tavo foto. kaip RG sako, tokia susikuklinus panele. zinai, tvarkingas mielas kadras. as tokio savo noreciau. paprasto. beje, apdirbta RG geresne. tik man noretusi palygint ciuozima, alergija man jam biggrin.gif

ojej lyginau lyg lyginau ir vistiek ciuozia unsure.gif jauciu jau akys nuciuoze man smile.gif
aciu uz pastabas ir smagu, kad patiko smile.gif

o kaip si?
user posted image
ziuriu ziuriu ir lyg irgi kazkiek ciuozia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 09 19, 16:55)


o kaip si?

ziuriu ziuriu ir lyg irgi kazkiek ciuozia  g.gif


tai, kad nečiuožia g.gif

man tie žieminiai batai tai netinka biggrin.gif
Atsakyti