Įkraunama...
Įkraunama...

kaip šeima reaguoja į jūsų užsiėmimą?

Apklausa: ką šeima mano apie jūsų hobi? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(tavi @ 2012 06 14, 10:51)
Manę palaiko ir skatina, ypač vyras


Lygiai tas pats biggrin.gif Galiu nukraut visus namus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2006 05 12, 19:26)
Mes jau 15 metu vede ir as vis karts nuo karto susergu kokia nors kurybine manija.Keista,bet mano vyras visai nepyksta del to,kad valgyt nevisada padarau ir ,aplamai,sedžiu apsikiautus.Matyt ,susitaike su mano meniska prigimtim.

as irgi stebiuosi kad ir mano vyras priima , kad del kurybos buna nepagaminta maistas, bet tai buna kai vaikai suvalgo ir tecio porcija.

o uztat mama su sese kiek burba , "pas tave netvarka...." tipo pati as nzn to. bet nespeju juodai blush2.gif
Atsakyti
Turiu nuostabu vyra, kuris visu simtu procentu palaiko mane. Kartais net juokinga buna, kaip uzejus i parduotuve pradeda rinkti visokius niekucius...sako, taigi tau ju vistiek reikes smile.gif ...ir siaip, didziuojasi kiekvienu nauju darbeliu, sirdis medumi apsipila , kai atvaziuoja jo kolegos, o jis pirmiausiai veda parodyt KA JO ZMONA NAUJO SUKURE...tai kas, kad kambaryje per skuduriukus tuoj praeit nebus galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 06 14, 14:35)
as irgi stebiuosi kad ir mano vyras priima , kad del kurybos buna nepagaminta maistas, bet tai buna kai vaikai suvalgo ir tecio porcija.

o uztat mama su sese kiek burba , "pas tave netvarka...." tipo pati as nzn to. bet nespeju juodai  blush2.gif

tai gal kiek pavydi sesė?
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2012 06 15, 10:03)
tai gal kiek pavydi sesė?

oj tikrai ne, jai kuryba NSO smile.gif

jos su mama gauna tiek papuosalu kad kazi ar per metus speja kiekviena bent 1k uzsidet lotuliukas.gif

mama siuva bet sugeba ir susitvarkyt, zinoma aplink kojas 2 klackuciai nesitrina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 15 birželio 2012 - 12:14
Auryte, esmė ne kiek gauna, o kiek sugeba. Kartais kitų mokėjimas dirbti rankom ir galva, sukelia pavydą ,apie kurį net sau neprisipažįsta, bet elgesyj tai matos
Atsakyti
Mane tai dažniausiai palaiko. tik burba kai palieku kur namuose išmėtytus savo darbeius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2012 06 15, 14:17)
Auryte, esmė ne kiek gauna, o kiek sugeba. Kartais kitų mokėjimas dirbti rankom ir galva, sukelia pavydą ,apie kurį net sau neprisipažįsta, bet elgesyj tai matos

as labai nesigilinu, burba ir tegu smile.gif , neturiu laiko ekspertiziu atlikinet kokio jausmo paskatintas burbejimas biggrin.gif kazkaip ipratau prie ju bumbejimo , sesuo atvaro vaiku paziuret kai mirtinai reik -sutvarko dar bisky biggrin.gif tik parodau kad prie mano deziu su rankdarbiais net neprisiliestu biggrin.gif aciu D mano vyras auksinis
Atsakyti
O mano naminiai nelabai "laimingi" kad aš vis totaliai virtuvinį stalą rankdarbiais nukraunu smile.gif
Dabar bando okupuoti valgymui svetainės staliuką arba sūnus nešasi pavalgyti į savo kambarį (bet jam tas dar "patogiau" - kąsnis į burną, o rankos kompo klavišus maigo) doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O mane palaiko.
Nesenai dar su tėčiu gyvenau, tai pabumbėdamas, bet finansavo visus mano kūrybinius norus. Vis geriau, kad merga namie sėdi, o ne su bernais kažkur duodas biggrin.gif
O dabar nors gyvenu atskirai nuo draugo, bet jis mane palaiko, paskatina. Net neburba, jei kartais tenka palaukt kol aš renkuosi medžiagas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane mano brangusis irgi palaiko. Jau zino, kad man bent jau del formos reikia uzsukus i parduotuve apziureti visus mezgimo reikmenis, net jei ir nieko nesiruosiu pirkti. O, jei namie sedziu ir tiesiog ziuriu TV, paklausia "o siandien nieko nemegsi?" smile.gif Arba narso savo megstamiausius Torentus, randa koki mezgimo zurnala ir jau saukia: "ateik paziureti. ar tau is cia nieko nereikia?" smile.gif
Atsakyti
Na šiaip stengiuosi suderinti kad mano rankdarbiai neužimtų viso laiko, ir kad šeima nebadautų lotuliukas.gif bet kai įninku į kokį rankdarbį - būna, kad ir pasimiršta visi namų ruošos darbai ir vakarienės blush2.gif bet pamatęs rezultatus - vyras pagiria.
Atsakyti