Įkraunama...
Įkraunama...

Geras ginekologas Klaipėdoje

Sveikos, kokią daktarę ginekologę parekomenduotumėt apsilankant pirmą kartą? noriu eiti į privačią polikliniką smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruskaaa @ 2014 09 29, 14:36)
Sveikos, kokią daktarę ginekologę parekomenduotumėt apsilankant pirmą kartą? noriu eiti į privačią polikliniką smile.gif  4u.gif

Sandruskaaa, pati buvau neseniai medicinos centre Jolsana pas Inga Gruzdiene 4u.gif Galit drasiai eiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musetti @ 2014 11 28, 16:24)
Sandruskaaa,  pati buvau neseniai medicinos centre Jolsana pas Inga Gruzdiene 4u.gif Galit drasiai eiti 4u.gif


Musetti ačiū už atsakymą, girdėjau jau ne iš vienos moters gerų atsiliepimų apie šia daktarę 4u.gif
Atsakyti
teks atidaryti plačią piniginę einant privačiai.
Juk ji dirba Klaipėdos gimdymo namuose, pasiimkit siuntimą pas šeimos gydytoją ir nemokamai apžiūrės
Atsakyti
Sveikos, girdėjau, kad Geda Holcmann priima dabar tik nėstukes, ar tikrai taip yra? kalbu apie Nefridos klinika ...
Atsakyti
Sveikos,
Apsilankiau ir pas Gražiną Talijūnienę. Nuvylė labiausiai iš visų. Jokios informacijos nesuteikė. Daktarė maloni, nebaisu pas ją eiti, bet profesionalumo pasigedau. Labai nepatiko. Net Savilovienė daugiau papasakoja, o čia išėjau kaip ir nieko nepešusi. Jei būtų pirmas vizitas taip ir likčiausi nesupratus kokios bėdos mane kamuoja ir kaip su jomis kovoti...
Atsakyti
Sveikos, perskaičiau temą, bet galva išvis susisuko. Gal galit kas nors priminti, kurios iš šių gydytojų dirba ir su nėštukėm, ir paprastai: Grušienė, Drūlytė, Šukienė, Gruzdienė?

Noriu pagaliau susirasti tą savąją gydytoją, kurios nereikėtų keisti planuojant šeimą. Iš anksto dėkoju už informaciją!
Atsakyti
Labas mamytes ir netik, ar kuncu klinikoj, Vaidilute Konciute priziuri nestukes? Buvau pas sia gydytoja, labai maloni, noreciau ateiciai pas ja ir pasilikti, bet nezinau ar reikes ieskotis kitos gydytojos kuri priziuri nestuma?
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2015 02 23, 12:57)
Labas mamytes ir netik, ar kuncu klinikoj, Vaidilute Konciute priziuri nestukes? Buvau pas sia gydytoja, labai maloni, noreciau ateiciai pas ja ir pasilikti, bet nezinau ar reikes ieskotis kitos gydytojos kuri priziuri nestuma?

na, ji akušerė - ginekologė. Tai nėštumus prižiūri. O greičiausiai ir tiksliausiai, tai pasiskambint ir paklaust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pythonica @ 2015 02 23, 13:57)
Labas mamytes ir netik, ar kuncu klinikoj, Vaidilute Konciute priziuri nestukes? Buvau pas sia gydytoja, labai maloni, noreciau ateiciai pas ja ir pasilikti, bet nezinau ar reikes ieskotis kitos gydytojos kuri priziuri nestuma?

Nepriziuri. Jau daug metu pas ja einu. Bet nestuma man Karpaviciute priziurejo. Taip pat Kuncu klinikoje. Paskui ir operavo manes. Buvo cezaris.
Papildyta:
O gal jau ir priziuri. 7 metai praejo wink.gif Tikrai paskambinkite wink.gif
Atsakyti
Aciu labai reikes pasiklausti:)
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 01, 15:07)
teks atidaryti plačią piniginę einant privačiai.
Juk ji dirba Klaipėdos gimdymo namuose, pasiimkit siuntimą pas šeimos gydytoją ir nemokamai apžiūrės


Labas mamytės! norėčiau patekti pas gyd. Vaiva Mačiulaitytę Klaipėdos gimdymo namų ambulatorijoj ginekologinei apžiūrai, nes planuojame nestuke.gif Nesu niekur prisiregistravusi, gal galite paaiškinti nuo ko pradėti 4u.gif ar reikia eiti į kokią polikliniką ir gauti šeimos gydytojos siuntimą, ar galiu eiti tiesiai ten ir pasiimti taloną? g.gif
Ačiū
Atsakyti