Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėn. kūdikėlio dienos meniu

QUOTE(Aylin @ 2012 11 29, 15:53)
man toks klausimas buvo irgi iskiles, ka duoti po maistelio ir mazyle man pati atsake I sita klausima, po kosytes pieno mes nenorime gerti (dazniausiai), duodu vaikiskas sultis, arbata.

mums 6 menesiai ir savaite.
neturime tikslaus grafiko pagal valandas, bet atsikelusi mazyle nepraso valgyt, negeria net pieno, tik po geros valandos maudau ja ir tada valgome vaisiu kosyte su ryziais, uzsigeriame pienu arba arbata.
per pietus valgome darzoviene su pienuku.
vakare duodu trinta (vyrinta) obuoliuka (arba kriause, obuoliuka su persiku), uzsigeria sultim arba pienu,

kadangi viska gamina AVENT mikseryje, kas turi zino, kad maistelis ten verda, tai nenaudoju nei salesio aliejaus, nieko sviesto, viskas ant garu.
rolleyes.gif

Turiu toki klausimeli.
kai pradejome valgyt, geriame labia mazai pieno. Ar tai normal?
nes mazyle suvalgo kartais tik 300ml.aptamilo per diena. g.gif


Na mes verdam Chicco kombaine irgi garuose, bet kosyte skaniname sviestuku, nes taip gyd. rekomendavo mirksiukas.gif manau ir vaikiukui skaniau smile.gif
Atsakyti
Mes ir nuo 4men. jau pradeje. Saldaus( vaisiu) neatsisakom, bet ir neteikia ji tam prioriteto, turbut bus "mesine", i tevelius visa lotuliukas.gif Su jogurtu bijojau, bet toleruoja kuo puikiausiai. Man iskilo klausimas del pieno, vienakart paragavo koses su pienu, nu ten jai buvo utopija kazkokia bigsmile.gif Tai galvoju po lasiuka kita kartais imaisyt, pirktinis, nu ka as zinau, turbut irgi virint reikia, bet as turiu kaiminystes tokia moteriske, kuri karve laiko, bet kada galiu sviezio gaut, bet vis taip pasibijau, o jei as ten ji blogai, per mazai atvirinsiu, uznesiu dar vaikui ka nors blink.gif Nors seip gyd. sake, kad ner geriau nieko, kaip kaimynas su karve lotuliukas.gif atsiprasant, ale vaikiskas pieno kokteilis vasara 2 dienas ant palanges saulej stovejo, nesugizo.
Atsakyti
musu dienos meniu:
10 val- kruopu kose su vaisias kokiais nors (beby ar bellakt) ir kazkiek mishynuko
13-14 val- darzoviu koshe su mesyte (vistiena) arbatyte ar kompotas
17 val vaisiu tyrele
20 val kruopu kose ir mishinukas
22 val mishunukas
7 val mishynukas
mums 5 men ir savaite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milana3 @ 2013 01 05, 19:46)
musu dienos meniu:
10 val- kruopu kose su vaisias kokiais nors (beby ar bellakt) ir kazkiek mishynuko
13-14 val- darzoviu koshe su mesyte (vistiena) arbatyte ar kompotas
17 val vaisiu tyrele
20 val kruopu kose ir mishinukas
22 val mishunukas
7 val mishynukas
mums 5 men ir savaite  rolleyes.gif


Man uzkliuvo tik vienas dalykas ir nelabai suprantu, kam dar prie koses misinuka duodat? Jeigu jau turit 3 maitinimus, tai misinukas turi buti tik pagal jusu meniu 22 ir 7val. Arba paskubejot ivesti kieta maista 3 kartus dienoj, arba tiesiog bereikalo duodate vaikui dar misinuko ir uzkisat skranduka...

Del pienuko, tai jeigu nealergiska maze, tai duoti galima su kosytem ir pan, tik pienas negali tapti pagrindiniu gerimu vietoj MP ar misinuko wink.gif Jeigu ji ipilsit verdant kose - puse pieno puse vandens, tai jis jau bus virtas smile.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos mamytes mano suneliukui 6 men ir kelios savaites ,maitinu misinuku ,bet nuo 4 men pradejome pirkti ivairias koseles ,na pvz- moliugu,obuoliu ir kit ,tada nusprendziau kad geriau virsiu pati ir pradejau pvz bulve ,morka
moliugas ,ziedinis kopustas ir valge nuostabiai ir nemazai ,sukakus 6 men gyditoja liepe duoti mesytes ,tai idedu pvz; triusienos ar versienos 30g.(skaiciau straipsni kad tai ju norma 30-60g.mesosi diena ) taip ir maitinames jau 2 savaite jauciasi puikiai
pvz: 10 misinukas 80ml
12-20h.-darzovine su triusiuku(80g) + megstamos sultys 100ml
14h obuoliu tyrele 125g.
16h misinukas150ml. +kokia kosyte jam taip geriau valgosi kose kokiu 60g.
19 h bananu tyrele 125g.
21 misinukas 210ml.uzmiega ismiega iki 7 ryto tada misinukas 150ml.,vel uzmiega iki 10 tada vel panasi seka . 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as tiesiog duodu keleta gurgshniu uzsigerti kose , ne visada mishynuka, kartais kompotas ar arbata, bet aciu uz komentara smile.gif turbud dabar visaj mishynuk ne duosiu=)
Atsakyti
o kuom blogas misinukas po kosytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2013 01 08, 22:02)
o kuom blogas misinukas po kosytes?  g.gif


Misinukas po kosytes, tai tas pats kas jus valgytumete kepsnius, o privalgius vietoj atsigerimo ant virsaus uzvalgytumete koses smile.gif Juk taip nedarote smile.gif Beto darzovienes negalima valgyti su pienu (cia elementariausios maisto derinimo taisykles). Savo maziukams norime visko kas geriausia, tai ir nenorime juk nuo mazu dienu apkrauti skranduko dideliu darbu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiStyle: 09 sausio 2013 - 12:10
dar norejau paklaust apie lesiu kruopas, gal kas nors duoda, kaip gaminate?
Atsakyti
O aš niekaip neįvedu sistemos, kaip pratinti prie košių doh.gif . Patarkit, mamytės 4u.gif
Maitinamės MP,prie daržovienės jau įpratom. Ar kruopų košę reikia kaip antrą maitinimą per dieną įvedinėti?
Aš kol kas kaitalioju, vieną dieną daržovienė, kitą dieną truputį kruopų košės vietoj daržovienės, bet mažylė pradėjo prasčiau valgyti ir kažkaip neprieinam mes prie to normalaus kruopų košės kiekio. Ar kol pripratinsiu prie kruopų košės, neduot daržovienės? Vat to perėjimo nuo daržovių prie kruopų nesuprantu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2013 01 09, 17:48)
O aš niekaip neįvedu sistemos, kaip pratinti prie košių  doh.gif . Patarkit, mamytės  4u.gif
Maitinamės MP,prie daržovienės jau įpratom.  Ar kruopų košę reikia kaip antrą maitinimą per dieną įvedinėti?
Aš kol kas kaitalioju, vieną dieną daržovienė, kitą dieną truputį kruopų košės vietoj daržovienės, bet mažylė  pradėjo prasčiau valgyti ir kažkaip neprieinam mes prie to normalaus kruopų košės kiekio. Ar kol pripratinsiu prie kruopų košės, neduot daržovienės? Vat to perėjimo nuo daržovių prie kruopų nesuprantu...  doh.gif


Nereikia taip keitalioti. Kaip supratau pirmas valgymas buvo darzoviene. Zodi "ipratom"suprasiu kaip jau viena maitinima pakeitet darzoviene ir po darzoviu negeriat jokio MP, jeigu taip, tai tada turit ivesti antra maitinima - koses, t.y. pvz jos duoti ryte, o darzovienes per pietus. Kai jau ir ryte pakeisit viena MP maitinima kose, tada jau kosyte galima ir vakare. Tikiuosi aiskiai parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiStyle @ 2013 01 09, 21:46)
Nereikia taip keitalioti. Kaip supratau pirmas valgymas buvo darzoviene. Zodi "ipratom"suprasiu kaip jau viena maitinima pakeitet darzoviene ir po darzoviu negeriat jokio MP, jeigu taip, tai tada turit ivesti antra maitinima - koses, t.y. pvz jos duoti ryte, o darzovienes per pietus. Kai jau ir ryte pakeisit viena MP maitinima kose, tada jau kosyte galima ir vakare. Tikiuosi aiskiai parasiau  4u.gif

Labai ačiū už atsakymą,viską supratau, dabar jau man aišku 4u.gif
Atsakyti