Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 28, 11:54)
Vaikams - eukaliptas radie, švelniausias;
O pagal aštrumą :  sekantis - smithii, globulus pats aštriausias

Man globulus kvapas tiesiog uzburiantis..galiu ikisus nosi uostyt ir uostyt.(o vyra vimdo tas kvapas)....man labai patinka sio aliejaus ilasinti kai daraus vonios druskas...taip atpalaiduoja , ramina ir profilaktiskai nuo ligu gerai....Va drauge isbande mano druskyte su siuo eteriniu aliejum, tai sake: jauciuosi kaip rojuj, uzbure kvapas ir savijauta po vonios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 28, 09:13)

O vaikams- tą aliejinį fitolį galima dar praskiesti arba padaryti  iš karto 5%


pasidariau propolio aliejine istrauka,pagal alioniuka ax.gif dabar mastau kad galeciau praskiesti kokoso aliejumi ir ilasinti ciobrelio laseli g.gif gautusi toks tepaliukas ir patys galetu pasitepti g.gif ar kokiu kitu aliejum praskiesti ,nes istrauka gavosi tokia gal ir stiproka g.gif
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 09 28, 16:22)
Dėl nosies keli žodžiai -

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 09 29, 15:36)
pasidariau propolio aliejine istrauka,pagal alioniuka ax.gif dabar mastau kad galeciau praskiesti kokoso aliejumi ir ilasinti ciobrelio laseli g.gif gautusi toks tepaliukas ir patys galetu pasitepti g.gif ar kokiu kitu aliejum praskiesti ,nes istrauka gavosi tokia gal ir stiproka g.gif

aciuks.gif

O kokiam aliejuje ta ištrauka ir kur naudosit?
Mano buvo gerklės purškimui ( tonzilitas), ištrauka - migdolų aliejuje, skiesta lazdynų r. aliejum ir 3 % juodgrūdžių (nigelija sativa) pridėta smile.gif
Dar tinka persikai, medetkų fitolis, po nedaug - amarantas, šaltalankiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 rugsėjo 2012 - 18:49
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 29, 19:26)
O kokiam  aliejuje ta ištrauka ir kur naudosit?
Mano buvo gerklės purškimui ( tonzilitas), ištrauka  - migdolų aliejuje,  skiesta lazdynų r. aliejum ir 3 % juodgrūdžių (nigelija sativa) pridėta  smile.gif
Dar tinka persikai, medetkų fitolis,  po nedaug - amarantas,  šaltalankiai

as cia vis apie ta pati ax.gif vaikams nosi patepti nuo ,kaip sneka buvo apie muilo tepimu g.gif
o istrauka dariau sezamo aliejui ,migdolu neturejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 09 29, 20:06)
as cia vis apie ta pati ax.gif vaikams nosi patepti nuo ,kaip sneka buvo apie muilo tepimu g.gif
o istrauka dariau sezamo aliejui ,migdolu neturejau doh.gif

Manau, kad pikio ištrauką geriausia skiesti lazdyno riešutų aliejum, nes jį visur mini kai šnekama apie vaikų peršalimus; dar prie peršalimų tinka anksčiau mano išvardinti 4u.gif
Pav. turiu tokį receptėlį:
Sloga, kataras, vaikams (susirgimo pradžioj , profilaktikai):
EA eukaliptas radia – 2 ml, Ravintsra – 3 ml; rožmedis – 1ml
lazdynų riešutų aliejus - 18 ml;
Kūdikiams: ryte ir vakare po 5 lašus tepti krūtinę ir nugarą; naudoti 5 dienas;
vaikams; 8 lašai 3 kartus dienoje, 5 dienas
(Dominique Baudoux)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 29 rugsėjo 2012 - 19:28
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 09 29, 20:28)
Manau, kad pikio ištrauką geriausia  skiesti lazdyno riešutų aliejum, nes jį visur mini kai šnekama apie vaikų peršalimus; dar prie peršalimų tinka anksčiau mano išvardinti  4u.gif
Pav. turiu tokį receptėlį:
Sloga, kataras, vaikams (susirgimo pradžioj , profilaktikai):
EA  eukaliptas radia – 2 ml, Ravintsra – 3 ml; rožmedis – 1ml
lazdynų riešutų aliejus -  18 ml;
Kūdikiams: ryte ir vakare po 5 lašus  tepti krūtinę ir nugarą; naudoti 5 dienas;
vaikams; 8 lašai 3 kartus dienoje, 5 dienas
(Dominique Baudoux)

aciu 4u.gif turiu lazdynu su juo ir praskiesiu ax.gif bandysim apsisaugot nuo mikrobu doh.gif
Atsakyti
laba
vienoj temos merginos is proto eina biggrin.gif del sito stebuklo http://www.intero.lt...der-balsam.html , g.gif kazka panašaus galima ir paciom pasigaminti g.gif o gal kuri jau kazka isbandzius panasaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 10 01, 20:11)
laba
vienoj temos merginos is proto eina biggrin.gif del sito stebuklo http://www.intero.lt...der-balsam.html  , g.gif  kazka panašaus galima ir paciom pasigaminti  g.gif o gal kuri jau kazka isbandzius panasaus  bigsmile.gif


hmm, naturalus riebalai tai bus taukai biggrin.gif bandysiu su taukmedziu vietoj ju, desiu juodo cinko ir ekspermentuosiu su vyro odine striuke, nusitrynusia ir belaukiancia kol bus nurasyta bigsmile.gif
aj ir nesiglaustysiu prie jo, kai bus ja apsirenges biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 spalio 2012 - 20:31
QUOTE(zydrem @ 2012 10 01, 20:11)
laba
vienoj temos merginos is proto eina biggrin.gif del sito stebuklo http://www.intero.lt...der-balsam.html  , g.gif  kazka panašaus galima ir paciom pasigaminti  g.gif o gal kuri jau kazka isbandzius panasaus  bigsmile.gif

Aromarti pačios kažką panašaus daro (tarpinis tarp muilo ir tepalo, su terpentinu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 10 01, 21:30)
Aromarti pačios kažką panašaus daro (tarpinis tarp muilo ir tepalo, su terpentinu)  smile.gif


Kaip su būtų terpentinu nežinau, bet panašų batų valiklį su vašku ir riebalais esu turėjus. Batus nublizgina puikiai, bet labai jau dulkės prie riebaluotų batų limpa.
Atsakyti
turiu klausima, zinau kad jis kartosis, bet senesneje temoje ieskojau ir pilno atsakymo neradau, atsiprasau is anksto 4u.gif mazoji apsirgus, koseja net baisu ir sloga niekaip nepraeina, vakar pasiimiau siuntinua AZ , turiu levandu (provanso BIO) ir eukaliptu (radie) eterinius. Kiek pamenu is jusu kalbu kad galima itrinti pedutes, tai kilo klausimas grynu ea trinti ar maisyti su aliejumi? ir eukalipto ea tik inhaliacijoms ar irgi itrinti galiu ? dekui uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi domina tas pats klausimas, kiek suprantu gryno ea nelabai galima trinti, net mane dar domina su kokiu aliejum geriausia maisyti?
Atsakyti