Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

[quote=simba3,2012 09 25, 14:38]
Gabija, o jus jau ji rasyt turit??? g.gif Mes tik ryt imsim Citrina tema g.gif
__________________________________

O maniškiai jau vakar parašė , nors Citriną ėmėme šiandien. smile.gif
Atsakyti
[quote=Frezija13,2012 09 25, 16:47]
[quote=simba3,2012 09 25, 14:38]
Gabija, o jus jau ji rasyt turit??? g.gif Mes tik ryt imsim Citrina tema g.gif
__________________________________

O maniškiai jau vakar parašė , nors Citriną ėmėme šiandien. smile.gif
[/quote]
Nu blembacki, nesuprantu nieko, tai ne po Čipolino temos reik rašyt??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 09 25, 16:57)
Nu blembacki, nesuprantu nieko, tai ne po Čipolino temos reik rašyt??? g.gif

Sveikutės,
Taip, testas rašomas po Čipolino temos.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 09 24, 22:19)
Kokie teisingi žodžiai, bet kaip tai padaryti? Nebent pro pirštus žiūrėti į darbą, bet negaliu.

Aš jau mokaus. Šiokių tokių pasiekimų turiu. Siekiu patenkinamo lygmens lotuliukas.gif

Pirmokiukės ar jau rašėt testus? Nu man niekaip nesiseka. Aš dar kapanojuos tik ties N raide. Mano labai daug vaikų visai neskaito. Tad judam labai pamažu. O viena, tai iš vis painioja raides ir skaičius. Rodau M, o ji sako, kad tai 3. doh.gif Silpni vaikai. Dėl skaitymo neišgyvenu, išmoksim, bet dėl vieningų reikalavimų doh.gif
Papildyta:
Erzina TAMO su serverio klaidom. Parašiau pranešimą ir strigo. Ir viskas šuniui ant uodegos. verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi vis dar nesulaukiu "Vieversio " 3 kl. Prašiau, kad į knygyną atvežtų, tai nusipirkčiau...
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 09 25, 16:35)
Aš irgi vis dar nesulaukiu "Vieversio " 3 kl. Prašiau, kad į knygyną atvežtų, tai nusipirkčiau...


Bandykir per knygų klubą pirkt - aš dažnai perku, ir greit atveža ,ir nereikia ieškot g.gif
Atsakyti
[quote=pusele30,2012 09 24, 04:52]
Riešuto mokytojo knygos 1 dalis jau pašte ax.gif
Ar reikia 2 ir 3 dalių?

Dideliausias aciū 4u.gif , reikės ir kitų dalių, betgi dar nedega, nesinori apkrauti, juk ir taip visos persitempę nuo darbų.
Aš stengiuosi kuo daugiau pasidaryti mokykloje, bet...... doh.gif
Papildyta:
p.s..kaip čia reikia padaryti, kad cituojamas laiškas būtų baltam fone?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 09 25, 18:29)
Pirmokiukės ar jau rašėt testus? Nu man niekaip nesiseka. Aš dar kapanojuos tik ties N raide. Mano labai daug vaikų visai neskaito. Tad judam labai pamažu. O viena, tai iš vis painioja raides ir skaičius. Rodau M, o ji sako, kad tai 3. doh.gif  Silpni vaikai. Dėl skaitymo neišgyvenu, išmoksim, bet dėl vieningų reikalavimų doh.gif

Mes šiandien rašėm matematikos testą. Pradėjau taisyt, tai visai neblogai, nors dar nepriėjau iki silpniausių. "Pupoje" ryt mokysimės Oo raides. Niekur neskubu. Pastebėjau, kad sunkia sekasi taisyklingai jungti raides, tai taip jas suvelia, kad ojojoj doh.gif Jau pradėjau dalint papildomus skaitymo lapelius, taip noriu skatinti skaityti, o ir tiems, kas skaito, bus paskata. Nes pažadėjau, už užpildytą visą skaitymo lapą po "kinderį" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 25, 18:06)
Mes šiandien rašėm matematikos testą. Pradėjau taisyt, tai visai neblogai, nors dar nepriėjau iki silpniausių. "Pupoje" ryt mokysimės Oo raides. Niekur neskubu. Pastebėjau, kad sunkia sekasi taisyklingai jungti raides, tai taip jas suvelia, kad ojojoj  doh.gif Jau pradėjau dalint papildomus skaitymo lapelius, taip noriu skatinti skaityti, o ir tiems, kas skaito, bus paskata. Nes pažadėjau, už užpildytą visą skaitymo lapą po "kinderį" mirksiukas.gif



Maniškiams irgi labai sunkiai sekasi jungti raides, o dar ir eilutes pameta, neranda ryškios linijos. Ir raides rašo labai netaisyklingai. Liūdnas vaizdelis. Jaučiu, kad be papildomo darbo namuose nieko nebus. O kaip jūs į tai žiūrite? Ar prašote rašyti namie? Bijau, kad tėvai tam nepritars.
Atsakyti
Labutis ketvirtokėms,
Sakykit, kaip darote su Riešuto testu. Kaip skaičiuojate papildomas užduotis, už kurias gauna medalius? Parašykit savo darbo specifiką. Mes darėme taip: vertinu testą, o už papildomas užduotis renka vadinamus medalius ir mokslo metų pabaigoje daugiausia surinkęs medalių gauna siurprizą(iš mokytojos kišenės). Kaip Jūs darote?
Atsakyti
Sveikutės drinks_cheers.gif
QUOTE(Iruciukass @ 2012 09 25, 18:21)
Maniškiams irgi labai sunkiai sekasi jungti raides, o dar ir eilutes pameta, neranda ryškios linijos. Ir raides rašo labai netaisyklingai. Liūdnas vaizdelis. Jaučiu, kad be papildomo darbo namuose nieko nebus. O kaip jūs į tai žiūrite? Ar prašote rašyti namie? Bijau, kad tėvai tam nepritars.

drinks_cheers.gif - maniškiams kyla tie patys sunkumai unsure.gif
Mes abiejus testus prašėm. Šiandien ėmėm O raidę. Normaliai , sakyčiau. Lietuvių ,žinoma, prasčiau. Nustebau, kad teste liepta iš spausdintinių paversti į rašytines. Juk pratybose nieko panašaus nebuvo.Dauguma rašė atskiras raides. Juk pamokoj, tarp visko, apie ką reik pakalbėt - raidžių jungimo reikalams lieka viena kita minutė. Su netaisyklingumu - gyva bėda. Su jungimu taip pat. Reik lėkt zovada unsure.gif . Kažkaip norėtųsi pasėdėt prie to rašymo. Skaito labai įvairiai. Vienam jau liepiu skaityti užduotis - jo gebėjimai geriausi. Skaito nuo keturių metų doh.gif , keli net raidžių nepažįsta. Tai irgi blogai, kai toks nevienodumas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 09 25, 15:08)
Sveikutes, mergaites, ar niekas neturit Vieversio mokytojos knygos 3 klasei?? O gal ir irasus? g.gif



QUOTE(vaiduuse @ 2012 09 25, 17:35)
Aš irgi vis dar nesulaukiu "Vieversio " 3 kl. Prašiau, kad į knygyną atvežtų, tai nusipirkčiau...


Sveikutės smile.gif

Mergaitės, aš jau turiu šitą knygą, nepirkit, tikrai pagelbėsiu. Tik su laiku niekaip nespėju... doh.gif Pasistengsiu kuo greičiau atlikti šį darbą.
Atsakyti