Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Gal kas užsakinėjote virtuvės baldus iš Virtuvės Fabriko?
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2015 02 13, 21:39)
šiandien atveze Magrės baldus  wub.gif  visu 100 proc  wub.gif  wub.gif

Sveikos, pilnai sutinku. Mes užsisakėm minkštą kampą Impulse. Atvežė - SUPER, aš labai patenkinta.
Atsakyti
mes magrės kampą turim jau beveik metus, nė dienos nesigailėjom, verta tų pinigų tikrai thumbup.gif
Atsakyti
klausimas toms kas užsakinėjo minkštus baldus iš magrės, ar užsakinėjos iš gobeleno ar odos? planuojame užsakinėt iš natūralios odos , kažin ar kokybiška oda
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 02 19, 15:09)
klausimas toms kas užsakinėjo minkštus baldus iš magrės, ar užsakinėjos iš gobeleno ar odos? planuojame užsakinėt iš natūralios odos , kažin ar kokybiška oda



mes pries tai turėjom natūralios odos ( ne magrės ) tai dabar labai norėjau is gobeleno. pasirinkom kurie neisipesa, atsparus dėmėms.
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2015 02 19, 14:14)
mes pries tai turėjom natūralios odos ( ne magrės ) tai dabar labai norėjau is gobeleno. pasirinkom kurie neisipesa, atsparus dėmėms.


O galite pasakyti, kodėl vis gi užsakynėjot iš medžiagos? Nes aš tai linkstu link odinių. Ir dabar turim, kažkaip man patinka g.gif

Ar imant geresnį audinį - vis vien pigiau gaunasi, nei odinis?
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 02 19, 15:30)
O galite pasakyti, kodėl vis gi užsakynėjot iš medžiagos? Nes aš tai linkstu link odinių. Ir dabar turim, kažkaip man patinka  g.gif

Ar imant geresnį audinį - vis vien pigiau gaunasi, nei odinis?


gavos pigiau . nežinau ką Jums parašyt rolleyes.gif jau ieškant baldų zinojau , kad bus gobelenas rolleyes.gif norėjau kitaip nei buvo .. oda nebuvo ir mums blogai.
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2015 02 19, 14:43)
gavos pigiau . nežinau ką Jums  parašyt  rolleyes.gif  jau ieškant baldų zinojau , kad bus gobelenas rolleyes.gif norėjau kitaip nei buvo .. oda nebuvo ir mums blogai.


Supratau, vadinasi norėjosi permainų smile.gif smile.gif
Atsakyti
tur4jom odin3 Kler sofa, todel Magres emem su gobelenu, nebenorejau odos kategoriskai.
Taip, patogu valyt, bet.... kai atvesta-salta. vasara prilipmpi nuo karscio, kazkaip nebesinorejo. o kur dar suo, truputi grybzt, ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 02, 16:47)
Pridaro broko ir ne garaziniai, galeciau linatijas prirasyti...  irnesakyk.gif
Labai noreciau rasti gerus meistrus, kurie daro su meile, nes dabar tai konvejeriai su daug broko.

Va cia tai sutinku drinks_cheers.gif
Ir kaina nemaza, ir broko nemazai buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irutė*** @ 2015 02 18, 13:23)
Sveikos, pilnai sutinku. Mes užsisakėm minkštą kampą Impulse. Atvežė - SUPER, aš labai patenkinta.

Sveiki, o kokį Impulse Jūs turit,ten dar su kokiais trim žodeliais šalia, yra keli ir visi žiūrint foto man atrodo,kad nugaros atlošas vos ne gulom blush2.gif . " gyvai" dar nebandėm sėdėt, tai rodos nepatogu nugarai. ax.gif bandysim vykt pasisėdėt biggrin.gif , o kaip Jums? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SesersSmilė: 20 vasario 2015 - 19:42
Kas galėtų rekomenduoti virtuvės baldų gamintoją (domina balta blizgi MDF plokštė) pagaminti 2,40 m ilgio virtuvės baldų komplektą iki 900 eur? Svarbu, kad dirbtų visoje Lietuvoje arba Alytus-Marijampolė. Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti