Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 08:55)
Jau gal šiemet kepurių daugiau nebemegsiu  unsure.gif




Na kaip gražu wub.gif , man šitos jūsų nerealios thumbup.gif
Atsakyti
Inetux - aciu 4u.gif
Man irgi buvo kilusi mintis apie dar viena kepure po apacia biggrin.gif
O baktusiukas gavosi labai paprastai - neriau nuo apacios, labai dekingas rastas platejimui, paskui "uzneriau" ilgesne juosta "raistukams". Ir visa krasteli apneriau zemu stulpeliu ax.gif
Atsakyti
Lace, megzkit, labai puikiai jums gaunasi, akių neatitraukiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 08:55)
Jau gal šiemet kepurių daugiau nebemegsiu  unsure.gif


kaip tai nemegzite? verysad.gif
o kas mūsų akis džiugins, tokiom nuostabiom kepurėm? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2012 10 13, 20:52)

Nauja kepurė su blauzdinėm, dar baktusą reiks numegzti


super thumbup.gif

QUOTE(Sandruliaaa @ 2012 10 15, 00:48)
Sugalvojau ir as nunerti savo merginai rudenini komplektuka..

grazus margiukas wub.gif

QUOTE(Niktė @ 2012 10 15, 08:43)
Labai knietėjo nagus išbandyti tuo kanteliu nerti

pavyko thumbup.gif wub.gif
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 08:55)
Jau gal šiemet kepurių daugiau nebemegsiu  unsure.gif

puikus darbas wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif kiek grožybių po savaitgalio ..

Lace mūsų įkvėpėja 4u.gif

Nikte labai fainuolė gavosi o ir nosytė su akytėm wub.gif

Sandruliaaa nu fainuolis raštelis tik aš jo niekaip dar neperprantu ...labai graži kepurikė spalvos wub.gif

mezgu iš merinos vilnos ir kūdikių vilnos ir 100 % vilnos viresnėliai ir niekada nesiuvu pamušaliukų nes su jom šilta 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 08:55)
Jau gal šiemet kepurių daugiau nebemegsiu

aha, nebemegzkite schmoll.gif širdis krauju srovena kaip ir aš tokios noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 07:55)
Jau gal šiemet kepurių daugiau nebemegsiu  unsure.gif

Jusu kepures nuostabios wub.gif Kiek laiko uztrunkate tokia numegzti? Ir ar teisingai supratau - kad pati kepure mezgama vertikaliai, o "apatine" dalis - horizontaliai?
Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2012 10 15, 10:27)
širdis krauju srovena kaip ir aš tokios noriu  biggrin.gif

Aha, ir man tokios labai reikia blush2.gif
Atsakyti
Lace megzkit ir kuo daugiau, nerealios kepurytes thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Lace, gal jus noretumete kepures mezgima aprasyti, ir ta aprasyma mums parduoti ax.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif Aš čia pasirodo net visą gerbėjų klubą turiu hihihi.gif Iš kepurių sriubos gi nevirsiu - visus artimuosius apmezgiau, geriausioms draugėms padovanojau doh.gif

QUOTE(Pireja @ 2012 10 15, 12:05)
Jusu kepures nuostabios  wub.gif Kiek laiko uztrunkate tokia numegzti? Ir ar teisingai supratau - kad pati kepure mezgama vertikaliai, o "apatine" dalis - horizontaliai?


Teisingai, iš pradžių mezgu kraštelį, tada surenku kraštines akis ir tada jau apvaliai į viršų smile.gif Užtrunku porą vakarų, jei šalia nebūtų "padėjėjų", tai matyt ir per vakarą susisukčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 10 15, 10:23)
Ačiū visoms 4u.gif Aš čia pasirodo net visą gerbėjų klubą turiu  hihihi.gif Iš kepurių sriubos gi nevirsiu - visus artimuosius apmezgiau, geriausioms draugėms padovanojau  doh.gif
Teisingai, iš pradžių mezgu kraštelį, tada surenku kraštines akis ir tada jau apvaliai į viršų smile.gif Užtrunku porą vakarų, jei šalia nebūtų "padėjėjų", tai matyt ir per vakarą susisukčiau  unsure.gif

thumbup.gif O kur paslaptis tokio gražaus lygaus rašto mezgimo? Nu niekaip man gražiai nesigauna. Jei kaitaliojant spalvas palieku laisvesni siūlą, tada skylutė gaunasi, jei patraukiu, tada sutraukta verysad.gif Kaip kaitaliojat siūlus, kad gražiai būtų?
Atsakyti