Įkraunama...
Įkraunama...

Brolienė: Na ir sustorėjai!

Viena mano lieknėjimo istorijų prasidėjo taip: Skambutis į duris. Atidarau, o ten stovi brolienė ir vietoj "labas", kuo nuoširdžiausiai, su begaline nuostaba ir išsprogusiomis akimis blink.gif išpyškina: "nu tu ir sustorėjai!!!"
Pauze.
Pajutau, kaip verdantis kraujas apipylė smegenis, po to jau ir visas likusias kūno dalis.
Taip, žinau, kad sustorėjau, ir jau seniai ketinau ko nors imtis. Vis rytoj, nuo pirmadienio, kitą mėnesį.... Dabar supratau, kad laikas atejo. Ir laikas: DABAR.
Tie brolienės ištarti žodžiai, ir ta nuostaba jos veide, lyg pažadino mane iš sąstingio būsenos, ir štai po valandos aš jau buvau užsirašiusi į sporto klubą.

Buvau tokia pikta ant pačios savęs, kad nebuvo jokių minčių apie tai, kokią lengvesnę dietą išsirinkti. Suvokiau tik tiek: neturėjau valios, dabar kankinsiu savo kūną. Papuoliau i paprastą, vietinės reikšmės sporto klubelį, susiradau trenerį (be galo jam dėkinga iki šiol), pasisakiau savo bėdą ir paprašiau sudaryti asmeninį sportavimo režimą. Treneris, tą režimą sudarinėdamas, matyt mano kūno irgi negailėjo. Sunku buvo, oi sunku. Kai jau atrodydavo, kad nebegaliu ir pratimus pradėdavau daryti atsainiai, staiga treneris išnirdavo prieš akis ir už bausmę priversdavo dvigubą tų pratimų kiekį atlikti. Išeidavau iš sporto salės, atsistodavau po dušu ir stebėdavau, kaip iš nuovargio kojos dreba. Ir gerai, galvojau, tegul dreba. Rytoj vėl drebės. Poryt irgi... Sportavau 6 dienas per savaitę. Svoris nekrito (normalu, lašiniai į raumenis traukėsi).

Praejo 2 savaitės. Tik dvi prakaito savaitės, ir aš stovėjau prieš veidrodį kaip gulbė prieš gulbiną. Ne tik daug plonesnė, bet ir stangresniu kūnu, ryškiom linijom, žvali, energinga ir... su nekantrumu laukianti į svečius beužsukančios brolienės.
Atsakyti
Vis kas labai puiku. Tavo būdas - pats patikimiausias svoriui mesti (svarbiausiai nesustoti).

Tik vienas klausimas iškilo. Kaip tau treneris leido tiek daug sportuoti> Nes kai aš lankiau sporto klubą (o praėjau jų tris), visi treneriai sutartinai tvirtino, jog iš pradžių reikia pradėti nuo trijų kartų per savaitę, o po to jau galima ir keturis. Daugiau nerekomenduojama, nes ne ftneso varžyboms gi ruošiamės, o bendrą tonusą tik palaikom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika3 @ 2006 05 04, 14:59)
Viena mano lieknėjimo istorijų prasidėjo taip:


viena? tai neišlaikei tempo? aš vis galvoju, kuom baigtusi, jei vat kelias savaites sportuočiau tokiu krūviu, susidarius tam tikrą programą, vis kažkaip knieti imti ir pabandyt,

man labiausiai įstrigęs komentaras, taip pat suveikęs kaip geras spyris, buvo vieno kolegos, su kuriuo susitikau po ilgo nesimatymo, sako: "žinai, per tavo šikną jau vidinio grožio nebesimato" blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Viskas labai puiku. Tavo būdas - pats patikimiausias svoriui mesti (svarbiausiai nesustoti). Tik vienas klausimas iškilo. Kaip tau treneris leido tiek daug sportuoti>


Treneris tai nenorejo leisti,tiksliau ir neleido, bet net neleisdamas jis jau mate, kad tai nepades. Gal todel ir nenuleisdavo nuo manes akiu vis tikrindamas ar taisyklingai pratimus atlieku, kad pati sau nepakenkciau. Nes tik tiek jis padaryti galejo smile.gif


QUOTE
viena? tai neišlaikei tempo? aš vis galvoju, kuom baigtusi, jei vat kelias savaites sportuočiau tokiu krūviu, susidarius tam tikrą programą, vis kažkaip knieti imti ir pabandyt



Toki tempa pasirinkusi buvau tam, kad kuo skubiau padeti istaisyciau, o po to tempa mazinau (ne del to, kad nebepakeliau, o del to, kad tiek daug laiko sportui skirti buvo sunku, nors man tai jau buvo pradeje patikti). Bet tada taip gerai jauciausi, kad prisiminusi ir dabar lengvesne pasijuntu biggrin.gif

Po kiek laiko ta sporto kluba uzdare. bandziau eiti i viena, i kita, bet ten tokios kruvos zmoniu, kad miegas apima kol eilej prie treniruoklio atstovi. O ir treneriai nespeja aplink visus lankytojus apibegioti. Tada sporta meciau. Ilgam. Svoris vel pradejo kauptis. doh.gif Todel ir parasiau: "viena mano lieknejimo istoriju". Veliau ju buvo dar keletas. Ir viena, labai rimta, nusimato artimiausioje ateityje. Nes dabar laukiuosi (liko pora savaiteliu) ir per tuos nevisai pilnus 9 men. sugebejau i save 24 kg papildomo svorio prisipumpuot doh.gif

O tu, jei tik turi galimybe sportuot, tai butinai pabandyk, 6 dienu per savaite nereikia, bet 3-4 thumbup.gif Dar jei ten yra pirtele ir baseinas, tai is vis gerai. Tik, esant galimybei, siulau i kluba vaikscioti pirmoje dienos puseje, kad suspeti iki kokios 17 val. baigti, nes po to tai jau ten ne sportas schmoll.gif
Atsakyti
Nu jo per dvi savaites pasikeisti nuo sporto baisu?
Žiaurus savęs kankinimas...
Kam tada taip elgtis jei paskui leidi sau vėl ataugti.

Aš pirkau treniruoklį. Per dieną sportuoju 1h. Daugiau neturiu laiko nes prižiūriu savo mažajį sūnelį.
Pasiekimas per 1 mėnesį 3kg. Man tai labai nuostabu.

jei taip per metus numesiu tiek kiek norėtus. O tai labai puiku....
Atsakyti
Ale gera cia buda pasiulet numesti svorio - kuo dazniau kviesti gimines i svecius thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kritika yra geriausia priežastis susigriebti.... mirksiukas.gif
Bet tokiai brolienei bash.gif .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinkelyte: 06 gegužės 2006 - 22:41
QUOTE(Atenila @ 2006 05 06, 11:23)
Nu jo per dvi savaites pasikeisti nuo sporto baisu?
Žiaurus savęs kankinimas...
Kam tada taip elgtis jei paskui leidi sau vėl ataugti.

Aš pirkau treniruoklį. Per dieną sportuoju 1h. Daugiau neturiu laiko nes prižiūriu savo mažajį sūnelį.
Pasiekimas per 1 mėnesį 3kg. Man tai labai nuostabu.

jei taip per metus numesiu tiek kiek norėtus. O tai labai puiku....

sveikute, labai noriu paklausti o koki treniruokli pirkai, ir ar nepabosta, as turejau kadais slides, na kur atsistojusi mini, juda visas kunas, bet veliau i ji net nepazedavau, uzkniso juodai, tai perpardaviau, o dabar taip vel noreciau:)
Atsakyti
Sveiki!As manau,kad vis tik sportuoti 6 dienas per savaite,truputi per daug ir laiko nevisada atsiras.Nors jei istengi,tai thumbup.gif!
As taip pat visada svajojau apie treniruokli,kol viena diena vyras gimtadienio proga padovanojo.Ir ka jus sau manot,vis nerasdavau laiko ant jo atsistoti,o kai laiko atsirado,as pastojau nestuke.gif.Dabar laukiu kol galesiu sportuoti ir mesti nereikalingus kg,kuriuos po truputuka priaugineju.O dabar belieka nuo jo tik dulkes sluostyti lotuliukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2006 05 23, 12:16)
sveikute, labai noriu paklausti o koki treniruokli pirkai, ir ar nepabosta, as turejau kadais slides, na kur atsistojusi mini, juda visas kunas, bet veliau i ji net nepazedavau, uzkniso juodai, tai perpardaviau, o dabar taip vel noreciau:)


Sveika,
as sporto salej sportavau, su ivairiais treniruokliais, todel del vieno, viskam tinkamo patart negaliu. Be to, kai i sporto kluba nueini, tai niekur jau negali detis, vis tiek sportuoji, o kai namie, tai atsiranda milijonai priezasciu, del kuriu sportuot negali. Tada stovi tas treniruoklis ir akis bado smile.gif Bet kokiu atveju, as esu labai uz treniruokli "steperiu" vadinama (kur tipo laiptais lipi). Ten realiai tik apatiniai raumenys dirba, bet sis treniruoklis priskiriamas prie tu, kardio vadinamu, tai irgi gerai.
Atsakyti
Pairodo gerai, kai atsiranda žmonių, kurie nors ir skaudžiai, bet atveria akis, kad galėtum suimti save į rankas...Sėkmės tau ir toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2006 05 05, 04:12)

man labiausiai įstrigęs komentaras, taip pat suveikęs kaip geras spyris, buvo vieno kolegos, su kuriuo susitikau po ilgo nesimatymo, sako: "žinai, per tavo šikną jau vidinio grožio nebesimato"  blink.gif

lotuliukas.gif doh.gif uoi cia geras pasakymas, sita reikia atsiminti doh.gif
o siaip kas kas bet brolienes tai turbut ypatingai akylai vertina viska, kaip ir beje anytos doh.gif
Atsakyti