Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolys nuo obels

Ot, nu doh.gif Ruste, grąžink man vieną balsą, gerai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 10 01, 13:50)
Ot, nu doh.gif Ruste, grąžink man vieną balsą, gerai? 4u.gif

Grąžinsiu smile.gif

visada pašalintas foto perkeliu kuriam laikui į pildomas, kad liktų įrodymai, kad nuorodos veikiančios, vėliau šalinu smile.gif


Labai gaila šalinti gražias foto, ypač kai ne autorės pasidarbuoja o jų draugės... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 10 01, 13:50)
Ot, nu doh.gif Ruste, grąžink man vieną balsą, gerai? 4u.gif

gali ir pati susigrąžint,užeijus ant nuorodos tos nuotraukos ir paspaudus,kad nebenori balsuot,man tai leidžia taip daryt wink.gif (nu labai gaila,kad tenka taip daryt,bet ką padarysi...)
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2012 10 01, 13:57)
gali ir pati susigrąžint,užeijus ant nuorodos tos nuotraukos ir paspaudus,kad nebenori balsuot,man tai leidžia taip daryt wink.gif (nu labai gaila,kad tenka taip daryt,bet ką padarysi...)


Nesupratau.
Kaip užeiti ant tos nuotraukos, jei jos nebėra ekspozicijoje? g.gif
mano irgi vienas balsas atimtas, už ką???? bigsmile.gif
Papildyta:
Aaaa, supratau, balsą susigrąžinau. smile.gif
Atsakyti
Atsiimti balsą galima tik kada foto dalyvauja. Pašalintose - nebe.
Visi balsai grįš vakare, kada ištrinsiu foto.
Atsakyti
smagus konkursėlis smile.gif

buvo mintis sudalyvaut bet nenusprendžiau kurį ' obuoliuką' pasirinkt
mat abu vaikai MANO , kol nepamato tėčio žinoma biggrin.gif

trumpam pasirodysiu cool.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvaigždžiukė @ 2012 10 01, 14:18)
smagus konkursėlis  smile.gif

  buvo mintis sudalyvaut bet nenusprendžiau kurį ' obuoliuką' pasirinkt
mat abu vaikai MANO , kol nepamato tėčio žinoma  biggrin.gif


Su dukra reikėjo dėt į konkursą smile.gif Panašumas akivaizdžiai matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2012 10 01, 14:43)
Su dukra reikėjo dėt į konkursą smile.gif Panašumas akivaizdžiai matosi smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai, dar reikia pagalvoti kuri čia mama, kuri dukra - nes labiau į seses panašios tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2012 10 01, 13:34)
Sveiki, mano AŽ nėra pilnas, tikrai galite man parašyti.

Paskaitykite taisykles, kad negalima skelbti informacijos, kad dalyvaujate konkurse, o jūsų bendraamžių temoje visa diskusija verda, kas dalyvauja, kas balsavo, kas dar ne. Už tokius dalykus šalinamos nuotraukos.

Juolab moderatorės mato kas balsavo už jūsų nuotrauką, ir kai daug sutapimų, jog balsai buvo suprašyti, nuotraukos irgi šalinamos, bet jūsų atveju yra viešas prašymas balsuoti. Ir nesvarbu ar jūsų pačios, ar temos draugių.

tai pagal jusu atsakyma , gaunasi kad galiu bet kokioje temoje paskelbti kad balsuotu uz kitus likusius dalyvius ir visi bus salinami?! argi musu kalte, kad kazkas kitas rase? juk ne pacios.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2012 10 01, 18:28)
tai pagal jusu atsakyma , gaunasi kad galiu bet kokioje temoje paskelbti kad balsuotu uz kitus likusius dalyvius ir visi bus salinami?! argi musu kalte, kad kazkas kitas rase? juk ne pacios.. schmoll.gif

Ne, taip daryti negalima, tos, kurios kvietė balsuoti pažeidė taisykles.

Tačiau neatmeskime galimybės, gal galėjo būti ir autorių prašymas, kad kažkas paaigtuotų - "juk ne pati savo". Kaip čia tokius dalykus patikrinti?

Imu va ir parašau draugėm, paprašykite savo dalyvaujamose temose pabalsuoti už mano vaikučio foto. Ir ką? aš nekalta, už savo foto neprašiau, prašė draugės. Ir ramiai dalyvauju?

Jūsų atveju buvo ne tik prašymas balsuoti, buvo ir pasisakymai su vaikučių vardais, jūsų nikais bei kita informacija.

Jei tik būtų kvietimas balsuoti su įkeltu bendru puslapiu nuotraukų, nieks nebūtų šalinęs greičiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2012 10 01, 18:33)
Ne, taip daryti negalima, tos, kurios kvietė balsuoti pažeidė taisykles.

Tačiau neatmeskime galimybės, gal galėjo būti ir autorių prašymas, kad kažkas paaigtuotų - "juk ne pati savo". Kaip čia tokius dalykus patikrinti?

Imu va ir parašau draugėm, paprašykite savo dalyvaujamose temose pabalsuoti už mano vaikučio foto. Ir ką? aš nekalta, už savo foto neprašiau, prašė draugės. Ir ramiai dalyvauju?

Jūsų atveju buvo ne tik prašymas balsuoti, buvo ir pasisakymai su vaikučių vardais, jūsų nikais bei kita informacija.

Jei tik būtų kvietimas balsuoti su įkeltu bendru puslapiu nuotraukų, nieks nebūtų šalinęs greičiausiai.

na bet kuriuo atveju tai ne musu darbas.. labai gaila ir nesmagu...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2012 10 01, 13:29)
[EX] nuotrauka šalinama iš konkurso!
user posted image

nu...ot, šita ir be jokios "pagalbos" būt buvus tarp favoričių. doh.gif
Atsakyti