Įkraunama...
Įkraunama...

2002/2003 žieminukai

QUOTE(migliux @ 2015 09 18, 14:11)
Sudervėje mes, tai turbūt ne kaiminystėje smile.gif

Jo, aš irgi dėl tvarkos griežta. Pas mane vaikai tvarkosi savo kambarius, savaitės dienomis dar turi šluoti/siurbti valgomąjį ir holą, kartą per mėnesį turi stalčius bei drabužius tvarkytis. mane taip auklėjo, labai dėkinga mamai už tai, dabar užtai visada žinau kur kas padėta ir visada randu reikiamus drabužius  ax.gif

visai i kita miesto puse smile.gif
--------------------
pas mane lygiai tas pats, ne tik savo kambari tvarko, bet irgi hola, bendra svetaines erdve, laiptus... vasara dar veju ravet ir siltnamius laistyt...
mokslo metu eigoj sunkiau: iseina ryte 7 ir gryzta bilekada( po bureliu), o dar pamokas ruosti. bet va savaitgaliais privalo padet iskuopt namus...kartais vietoj kokio siurbimo/grindu plovimo imasi skalbinius lygint. kartais langus pirmam aukste liepiu pravalyt. uzskaitau ...kartais pagamina ka nors lengvo. ir daznai kepa keksus biggrin.gif tol kol visa seima i juos paziuret nebegali. paskui kuri laika nekepa, o paskui kepa vel...
mazoji tai kol kas dar tik verteja doh.gif kartais susitvarko savo kambari, bet kita diena jis buna dar baisesnis nei buvo doh.gif kai sita paaugs gal namai galu gale ir prades panaseti i namus...
Atsakyti
blink.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2015 09 18, 18:25)
pas mane lygiai tas pats, ne tik savo kambari tvarko, bet irgi hola, bendra svetaines erdve, laiptus... vasara dar veju ravet ir siltnamius laistyt...
  mokslo metu eigoj sunkiau: iseina ryte 7 ir gryzta bilekada( po bureliu), o dar pamokas ruosti. bet va savaitgaliais privalo padet iskuopt namus...kartais vietoj kokio siurbimo/grindu plovimo imasi skalbinius lygint. kartais langus pirmam aukste liepiu pravalyt.  uzskaitau ...kartais pagamina ka nors lengvo. ir daznai kepa keksus biggrin.gif tol kol visa seima i juos paziuret nebegali. paskui kuri laika nekepa, o paskui  kepa vel...
mazoji tai kol kas dar tik verteja doh.gif  kartais susitvarko savo kambari, bet kita diena jis buna dar baisesnis nei buvo doh.gif  kai sita paaugs gal namai galu gale ir prades panaseti i namus...


Šaunuolė thumbup.gif
QUOTE(Jurgytė @ 2015 09 20, 19:32)

g.gif
Atsakyti
Net geda pasidare kokius tvarkingus vaikus auginat ph34r.gif
Maniskiai nesitvarko. As irgi ju gyvatynu netvarkau. Dominyka gal ir labiau pasistengtu, bet mazas tai nea cool.gif . O tuomet ir Dominyka - o kodel man reikia ir savo, ir jo bardaka tvarkyt??? beee.gif huh.gif
Tai lai ir buna apsisike. Prades bernai ateidinet, prades tvarkytis irnesakyk.gif
Atsakyti

Nu tai as irgi prie pomidoru, kad ir ne name-soda turiu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgytė @ 2015 09 20, 19:32)

blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerile: 21 rugsėjo 2015 - 21:53
QUOTE(Kuzia @ 2015 09 21, 17:01)
Net geda pasidare kokius tvarkingus vaikus auginat ph34r.gif


Oj, nu nera mano dama tokia tvarkinga. turiu nuolat duot nurodymus, turiu LIEPTI, kitaip kiaura diena praleistu susikuprinus ant sofos niurkydama savo ismanuji...
uzkraudama vaikui kuo daugiau veiklos taip bandau vaika apsaugot nuo skaitmeninines dimensijos, nes jei turi laisvo laiko- tai iskart kliukrt atgal i savo telefonini pasauli doh.gif
http://www.sethealth.ru/?p=173
Atsakyti
QUOTE(Vobla @ 2015 09 22, 08:35)
Oj, nu nera mano dama tokia tvarkinga. turiu nuolat duot nurodymus, turiu LIEPTI, kitaip kiaura diena praleistu susikuprinus ant sofos niurkydama savo ismanuji...
uzkraudama vaikui kuo daugiau veiklos  taip bandau vaika apsaugot nuo skaitmeninines dimensijos, nes jei turi laisvo laiko- tai iskart kliukrt atgal i savo telefonini pasauli doh.gif
http://www.sethealth.ru/?p=173

Pas mus irgi nuolatinė kova vyksta su skaitmeniniu pasauliu doh.gif
Kaip kokia priklausomybė, jeigu nebūtų kontrolės turbūt ištisą parą sėdėtų prie savo žaidimų. O ir žaidimai kažkokie keisti laksto su peileis kažko tai man jie schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 09 21, 09:33)



QUOTE(nerile @ 2015 09 21, 21:53)

Čia reiškia: aš apakus ir pas mane leliukai, palyginus su jūsų tvarkymosi mastais, bei drabužių lyginimų ogi taip pat maistelio lengvo pagaminimu ir kas ten dar mane apakino g.gif langų valymas?
Kaltę prisiimu sau. Daug ką vaikai gali padaryti ir net mielai darytų, jei palieptume. Smiltės dažniausiai pagailiu, o Ąžuolui, kaip jau minėjau dalmpački, sakyk nesakius. Arba turiu jam padėt tvarkytis. Tada šiek tiek juda reikalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgytė: 23 rugsėjo 2015 - 18:21
QUOTE(Jurgytė @ 2015 09 23, 19:19)
Čia reiškia: aš apakus ir pas mane leliukai, palyginus su jūsų tvarkymosi mastais, bei drabužių lyginimų ogi taip pat maistelio lengvo pagaminimu ir kas ten dar mane apakino  g.gif langų valymas?
Kaltę prisiimu sau. Daug ką vaikai gali padaryti ir net mielai darytų, jei palieptume. Smiltės dažniausiai pagailiu, o Ąžuolui, kaip jau minėjau dalmpački, sakyk nesakius. Arba turiu jam padėt tvarkytis. Tada šiek tiek juda reikalai.

O mane mama dar bara kad per mažai liepiu daryti, tai savaitgalį sūnus jau su trimeriu varė biggrin.gif
Atsakyti
Nu ka as zinau, vis apie tuos darbus galvoju, nu bet mano mazoji tai 4d per savaite po 3 pamokas eina i muzikos mokykla, tai vos speja namu darbus padaryt, o jei dar plovimai-skalbimai-valymai-virimai-jauciu kristu negyva i lova.... O jei dar .... trimeris:-)))) As pati pvz net nezinau, kaip zoliapjove ijungt, na bet berniukui gal gerai-tikras vyyyras uzaugs.
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2015 09 28, 19:05)
Nu ka as zinau, vis apie tuos darbus galvoju, nu bet mano mazoji tai 4d per savaite po 3 pamokas eina i muzikos mokykla, tai vos speja namu darbus padaryt, o jei dar plovimai-skalbimai-valymai-virimai-jauciu kristu negyva i lova.... O jei dar .... trimeris:-)))) As pati pvz net nezinau, kaip zoliapjove ijungt, na bet berniukui gal gerai-tikras vyyyras uzaugs.

siokia diena ir man darbais apkraut nesigauna. bet gi yra atostogos, savaitgaliai...yra darbai kuriuos tik Ula ir turi atlikt. pvz. skalbiniu is skalbykles isdziaustymas, etikeciu suklijavimas ant konservu ir uogieniu. vasara dar gauna issiurbti ir nuplauti masina.
is esmes kai pagalvoju, tai ji nedaro nieko daugiau negu as budama jos amziaus. gal net maziau, sakyciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2015 09 28, 20:05)
Nu ka as zinau, vis apie tuos darbus galvoju, nu bet mano mazoji tai 4d per savaite po 3 pamokas eina i muzikos mokykla, tai vos speja namu darbus padaryt, o jei dar plovimai-skalbimai-valymai-virimai-jauciu kristu negyva i lova.... O jei dar .... trimeris:-)))) As pati pvz net nezinau, kaip zoliapjove ijungt, na bet berniukui gal gerai-tikras vyyyras uzaugs.

Darbai vyksta savaitgaliais, o darbo dieną - tik kartais pasiurbti reikia. Manau nieko tokio jeigu 2 valandas per savaitę kažką namuose nuveiks - vis geriau nei planšetę visą dieną smaukyt
Atsakyti