Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus gimdymo namai - VGN, 12 tema

Atidarau naują temą, nes žiūriu senoji jau kuris laikas baigta 4u.gif
Mane domina ar yra čia mamų nors viena kuri VGN, susitarus ar ne, stūmė vaikelį negulėdama ant stalo?
Atsakyti
Deja, į aukščiau esantį klausimą neatsakysiu, bet norėjau sulaukti įpūdžių tų, kurios paskutiniu metu gimdė VGN? Kaip jums priežiūra, bendravimas, dėmesys? Girdėjau, kad paskutinėmis dienomis - didžiulis krūvis, ir moteris guldo net į kitus skyrius, kad visas sutalpint..?
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2012 09 30, 16:48)
Deja, į aukščiau esantį klausimą neatsakysiu, bet norėjau sulaukti įpūdžių tų, kurios paskutiniu metu gimdė VGN? Kaip jums priežiūra, bendravimas, dėmesys? Girdėjau, kad paskutinėmis dienomis - didžiulis krūvis, ir moteris guldo net į kitus skyrius, kad visas sutalpint..?



Sveiki,

gimdziau 2012 09 01. Tai mano ispudziai kuo puikiausi. Pirma vaikeli gimdziau Trakuose, o antra nutariau pabandyt palyginimui VGN. Dziaugiuos savo pasirinkimu (jau vien del to, kad i Trakus gal nebuciau spejus nuvykt, nes viskas laabai greit ivyko smile.gif). Patiko man ir gydytojas (Sklerius), akusere (Olga), pats gimdymo priemimas profesionalus, ramus, pavyko isvengti plysimu, kirpimu (jau gimdziusios ir patyrusios supras, kad tai laabai didelis geris).. pogimdyvine prieziura irgi super. Pirma nakti nebuvo atskiros palatos (mokamos), tai pernakvojom su kaimyne. O paskui gavom atskira (100 lt uz visas dienas, kiek buni). Antra para vaiksciodama koridoriais nuziurejau, kad buvo ir dar laisvu palatu, matyt vis atsilaisvina.. nepastebejau, kad butu gimdyviu per daug, kad netilptu.. nes ir mano pirmos paros kaimyne iskele i atskira, vadinasi, ju buvo pakankamai smile.gif

siaip daug personalo vis uzeidavo, seseles, gydytojos (vaiku, ginek.), dave nemazai patarimu del vaikelio, del pacios manes.. tikrai visi buvo lb malonus (nors pinigu niekam nedavem, nepanasu buvo, kad reiketu..), draugiski. Ligonines maistas neypatingas, bet kirtau viska, nes alkana buvau. Tiesa, buvau nustebus, kad paskutinis valgis (vakariene) buvo patiekiama 18 val, o po to jau viskas smile.gif tai dziaugiaus, kad turejau kazko uzkasti, atsigerti..

tiesa, as pagimdziau nakti is 5dienio i 6dieni, tad tikejaus, kad savaitgali bus mazai personalo, demesio, taciau tikrai taip nebuvo.. o gal sokiadieniais dar daugiau vizitaciju? negaliu palyginti...

zodziu, mano ispudziai puikus.. isleidziant apziurejo ginekologe, patikrino, ar viskas tvarkoj, vaikelis aisku irgi visapusiskai buvo suziuretas, gavom dovaneliu ir laimingi islekem namo smile.gif
Atsakyti
Prisidedu prie gerų atsiliepimų apie VGN. Patalpos suremontuotos, viskas atnaujinta. Gimdžiau 2012-09-09 gimdyvių buvo daug, tačiau personalas super ir iki gimdymo ir priežiūra po jo. Ateidavo kasdien pasiteirauti, ar viskas gerai, į iškilusius klausimus visada išsamiai atsakydavo, rekomenduodavo. Tad viskuo buvau patenkinta. Ačiū už gerą ir profesionalų darbą VGN darbuotojams. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Man patiko prieziura iki gimdymo, o pagimdzius kazkaip nelabai, gal del to, kad buvo bumas tuo metu.Vaikuciu priezura buvo 100 kart geresne RK., nes tekdavo ligoinej pabut ilgesni laika.

Del prieziuros budavo geriau turint mokama palata, nes bunant paprastoj jautesi, kad tik laukia savo davinio, kilnoja kaip netingi i kitas palatas. Guli palatoj, tai sumasto isstumt kokia lova,zodz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gadyte @ 2012 10 02, 13:02)
zodziu, mano ispudziai puikus.. isleidziant apziurejo ginekologe, patikrino, ar viskas tvarkoj, vaikelis aisku irgi visapusiskai buvo suziuretas, gavom dovaneliu ir laimingi islekem namo smile.gif

Smagu girdėti thumbup.gif

QUOTE(krisiune @ 2012 10 02, 15:36)
Prisidedu prie gerų atsiliepimų apie VGN.

thumbup.gif O kas buvo jūsų aušerė?
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif mane irgi domina gimdymas VGN. Pirma karta gimdziau RK ir man nelabai patiko, o sikart galvoju VGN gimdyti, nes kiek zinau labai atsinaujine jie yra.
Man tik iskilo vienas klausimas, kaip su drabuziais gimdymui (ta prasme per pati gimdyma)?... ten duoda apsirengima, ar reikia tureti savo?... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2012 10 08, 12:11)
Sveikos mamytes  smile.gif  mane irgi domina gimdymas VGN. Pirma karta gimdziau RK ir man nelabai patiko, o sikart galvoju VGN gimdyti, nes kiek zinau labai atsinaujine jie yra.
Man tik iskilo vienas klausimas, kaip su drabuziais gimdymui (ta prasme per pati gimdyma)?... ten duoda apsirengima, ar reikia tureti savo?...  4u.gif



Duoda ligonines naktinukus tuos tradicinius su gilia iskirpte smile.gif taigi, tikrai neverta savo rubeliais vilkint gimdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadyte @ 2012 10 09, 14:56)
Duoda ligonines naktinukus tuos tradicinius su gilia iskirpte smile.gif taigi, tikrai neverta savo rubeliais vilkint gimdyt smile.gif


O as kai VGN tariausi su gydytoju del gimdymo, paklausiau jo, ar reikia tureti savo rubus paciam gimdymui. Tai jis patare nusipirkti kokius pigius naktinius, nes tie valdiski, deveti simto moteriskiu, nera labai mieli. Taip ir padariau - nuvaziavau i turgu ir nusipirkau pigius, bet sau grazius naktinius. Ir labai tuo dziaugiuosi, nes pinigu isleidau nedaug, bet kelias valandas jais vilkint prabuti nebuvo nemalonu.
Atsakyti
sveikos, gimdziau 09.11d, tadien buvo daug gimdyviu, bet skustis negaliu. tai jau antras mano gimdymas vgn, esu labai patenkinta ir prieziura vaikuciui ir sau smile.gif nieko netruko, personalas malonus. naktinukus turejau savo, bet siule ir valdiskus:) jei kada sugalvociau dar ir trecia, tai tik vgn:)
sekmes busimoms mamytems wink.gif
Atsakyti
Idomu butu skaitant atsiliepimus zinot pas koki gydytoja gimdet ir ar susitarus. smile.gif
Atsakyti
VGN gimdžiau š.m. vasario mėn. Priežiūra po gimdymo tikrai puiki, tačiau lankantis apžiūrose prieš gimdymą buvo pražiopsota bėda, kuri mažiukui galėjo baigtis liūdnai verysad.gif Gerai, kad gydytoja apsidrausdama dėl mano sveikatos darė CP, jei būčiau gimdžiusi natūraliai, būtų buvę liūdna pabaiga. Priežiūra po CP puiki- pooperacinėje palatoje nuolat padėjo seselė, pati gydytoja užeidavo. Perkėlus į palatą seselės dažnai užeidavo, atsakydavo į visus klausimus thumbup.gif Prireikus operacijos mažyliui, gydytojos skubiai atliko reikiamus tyrimus, suorganizavo skubią brigadą iš Santariškių. Tad priežiūra po gimdymo tikrai gera, tačiau į konsultacijų centrą kažin ar beeičiau apžiūroms su kitu nėštumu unsure.gif
Atsakyti