Įkraunama...
Įkraunama...

Geras ginekologas Klaipėdoje

QUOTE(Vitulka @ 2012 11 21, 11:24)
šią savaitę ėjau pas Grušienę į Lorną. Maloni, švelni gydytoja. Ji dirba ir Jūrininkų poliklinikoj smile.gif Norint užsiregistruot reik skambintis 1dieniais.

o šiaip jei nori nuomonę susidaryt apie Klaipėdos ginekologus perskaityk senąją temą  smile.gif

Na, taip, jau visas temas perskaičiau, bet vistiek dauguma privačiai dirba wink.gif Užsirašiau pas gyd. Gruzdienę, tik talonas tik gruodžio pabaigai.
Atsakyti
gruodžio pradžiai norma. Aš šian pas Grušienę vėl užsireginau, tik poliklinikoj, talonas 12.05 dienai smile.gif
Atsakyti
Laba diena.

Su V planuojame nestuke.gif . Norėčiau nueiti pas ginekologę, kuri apžiūrėtų ir padarytų visus reikiamus tyrimus. Tikrai nenoriu eiti pas tokią, iš kurios reikės traukti žodį po žodžio. Gal patartumėte pas ką kreiptis? Skaičiau temas, tačiau daugumoje postų nurodytos tik pavardės, sunkoka susigaudyti kur kuri darbuojasi. doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2012 11 27, 12:31)
Laba diena.

Su V planuojame  nestuke.gif . Norėčiau nueiti pas ginekologę, kuri apžiūrėtų ir padarytų visus reikiamus tyrimus. Tikrai nenoriu eiti pas tokią, iš kurios reikės traukti žodį po žodžio. Gal patartumėte pas ką kreiptis?  Skaičiau temas, tačiau daugumoje postų nurodytos tik pavardės, sunkoka susigaudyti kur kuri darbuojasi.  doh.gif  ax.gif

Į google įvedus pavardę dažniausiai išmeta, kur gydytoja darbuojas. Mano paieškos sistema buvo tokia - pirmiausia išsirinkau geriausias rekomendacijas turinčių pavardes, o tada jau skambinaus per gyd. įstaigas (kiek jų čia tėra Klp:)) ir klausiau, ar dirba konkreti gydytoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 11 27, 13:41)
Į google įvedus pavardę dažniausiai išmeta, kur gydytoja darbuojas. Mano paieškos sistema buvo tokia - pirmiausia išsirinkau geriausias rekomendacijas turinčių pavardes, o tada jau skambinaus per gyd. įstaigas (kiek jų čia tėra Klp:)) ir klausiau, ar dirba konkreti gydytoja wink.gif

Ačiū už patarimą. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Klaipėdos gimdymo namai -Milkintaitė, Valeckienė , Locaitienė nelabai ... 4u.gif
Atsakyti
buvau šiandien Jūrininkų poliklinikoj pas tą pačią Grušienę, kuri dirba Lornoj. Konsultacijai skirtas laikas 20 min, kėdė toj pačioj patalpoj, atsukta į stalą, be jokių širmų, vnž atsiguli klynu tiesiai į seselę doh.gif
Labai nemalonu. Ypač kai pabuvau privačiai Lornoj, kėdė už širmos, gydytoja viena, be seselės. Jaukiau, kai už širmos gali nusirengt ir iškart sėst/gult. Ir niekam tiesiai į veidą doh.gif
seselė, kuri jai padeda, labai nemaloni schmoll.gif atsistojau eit, gydytoja dar kalbėt pradėjo, tai jaučiau, kai jinai mane nužiūrinėja doh.gif
na ir turiu pasakyt, kad Grušienė kalba daugiau Lornoj. Sakė, kad Lornoj ji laiko pacientėm neriboja, kai poliklinikoj nustatyta 20 min.
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 11 27, 17:29)
Klaipėdos gimdymo namai -Milkintaitė, Valeckienė , Locaitienė nelabai ... 4u.gif

pas milkintaite lankiausi privaciai,tai pasirode sauni gydytoja.
pas locaitiene dariausi echo,tai prigazdino,kad vaikui vandenlige,tai nestukem nesiulau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 11 27, 16:29)
Klaipėdos gimdymo namai -Milkintaitė, Valeckienė , Locaitienė nelabai ... 4u.gif


teko apsilankyt pas Valeckiene privaciai, siaip man patiko ji, viska paaiskina, bet labiausiai as ja vertinciau uz profesionaluma. Itare labai reta diagnoze, turejau dar pas ja ateit patvirtinimui po tyrimu, bet kita diena su labai smarkiu kraujavimu patekau i ligonine. Ligoninei sake, kad negali but ta diagnoze, kad pas juos dar tokiu atveju nebuvo ir pan..io as po to privataus vizito jau buvau spejus pasiskaityti ir tikrai jau man atrode, kad jei bus Valeckienes diangnoze, tai laukti yra pavojinga. Galu gale neikenciau ir isvaziavau namo i Vilniu. Cia iskart irgi Valeckienes diagnoze paneige- o dar po poros dienu, kai jau ziurejo keleta ypac patyrusiu gydytoju- patvirtino doh.gif Viskas baigesi gerai, bet is tikruju nezinau kaip butu, jei butent ji nebutu mane ispejus.
Atsakyti
4u.gif Laba vakara!!!
...O gal kas nors girdėjote atsiliepimu apie šį gydytoją ax.gif Grazina Talijūnienė, pasidalinkit patirtimi.... Neseniai pradejo dirbti - cia 3-oje poliklinikoje... www.klaipedosspc.lt
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Castalie: 14 sausio 2013 - 20:43
Ankstesnėje temoje rašė apie ginekologę Odetą Drūlytę, pagal atsiliepimus ją ir išsirinkau. Nuomonę susidariau tokią - tikrai nebaisu pas ją eiti, draugiška, maloni, paprasta. Labai rekomenduočiau merginoms, einančioms pirmą kartą, nes pas ją tikrai nebaisu, gydytoja maloni smile.gif thumbup.gif
Apie jos kompetenciją kol kas negaliu šnekėti, nes per vieną apsilankymą nuomonės nesusidariau. Ji labai skiriasi nuo mano buvusios gydytojos.

Apskritai supratau kad gydytojas simpatijas/antipatijas užsitarnauja priklausomai nuo kliento ir gydytojo požiūrio sutapimo/nesutapimo į tam tikrus dalykus. Čia turiu omenyje tai, kad ji nėra iš tokių kur kiša kontraceptines priemones, ji supranta kontracepcijos žalą. Taip pat dėl žaizdelės - negąsdina ir neliepia nieko daryti, kaip kai kurie kiti, tiesiog pasakė profilaktiškai tikrintis smile.gif

Norėčiau papasakoti ir apie kitą gydytoją I. Savilovienę. Tinklalapyje www.pincetas.lt ją labai taikliai apibūdina komentarai, jog ji yra maloniai-atgrąsi, atrodo maloni, bet mėgsta šnekėti kandžiai, man visad atskaitydavo moralus kodėl neatėjau jos paskirtu laiku, pinigai jai pirmoje vietoje, tyrimus rašo kokius tik įmanoma, vaistus brangiausius. Nesugebėjo diagnozuoti paprasčiausios pienligės, o prirašė bereikalingų tyrimų kurie labai brangūs. O tyrimai įvairių lytiškai plintančių ligų, kurių pas mane nė su žiburiu nerastų 100 procentų. Vien todėl, kad ji mato tik pinigus, turiu įsisenėjusią pienligę, nes gi kiek tyrė, tiek nieko nematė, o aš taip ir galvojau kad gal nieko ir nėra, kad tik šiaip nemalonūs pojūčiai doh.gif verysad.gif Taip pat visada padaro taip, kad pas ją ateitum dar ir dar ir dar, gimdos kaklelio žaizdelė jai atrodo katastrofa, nors visi šiuolaikiniai šaltiniai neliepia jos degint, šaldyt ar dar kažko daryti. Kontraceptikų ji būtinai pasiūlys, nori ar nenori, ir pasijuoks, kodėl nevartoji jų. Taip pat mėgsta nusišnekėti, jaunos panelės stebėdamasi klausia kodėl tu dar negimdei ir pan...
Nors ankščiau ji buvo labai gera gydytoja, mama man ją rekomendavo, pas ją būdavo didžiulės eilės, o dabar kaip ateini, taip tuščia, matyt žmonės susiprato ir nebeina pas tokią gydytoją smile.gif
O kas nori daugiau nuomonių apie ją, kaip jau minėjau www.pincetas.lt labai teisingai apie ją parašyta, komentarai atitinka 100 procentų, pati su tuo susidūriau smile.gif

Truputį įsijaučiau hihihi.gif
Atsakyti
Labai gerai, kad daug paraset. Man patinka issamus komentarai. Norisi zinoti ne tik gerai ar blogai, bet ir kodel taip manot.
www.pincetas.lt geras sajtas, as irgi ieskau ten info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 15 vasario 2013 - 16:59