Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Klaipėdos mažieji žmogiukai ir jų draugai,57

skubiai reikia auklės, gl as gali ką rekomenduoti?
Atsakyti
4u.gif Sveikos

nu gi šimtas metų aš čia nesirodžiau. Kaip laikosi vaikučiai? ar neapsirgę? Mano panos šoliuoja i daržą pasišokinėdamos abi, grupėse kaip niekad beveik šimtaprocentinis lankomumas visą rudenį.
Atsakyti
Labas,
Šokuojam ir mes į darželį...šį rudenį gal kokias 5 dienas nelankėm,dėl kosulio...ir tas kosulys karts nuo karto išlenda...
Štai šiandien auklėtoja pasakė,kad Elzei gaminti šarkos kaukę karnavalui,tai reiks pasukti galvą...
Atsakyti
Laba,
Mūsų Elzės gydytoja išeina iš darbo nefridoje,kur buvom prisiregistravę...gal patarsit kur galėtume rasti neblogą šeimos gyd. ar pediatrą pietiniame gale,ieškom kur čia persirašius,nes Nefridos "servisas" mums netinka,amžinai pilna žmonių,kosminės eilės,gyd.neišsikviesi į namus bėdai esant...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 11 28, 13:32)
Laba,
Mūsų Elzės gydytoja išeina iš darbo nefridoje,kur buvom prisiregistravę...gal patarsit kur galėtume rasti neblogą šeimos gyd. ar pediatrą  pietiniame gale,ieškom kur čia persirašius,nes Nefridos "servisas" mums netinka,amžinai pilna žmonių,kosminės eilės,gyd.neišsikviesi į namus bėdai esant...

O kodel sunku ishkviesti? kiek kvieciau visada ateina. svarbiausia iki 12 val uzsiregistruotis ir priezasti tureti, kaip aukshta temp. O eiles, manau cia pas visu geru daktaru bus, pas ka yra daug vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Kerin @ 2012 11 28, 13:45)
O kodel sunku ishkviesti? kiek kvieciau visada ateina. svarbiausia iki 12 val uzsiregistruotis ir priezasti tureti, kaip aukshta temp. O eiles, manau cia pas visu geru daktaru bus, pas ka yra daug vaiku.

Nežinau,sakydavo,kad atvykit patiems,kad užsėmus,mūsų gyd.pati paskutiniu metu daug sirgdavo,tai pavaduojanti į kalbas neidavo...aišku aš nesitikiu,kad prisiregistravus pas gyd,visai eilių nebus,o Nefridoj ar gera ar kita,bet ten pas visus gyd.eilės nemažos...
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 11 28, 15:06)
Nežinau,sakydavo,kad atvykit patiems,kad užsėmus,mūsų gyd.pati paskutiniu metu daug sirgdavo,tai pavaduojanti į kalbas neidavo...aišku aš nesitikiu,kad prisiregistravus pas gyd,visai eilių nebus,o Nefridoj ar gera ar kita,bet ten pas visus gyd.eilės nemažos...

o kokia cia gydytoja isheina? jus patis turit ieshkoti kitos daktares ar automatishkai busit permesti kitai gydytojai?
Atsakyti
QUOTE(Kerin @ 2012 11 28, 15:35)
o kokia cia gydytoja isheina? jus patis turit ieshkoti kitos daktares ar automatishkai busit permesti kitai gydytojai?

Achmetova išeina...sakė,kurie patys nepasirink,tuos automatiškai padalins keliom pagal abecelę,šiandien buvom pas Bogdanova...
Atsakyti
Musu irgi Achmetova Buvo, sad.gif dabar automatiskai prirase Liulienei, nieko nzn apie ja, gal kokie atsiliepimai?Skaiste koseja, is Bogdanovos gavom pazyma iki sio pirmadienio, nu bet abejoju ar vesiu ir daba nzn kaip daryti... Kazi gal leis darze iki treciad be pazimos...jei neleis sakysiu lai skaiciuoja pinigus tada uz tas dienas.

Panos mano auga kosminiais greiciais, atrodo katik puskavau su pilvuzu o Jau Auksei 6men ir vakar pirmas ziubas prasikale. Skaiste tai labai principinga palikusi, sakau MB cia naujas etapas, pradejo ant manes saukti, pastoviai kazkokie priekaistai,pasakau padaryk ta ar ana, iskar pakelia tona, pasisiausia pradeda teisintis kad nedarys, man taip juokingai kartais, jin tiek vaidina nuskriausta jei ka liepiu padaryti, as pradedu juoktis neislaikius, nu tada skandalas namie asaros riksmai, nu maaaamaaaa, nu baik saipyyyytiiiis, SIAUBEKAS sakau jei ir mazoji tokia bus, prazilsiu anksciau laiko biggrin.gif
Atsakyti
Dėl darželio ir pažymų: nors auklėtojos ir prašo, sako reikia pažymų jei nelankai daugiau nei 3d, bet iš tikro nieko nereikia...mano vaikai pakosti dažnai, kol nedirbau, leisdavau sau juos laikyt namie kol išsikosės ir dėl to tikrai nepuldavau į polikliniką. atvesdavau po savaitės, auklėtojos o kur pažyma. Pasakiau kad nebuvom pas gydytoja, o mūsų gyd šiaip pažymų nerašo. Tai auklėtoja dar bandė aiškinti, kad reiks mokėt, o kita šalia stovėjo ir tyliai pasakė, jog ir be pažymos mokėt nereikės.
taigi pažymų nereikia, bet tiesiog auklėtojos bijo, kad tėveliai neimtų tuo piktnaudžiauti.
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2012 11 28, 13:41)
Achmetova išeina...sakė,kurie patys nepasirink,tuos automatiškai padalins keliom pagal abecelę,šiandien buvom pas Bogdanova...


O kur Achmetova iseina? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2012 12 01, 23:01)
Musu irgi Achmetova Buvo, sad.gif dabar automatiskai prirase Liulienei, nieko nzn apie ja, gal kokie atsiliepimai?Skaiste koseja, is Bogdanovos gavom pazyma iki sio pirmadienio, nu bet abejoju ar vesiu ir daba nzn kaip daryti... Kazi gal leis darze iki treciad be pazimos...jei neleis sakysiu lai skaiciuoja pinigus tada uz tas dienas.

Panos mano auga kosminiais greiciais, atrodo katik puskavau su pilvuzu o Jau Auksei 6men ir vakar pirmas ziubas prasikale. Skaiste tai labai principinga palikusi, sakau MB cia naujas etapas, pradejo ant manes saukti, pastoviai kazkokie priekaistai,pasakau padaryk ta ar ana, iskar pakelia tona, pasisiausia pradeda teisintis kad nedarys, man taip juokingai kartais, jin tiek vaidina nuskriausta jei ka liepiu padaryti, as pradedu juoktis neislaikius, nu tada skandalas namie asaros riksmai, nu maaaamaaaa, nu baik saipyyyytiiiis, SIAUBEKAS sakau jei ir mazoji tokia bus, prazilsiu anksciau laiko biggrin.gif

nepatarciau sitos schmoll.gif isbuvom pas ja 2 metus ir gailiuosi. pabegom is Nefridos atgal i jurininku pol. kas biski iskart linkus antibus israsineti. ir tokia nei zodzio neistrauksi, tik galva palinksi. kisa siulo visokius skiepus imunitetui. kysiu megeja ir tingine. pas leliuka niekaip neprisikviesdavau. kai gime gal 3 kartus skambinau prasiau, kad ateitu apziureti naujagimio kaip priklauso. nieks nieko. pasirode po menesio, kai vaikas buvo labai neramus, pabertas. nu kai jau ziauriai skundziaus per telefona doh.gif

musu naujienos tokios. visus istisus preitus metus nuo spalio menesio Aironas prakosejo kasdien. viskas baiges liepos menesi. si rudeni sumusom rekordu rekordus - i darziuka ejo visa menesi biggrin.gif labai dziaugiuosi tokiu pagerejimu thumbup.gif si rudeni sirgo 2 kartus. bet kosuliai eina baisyn. naktimis uzeina priepuoliai, svokstimas, dusimas. vaikas panikuoja, verkia as irgi del jo isgyvenu verysad.gif taigi dabar nebeturim iseities, vartojam vaistukus nuo astmos. registruosimes vel pas pulmonologa. bet bent inhaliatorius ir pypke nuima jam tuos kosulius. issikoseja per 2 savaites ir praeina viskas.nebera taip, kad kosetu isvien kasdiena. labai tikiuosi, kad isaugs situos negerumus sad.gif
o mazaji broli i darzeli isleisim nuo sausio. kolkas kaip ir Aironas kol nelanke darziuko tai beveik ir neserga ir nuo brolio nieko negaudo.
Atsakyti