Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Mes mergaiciu kambario baldus gaminom is puikio.lt, tikrai kokybiski ir grazus daiktai. Metus laiko jau turim. Ir dirba jie greitai. Turejom problemu del keliu po lovos ciuziniu dedamu strypu-pagaliuku, tai pakeite is karto visus. smile.gif Tik vilniuj ju ekspozicijos nebera.
Atsakyti
QUOTE(alesvc @ 2013 02 05, 10:14)
Toki balda kaip spintos man atrodo gamina vos ne kiekvienas garaznikas.... Aisku kokybe skiriasi nuo imoneje pagaminto baldo

Kodėl skiriasi, kuo skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2013 02 07, 00:40)
Kodėl skiriasi, kuo skiriasi?

Man atrodo yra skirtumas kai baldas gamynas su pramoninem staklem bei irankiais ir kai ta balda gamyna su plaktuku ir pjuklu koks zmogelis smile.gif Plius kokias garantijas gali suteikti fizinis asmuo ir kokias imone.
P.S.
Tai tik mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alesvc: 07 vasario 2013 - 06:27
QUOTE(alesvc @ 2013 02 07, 07:25)
Man atrodo yra skirtumas kai baldas gamynas su pramoninem staklem bei irankiais ir kai ta balda gamyna su plaktuku ir pjuklu koks zmogelis smile.gif Plius kokias garantijas gali suteikti fizinis asmuo ir kokias imone.
P.S.
Tai tik mano nuomone. 4u.gif

siaip baldo nepagaminsi tiks su plaktuku ir pjukliuku biggrin.gif
jai taip zinot,tai turetumen zinoti,kad plokstes su pjausto,kantuoja,frezuoja ir tikrai paprastam garaze ju nepagamis.
dauguma baldininku dirba ir firmoj ir po darbo savo darbus,tik kad ju po darbo be mokesciu todel ir pigiau,bet kokybe tokia pati,kaip ir per firma perkant mirksiukas.gif
ir zmogus gerbentis savo darba,pasiraso sutarti ir suteikia garantini
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutė: 08 vasario 2013 - 23:51
Kai ne kas, norėdamas konkurentus sumenkint, pats "apsilažalino", pateikdamas vaikiškai juokingus argumentus.

Turim spintą iš SS-ų. Ir ką - jau bankrutavus daugiau nei 1 metus. Tai kur ir ko mums dabar ieškot, jei durys išklers? Ogi tai buvo rimta firma, ne garažnYkai kokie. Ar SS-ų įsipareigojimus kažkas perėmė, tik mes apie tai nieko nežinom?

Todėl, kai nusprendėm gamintis naują virtuvės baldų komplektą, dairėmės ne į rimtas firmas, o į gerus atsiliepimus turinčius privačius baldžius, dirbančius kokybiškai.
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2013 01 26, 20:09)
na zinokit uzsakiau is firmos Bresta, tai ziuresiu, kaip bus

Ar jau pagamino baldus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsinka:): 14 vasario 2013 - 16:53
Sveiki, gal kas galite pasidalinti atsiliepimais apie panevezieciu "Audrelina"?
Atsakyti
QUOTE(Kripuke @ 2013 02 06, 14:44)
Mes mergaiciu kambario baldus gaminom is puikio.lt,  tikrai kokybiski ir grazus daiktai. Metus laiko jau turim. Ir dirba jie greitai. Turejom problemu del keliu po lovos ciuziniu dedamu strypu-pagaliuku, tai pakeite is karto visus.  smile.gif Tik vilniuj ju ekspozicijos nebera.


Daremes ir mes is puikiobaldu vaikams. Galeciau palinketi su sia firma susideti nebent priesui, kuris neturi kur pinigu deti doh.gif
Kelis kartus vaziavo taisyt, keist, bet galutiniam rezultate "kliuru" vistiek yra ir ne tik, kad gamybos, bet pacioje baldu konstrukcijoje, kas lemia baldo patvaruma ir stabiluma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 15 vasario 2013 - 20:46
QUOTE(j_tina87 @ 2013 02 15, 08:06)
Sveiki, gal kas galite pasidalinti atsiliepimais apie panevezieciu "Audrelina"?

Mane irgi domintu atsiliepimai apie Audrelina.
Ir siaip gal kas galit rekomenduoti rimtus baldininkus Panevezyje, kurie gamina kokybiskus baldus?
Atsakyti
Aš vaikui baldus irgi norėjau daryt pas puikio.lt, bet vyras norėjo būtinai medinių, o ne plokštinių, tad teko gerai paieškot, kol suradom. Bet suradom, ir kaina gerą pasiūlė, ir kokybiškai labai padarė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrija: 19 vasario 2013 - 11:22
QUOTE(j_tina87 @ 2013 02 15, 09:06)
Sveiki, gal kas galite pasidalinti atsiliepimais apie panevezieciu "Audrelina"?


Si imone dare baldus ne vieniems draugams, dirba kokybiskai ir pagal naujausias technologijas.
Kainos ne is pigiausiu, bet kokybe manau uztikrinta.
Pvz. Stalvirsio sujungima gali padaryti be metalinio sujungimo, o suleista lygiai, su vos iziurima siule.
Tiesiog kiek draugai pasakojo, kad zino visas naujienas, kas populiaru, patogu ir praktiska.
Teko bendraut su direktorium, malonus toks zmogus.

Kazkaip apie juos veliau suzinojau, todel baldus uzsisakem Arpolyje. Nauja virtuve jau turiu, patenkinti, bet kiek zinau, Audrelina butu padariusi pigiau.
Siaip dar galiu rekomenduot imone vilniuje, jau 6metai naudojames ju virtuve, daro tiek is plokstes, tiek is medzio, kokybe tikrai gera. Tik jie neturi normalaus projektuotojo, ten pats vadovas man rodos projektuoja. Tokiu atveju geriau uzsisakyti virtuves projekta kitoje imoneje.
www.tiesilinija.lt

Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 19, 23:51)
Si imone dare baldus ne vieniems draugams, dirba kokybiskai ir pagal naujausias technologijas.
Kainos ne is pigiausiu, bet kokybe manau uztikrinta.
Pvz. Stalvirsio sujungima gali padaryti be metalinio sujungimo, o suleista lygiai, su vos iziurima siule.
Tiesiog kiek draugai pasakojo, kad zino visas naujienas, kas populiaru, patogu ir praktiska.
Teko bendraut su direktorium, malonus toks zmogus.

Kazkaip apie juos veliau suzinojau, todel baldus uzsisakem Arpolyje. Nauja virtuve jau turiu, patenkinti, bet kiek zinau, Audrelina butu padariusi pigiau.
Siaip dar galiu rekomenduot imone vilniuje, jau 6metai naudojames ju virtuve, daro tiek is plokstes, tiek is medzio, kokybe tikrai gera. Tik jie neturi normalaus projektuotojo, ten pats vadovas man rodos projektuoja. Tokiu atveju geriau uzsisakyti virtuves projekta kitoje imoneje.
www.tiesilinija.lt

Gal cia ir ne i tema, bet kokio aukscio daretes spinteles, koks geriasias variantas? g.gif
Atsakyti