Įkraunama...
Įkraunama...

Riedučiai

Sveikos riedutininkės 4u.gif
gal žinot ką daryt, kad neskaudėtų pėdų važiuojant riedučiais? g.gif nes ratuką pavažiuoju ir daugiau negaliu, nes žvėriškai pėdas pradeda skaudėt doh.gif čia kad blogai batus užsisegu? aš dar tik pradedančioji tai nelabai ką išmanau, o gal kelio danga netinkama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2009 04 14, 07:30)
Sveikos riedutininkės  4u.gif
gal žinot ką daryt, kad neskaudėtų pėdų važiuojant riedučiais?  g.gif nes ratuką pavažiuoju ir daugiau negaliu, nes žvėriškai pėdas pradeda skaudėt  doh.gif čia kad blogai batus užsisegu? aš dar tik pradedančioji tai nelabai ką išmanau, o gal kelio danga netinkama?  g.gif

Man irgi skauda kojas g.gif galvojau koki ortopedini paduką įsidėt blush2.gif ir nuo kelio dangos irgi blauzdos paskausta jei per labai nelygia dardu. Šiaip stengiuosi tik išlietu dviračių taku lėkt.
Atsakyti
QUOTE(Inga&Ignas @ 2009 04 21, 16:24)
Savaitgali butinai isbandysiu trasa vasaros estrada (KLP) - Palanga... tik tiksliai nzn kaip ji tesiasi nuo Girliu. Gal kas zino?
g.gif


Isbandem.... biggrin.gif
zodziu nuo vasaros estrados iki Olando kepures viskas super... bet nuo Olando kepures, per Karkle iki dviracio tako pratesimo, kokie 2 km automobiliu plentas, kelias tikrai nera svelnus ir pastovi itamapa del masinu... kelias nera platus. Su dviraciu geriau, nes maziau ploto sunaudoji vaziuodamas.
O pasiekus dviraciu taka, prasideda grazus lygus takas per miskeli, laukus, su nerealiu krastovaizdziu... kur ne kur jura net matosi. Nuvaziavome iki Nemirsetos ir gryzom atgal... nusikalem neraliai... bet smagu buvo tai tikrai...
patartume iki Karkles dviraciu tako su masina nuvaziuoti ir nuo ten jau detis rieducius mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o kur VLN vazinat be Vingio parko?
Atsakyti
Aš tai važinėjuos dviračių taku pelei Nerį Žirmūnuose smile.gif Bet atstumas ten nedidelis gero kelio smile.gif

O gal žinote, kur nusipirkti naujus gerus ratukus? smile.gif Reikia man pakeisti savo senukams riedučiams smile.gif Ir kainos dar domintų smile.gif
Atsakyti
Labuka,

Pagaliau isigijau rieducius. Deveti bet kaip uz 60lt tai labai jau sutrus ir ratukai dar sezona atvazines. Batas isvis puikus. Dabar tik reikia kad vaikis pasveiktu ir leksiu i Vingio parka. Daugiau Vilniuje ir nezinau kur galima butuprasilekti su vejeliu... Gal kas zino kur lazdynuose, ar dar kokiuose grigiskem artimuose rajonuose galima butu pasivazineti?
Atsakyti
Stai radau neblogos informacijos naujokams
http://bizzy.blogas....ieduciai-6.html
Atsakyti

QUOTE(Kam @ 2009 06 08, 21:39)
as ir kazkaip viena grazia diena sumasciau kad noriu rieduciu ir vyra tuom uzkreciau Tai jau pora dienu ieskom kainos, grozio  ax.gif  ir kokybes  smile.gif  Savajai mazajai tai jau uzsakem laukiam siuntinuko
Kadangi mano mazajai tik 3,6m tai kazkodel nusprendem kad jai lengviau bus ant nelijininiu, tai ziuresim kaip cia bus.

http://www.rawk.com/...ategoryId=12237

jai uzsakem situos  smile.gif


Šiaip,geriau linijiniai,ir del smagumo,ir del lengvumo riedant....Čia vaikui gausis toks "slidinejimas" ant batu...bet pradziai gal ir nieko....gal patiks...
Mes savo mazge iš kart stateme ant normaliu roliku,pakritinejo,bet uzdejome apsaugas,šalma-tai nieko baisaus nebuvo,uztat dabar lekia ,kaip bitė thumbup.gif
Atsakyti
Tai va siandien gavom savo rieducius tai ispradziu kai maze pastaciau tai galvojau vargas bus nes net stovet nesigauna normaliai biggrin.gif bet valandike pasikankinau ir jau po biski viena varyneja. Aisku apsaugas visas turim tik gaila , kad ant uzpakalio apsaugu ner, nes viena kart krito ir ta kart iskart ant sikniuko.
O del linijiniu tai taip gal su jeis maloniau vaziuot, bet as butent norejau tu keturaciu, nes manau su jais gal ne taip greit leks ir maziau kritines Seis metais tegul situos patrina , o jau kitais tada ziuresim linijinius. Dabar beliko man su vyru rast linijinius, kaip tik per ta laika mazoji biski bus pramokus riedet tai galesim visi lekt.
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2009 06 11, 13:52)
Faini rolikai vien tuom,kad galima ir po zole varineti,nebutinas asfaltas  thumbup.gif
bet tokie tvirtinimai,be bato.. nestiprus  ax.gif Butu su batu pasiimčiau,o gal yra tokiu ,kur ratukai tik ant kulno??

juos galima deveti ant bet kokiu savo batu ir dydi reguliuoti... pvz jus paciuozinejot,o po to to kas nors kitas,kiekvienas sau gales juos pritaikyti smile.gif ratuku tik ant kulno neturime smile.gif ir tvirtinimai cia labai stiprus kaip ant snieglentes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mavija: 11 birželio 2009 - 16:20
Gal kas zino kiek kcal sudeginama vazinejant rieduciais 1 val? mastau.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Čiuožimas pačiūžomis (65 kg žmogui) - 580 kcal

Tai turėtų kažkas panašaus būt smile.gif
info iš http://www.patiekala...-neskaiciavima/
Atsakyti