Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(rityte @ 2012 10 10, 21:29)
Sveikutės, gal turite teksto suvokimo kokius nors testukus 2 kl.?  ax.gif

Gal J. Andriuškevičienės „Pasitikrinamieji darbai“ tiktų?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2012 10 09, 18:03)
Meergaitės, kurios dirbat pagal Balčytį 2 klasėj, iš kur imat kontrolinius darbus, savarankiškus? Ar pačios ruošiat? Pas Kiseliovą būdavo, o čia pasigendu. verysad.gif

Aš Andriuškevičienės testus naudoju.
Papildyta:
QUOTE(rityte @ 2012 10 10, 21:29)
Sveikutės, gal turite teksto suvokimo kokius nors testukus 2 kl.?  ax.gif

Andriuškevičienės yra 3 skaitymo suvokimui skirti testai. Buvau siuntusi į p.d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaudale: 10 spalio 2012 - 23:11
QUOTE(rutagra @ 2012 10 09, 23:37)
Labai prašyčiau atsiliepti mergikes, kurios dirba su Mano dienynu. Jei galima į až. Norėčiau pasidomėti kaip pildote teminius planus ir kokius vertinimus susikūrėte doh.gif  blush2.gif  Jau įpuolėme ir mes, kaip musės į barščius  doh.gif
Šiaip laukiu, labai noriu kuo greičiau pradėti su juo dirbti, kad nebereiktų pildyti pasiekimų knygelių  ax.gif  ax.gif

Labas. Mes šiemet pradėjom naudoti mano dienyną, knygelių nebepildom. Dėl vertinimo galutinį ir vieningą sprendimą priimsim per rudens atostogas, nes reikia visoms susirinkt ir diskutuot. Kol kas vertinam kiekviena pagal savo sistemą, žymime raideles A., P., Pt. ir N. pagal išmokimą arba parašom komentarą. Teminių planų nepildom, nereikia, nes viską rašom kasdien prie savo dalyko.
Papildyta:
INEXS, sveikinu su praėjusiuoju, o leliuko_mamą su artėjančiu gimtadieniu!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 10 10, 22:29)
Sveikutės, gal turite teksto suvokimo kokius nors testukus 2 kl.?  ax.gif

Sveiki, aš turiu naujai išlesitus teksto suvokimo testus II ir III klasėms (autorės:J.Banytė,Dž. Kuzavinienė, V. Vyšniauskienė). Man jie patinka labiau negu D.Jakavonytės. Jei reikia po pamokų eisiu skenuot, nes namie skenerio neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2012 10 11, 10:24)
Sveiki, aš turiu naujai išlesitus teksto suvokimo testus II ir III klasėms (autorės:J.Banytė,Dž. Kuzavinienė, V. Vyšniauskienė). Man jie patinka labiau negu D.Jakavonytės. Jei reikia po pamokų eisiu skenuot, nes namie skenerio neturiu ax.gif


3 klasei aš nesenai jau nusiunčiau paštan, o 2 klasei irgi turiu, jei reikia, tai galiu nuskenuot biggrin.gif Tik duokit žodelį bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Snaudale,2012 10 11, 00:15]
Aš Andriuškevičienės testus naudoju.
Papildyta:

Gal galėtute nuskanuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2012 10 11, 14:42)
3 klasei aš nesenai jau nusiunčiau paštan, o 2 klasei irgi turiu, jei reikia, tai galiu nuskenuot biggrin.gif Tik duokit žodelį bigsmile.gif

Dabar tik paskaičiau žinutę. Testus antrokams išsiunčiau iš mokyklos, tai jei dubliuojasi - trinkit.
Atsakyti
Ot, zinok susinervinau Aviada1, vakar rasem pirma testa, isasikinau pries tai, o paskui pasakiau, kad manes nieko nebeklausinekit, skaitykit ir rasykit.
Nu patikek manim doh.gif Rankos pradejo kilt gal po minutes doh.gif doh.gif Mano atsakymas buvo : JUsu testas, as isaiskinau, juusm buvo aisku, manes neklausiat.
Rezultate : vienas A doh.gif nes...........daugiau kaip puse klases nesugebejo isiskaityti i uzduoties reiaklavima (kur e-ė ir balses priebalses zymet), o dar viemnas priejes pareiske--kodel jus uz 4 uzduoti nedavet ne vienos pupos (kur reikejo balses ir prieb pazymet), as gi zodzius parasiau doh.gif Ir dar as turiu aiskintis??? Kad taip yra testu sudarytoju vertinimas tos uzduoties sudarytas??? doh.gif doh.gif doh.gif
[/quote]

Manau, kad rašyti testus, reikia labai labai mokytis ax.gif .Skaitau užduotį.Viena dalis virš teksto, kita užduoties dalis po tekstu.tai gana sudėtinga, todėl mokomės atliktą užduoties sąlygą nusibraukti. Tokiu būdu atkreipiamas dėmesys į pačią užduoties sąlygą bigsmile.gif . Kai visos užduotys perskaitytos, prasideda savarankiškas darbas. Kiekvienas vaikas gali tyliai ateiti pas mokytoją, jeigu reikia užduotį perskaityti dar kartą. bigsmile.gif Juk perskaityti ir suvokti, ko iš tavęs nori, nelengva.Baigus darbą testai surenkami, o tiems, kurie nori leidžiu dar padirbėti.Kitą pamoką analizuojam. Kam pavyko atlikti visas užduotis, kodėl nepavyko, ką praleido, kodėl praleido ir t.t.Labal smulkiai.O kitą pampką rašom to pačio testo antrą variantą...ir vėl viskas iš pradžių biggrin.gif .Palyginam , kaip sekęžėsi antras testas, ar pavyko pastebėti ir atlikti daugiau užduočių, testų pabaigoj, diagramoj leidžiu įsirašyti geresnį rezultatą(beveik visi pasigerino biggrin.gif ). Ir vistiek dar nesitikiu, kad sekantis testas eisis kaip iš pypkės:)Dirbsim, mokysimės atidumo, įsigilinimo ir...tikėsimės, kad metų pabaigoj viskas bus gerai 4u.gif
Vertinimas:
Mes vertinam taip:
20-19 pupų "Atitinka A. lygio požymius",
18-16 pupų "Atitinka P. lygio požymius",
15-10 pupos "Atitinka Pt. lygio požymius"
9 -1,dar mažiau pupų rašom "Neatitinka Pt. lygio požymių".
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Norėjau pasiteirauti apie "PUPOS" testus. Ten yra du variantai. Ar jie skirti per du kartus ir abu reikia išspręsti? Ar vieną reikia daryti pasirinktą variantą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 11 spalio 2012 - 18:39
QUOTE(R.@usra @ 2012 10 11, 17:33)
Dabar tik paskaičiau žinutę. Testus antrokams išsiunčiau iš mokyklos, tai jei dubliuojasi - trinkit.


Ačiū labai! Kaip smagu, kad čia galima greitai sulaukti pagalbos. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2012 10 11, 00:01)
Gal J. Andriuškevičienės „Pasitikrinamieji darbai“ tiktų?

Ir šitų neturiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 10 11, 18:39)
Ačiū labai! Kaip smagu, kad čia galima greitai sulaukti pagalbos. 4u.gif
Papildyta:

Ir šitų neturiu  g.gif

Tai siunčiu
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 11, 19:36)
Sveikos 4u.gif
Norėjau pasiteirauti apie "PUPOS" testus. Ten yra du variantai. Ar jie skirti per du kartus ir abu reikia išspręsti? Ar vieną reikia daryti pasirinktą variantą? g.gif

As skiriu vieniems 1 kitiems 2. Jei pridaro klaidu, tai tada tas pacias uzduotis atlieka namuose, kaip namu darba is kito varianto (na, cia gauna kaip klaidu taisymas).
Atsakyti