Įkraunama...
Įkraunama...

Bechterevo liga ( ankilozinis spondiloartritas)

Man 36 m. Jau 11 metu kaip man diagnozuota Bechterevo liga. Labai noretusi pabendrauti su serganciais sia liga, palyginti ligos eiga, paskirta gydyma ir pan.

Gal kas zinote, gal yra koks nors klubas ar draugija vienijanti tokius ligoniukus?
Atsakyti
QUOTE(Serganti bechterevu @ 2007 05 27, 17:37)
Man 36 m. Jau 11 metu kaip man diagnozuota Bechterevo liga. Labai noretusi pabendrauti su serganciais sia liga, palyginti ligos eiga, paskirta gydyma ir pan.

Gal kas zinote, gal yra koks nors klubas ar draugija vienijanti tokius ligoniukus?


Aš sergu šia liga. Tik man ją diagnozavo prieš metus. Galite man parašyti į až, jei norėsite.

Bechterevo liga kitaip vadinama ankilozuojantis spondilitas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūra_: 28 gegužės 2007 - 15:27
TO: Jūra_
Sveiki, mielai parašyčiau į až, jeigu tik būtų koordinatės:)
gina@kis.lt
Atsakyti
QUOTE(Serganti bechterevu @ 2007 05 27, 17:37)
Man 36 m. Jau 11 metu kaip man diagnozuota Bechterevo liga. Labai noretusi pabendrauti su serganciais sia liga, palyginti ligos eiga, paskirta gydyma ir pan.

Gal kas zinote, gal yra koks nors klubas ar draugija vienijanti tokius ligoniukus?


Laba, jau nuo 2003 m. man itaria sia liga, as labai jai priesinuosi, vis nenoriu pripazinti, siuo metu man vel daromi tyrimai, jau kita savaite tureciau zinoti. Skausmai siaubingi. Labai noreciau pabendrauti su kuo nors kas turi sia liga, kaip ismokti su ja gyventi (nors vis dar tikiuosi, kad ji nebus). Vaistus geriu saujom, o ir be nuskausminamuju jau nebegaliu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariona: 15 rugpjūčio 2007 - 15:43
Tikrai labai noreciau pasidalinti informacija apie sia liga mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki!!
Mano draugas serga šia liga, bet jis labai optimistiškai nusiteikęs 4u.gif
Girdėjau, jis ruošias sukurti internetinį puslapį ir suburti sergančiuosius drauge. Kol kas tai tik planai, bet aš jį labai palaikau.
Jam didžiausia problema čiurnų sąnariai, nors paskutiniu metu ir nugarą skauda.. Gal žinot gerą masažistą Kaune?
Atsakyti
Labas,
labai tikiuosi, kad sukurtasis puslapis bus gerai paviesintas smile.gif Nes kaip parode mano patirtis sergantieji tikrai iesko bendraminciu.

Uzjauciu del ligos abudu.

Pas masazistus lankausi, bet kad kuri nors tikrai galeciau rekomenduoti, tai tikrai ne.
Siaip girdejau gerus atsiliepimus apie Zydruna is sporto klubo LINIJA (Taikos pr.).





QUOTE(mylimukeA @ 2007 09 05, 11:13)
Sveiki!! 
Mano draugas serga šia liga, bet jis labai optimistiškai nusiteikęs  4u.gif
Girdėjau, jis ruošias sukurti internetinį puslapį ir suburti sergančiuosius drauge. Kol kas tai tik planai, bet aš jį labai palaikau.
Jam didžiausia problema čiurnų sąnariai, nors paskutiniu metu ir nugarą skauda.. Gal žinot gerą masažistą Kaune?

Atsakyti
Ačiū už info, serganti bechterevu. nors nepatinka man tavo nick'as. tik neįsižeisk. smile.gif
O užuojautos tai nepriima jis, todėl ir aš stengiuosi negailėti, o padėti wub.gif
Reikės padrąsinti jį dėl to puslapio thumbup.gif Manau pasidalinta informacija būtų labai vertinga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mariona @ 2007 08 15, 16:42)
Laba, jau nuo 2003 m. man itaria sia liga, as labai jai priesinuosi, vis nenoriu pripazinti, siuo metu man vel daromi tyrimai, jau kita savaite tureciau zinoti. Skausmai siaubingi. Labai noreciau pabendrauti su kuo nors kas turi sia liga, kaip ismokti su ja gyventi (nors vis dar tikiuosi, kad ji nebus). Vaistus geriu saujom, o ir be nuskausminamuju jau nebegaliu  verysad.gif



Gal gali parašyti, kaip tau einasi? Tikiuosi, kad tyrimų rezultatai nenuvylė.
O kokie skausmai tave kamuoja - stuburo, sąnarių? Rašau ne iš smalsumo, o dėl to, kad pati ieškau priežąsties dėl tokių skausmų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 05 rugsėjo 2007 - 11:46
Sveiki,

Dabar labai intensyviai lankausi pas gydytojus, visai neturiu laisvo laiko, be to mano kompas sugedo, tai atidaviau taisyti, tai prieinu tik darbe. Kita savaite turi paaisketi kiti atsakymai, papasakosiu, kai zinosiu viska tiksliai. Prasidejo man paskaitos, neturiu kada i jas eiti ir is darbo vis tenka atsiprasineti, bet jau lyg ir arteju prie diagnozes, tik ja, tikiuosi, zinosiu kita savaite g.gif
Dabar lankausi santariskese, nes vien tik Kauno gydytoju nuomone nenoriu tiketi.

Manau, internetinis puslapis, tokiems, kaip mes, butu labai naudingas, pritariu 4u.gif

Kai tik turesiu naujienu, pranesiu smile.gif
Atsakyti
Labas!!! Ar žinot, kad spalio 20 d. Trakuose organizuojamas 1asis steigiamasis sergančių Becterevo liga ir kitais reumatologinais sąnarių susirgimais, susirinkimas? thumbup.gif Mano draugas gavo laišką, paskambino duotu telefonu ir prisiregistravo. Jei ką nors sudomino, galėčiau parašyti kontaktus.. 4u.gif Arba plačiau papasakoti, kas ten vyks (t.y. pacituoti laišką).. blink.gif Būtų geriau į až
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2007 10 04, 09:16)
Labas!!! Ar žinot, kad spalio 20 d. Trakuose organizuojamas 1asis steigiamasis sergančių Becterevo liga ir kitais reumatologinais sąnarių susirgimais, susirinkimas?  thumbup.gif  Mano draugas gavo laišką, paskambino duotu telefonu ir prisiregistravo. Jei ką nors sudomino, galėčiau parašyti kontaktus..  4u.gif Arba plačiau papasakoti, kas ten vyks (t.y. pacituoti laišką)..  blink.gif Būtų geriau į až



Laba, labai noreciau daugiau apie tai suinoti, gal gali man parasyti i az? busiu labai dekinga, tik galvoju, kad manes ten gali nepriimti, nes oficialiai man dar i ligos istorija Bechterevas neirasytas, nes tik spalio gale einu pas gydytoja.
Atsakyti