Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 20 tema

JAU! Susimaišiau ir išsitepliojau. Gal net iki ryto nenuplausiu, tegul sau būna. Vietoj spirito turėjau geriau, dilgėlių šaknų, lapų, varnalėšų tinktūros brendžiuke, bet mažiau laipsnių, tai daugiau įpyliau. Dar pagerinau visokiais CO2, imbiero ir vitex EA, AZ ženšenio ekstraktu, pora kapsulių multivitaminų su Q10, šaltalankių aliejum. Na viskas viskas kas geriausia mano rečiausiems biggrin.gif
Ir klausimas iškilo - ar verta dar pridėt polysorbato? g.gif Jis emulguotų ir gerintų įsiskverbimą. Įsipyliau truputį makalo į indelį ir sumaišiau su polysorbatu - gavosi tokia lengva emulsija, patiko. Į visą kiekį nepyliau, dar svarstau ar verta. Juk nebeišimsi... Dabar galiu ir be ir su polysorbatu naudoti...
Dar ylango su pelargonija maktelėjau, tai ir kvepia neblogai 4u.gif
Taigi didelis ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano močiutė jau buvo beveik visai nuplikusi, reikėjo peruko. Jai labai padėjo (atsiaugino visus plaukus ) česnakų ir svogūnų sultys. Labai dažnai darydavo tokias kaukes, o jau kvapas doh.gif , bet rezultatas vertas tų kančių.
Dar plaukams labai gerai Chna ir Čemeryčių šakniastiebiai.

Aš taip pat sidabrinius šaukštelius ąsotyje su šaltinio vandeniu laikau.

Agne/Ramute, o kur pirkote išgirtąjį skaistminų EA ? Gryną tepėt ant šlapių plaukų ar kaip kitaip naudojot?

Miegokit su kauke thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 04 spalio 2012 - 21:02
Aš ne tik su kauke, ir su šventu karvės blynu ant galvos miegočiau, kad tik mačytų biggrin.gif
Skaistminus turiu, naudoju, bet girt negiriu - kad man būtų kažkaip super suveikę nepastebėjau. Siunčiausi iš JAV, iš čia .
Nesu sužavėta jų prekėmis. Nėra blogi eteriniai, kainos gaunasi geros didesnius buteliukus perkant, tikrai ne padirbti, bet tokie - kaip čia pasakius - masine gamyba paduoda. Yra geresnių parduotuvių ir kokybiškesnių EA, bet ir dabar nelabai kur kitur Vitex radau. Rusijoj aromarti turi atrodo. 4u.gif Lašinau į vandenį su actu plaukų skalavimui, dėjau į EA mišinuką plaukų šaknims, tą ant drėgnų šaknų tepu po plovimo. Bet man nesuveikė, tai ir nesigiriu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 04 spalio 2012 - 21:36
Slidus tas reikalas - plauku slinkimas unsure.gif . Kai plaukai slenka sezonais, ar po streso, ar po kurio laiko po gymdymo, po dazymo, po vaistu, del hormonu sutrikimo ir t.t. - tada jo, reikia skatinti kraujotaka pipiru istraukomis, brendziu, medumi, garstyciu milteliais, alavijo geliu ir panasiai. Bet jei plaukai slenka ir slenka, tai gali buti androgenines (androgenetines) alopecijos priezastis, ir kraujotakos skatinimas tik pakenks (apie plauku maitinima nekalbu, visais atvejais gerai smile.gif. Kartu su kraujotaka i plauko svogunelius atkeliauja testosteronas, vyriskas hormonas, kuri daugiausia turi vyrai, bet ir moterys taip pat. Ir yra fermentas 5-alfa-redukstaze, kuris ta testosterona pakeicia i dihidrotestosterona ( lyg taip vadinasi). Ir sis metabolitas labai negatyviai veikia plaukus, ypac vyru, moteris dar turi kita fermenta, kuris kazkiek grazina dihidrotestosterona i testosterona. Bet vistiek kiekvieno zmogaus plauku svoguneliu jautrumas siam metobolitui skirtingas. Todel net jei ir hormonai gali buti normoje, plaukai gali pernelyg jautriai reaguoti i si metabolita. Ir tokiuose atvejuose kaukes nuo plauku slinkimo turi buti siek tiek kitokios, svelnios, nes jei skatinsime kraujotaka, kartu skatinsime ir ta testosterona svoguneliuose verysad.gif . Kai slinkimo priezastis androgenine alopecija, reiktu naudoti komponentus veikiancius 5-alfa-redukstaze: fitoestrogenus, cinka, vitamina B6 (yra vaistinese kapsulese), aliejus su gamma-linoleno rugstimis, kazkiek su alfa-linoleno, lino semenu alieju gerai, vitex'a, hibiskus, pankoliu EA, pelargoniju EA, muskatini salavija (ji galima naudoti neatsizvelgiant i slinkimo priezasti).

Ir as savo plaukus apleidau doh.gif , jie pas mane neslenka, bet kaukes nepakenktu smile.gif , einu makaluotis
Atsakyti
Ačiū, Alioniuk, laukiau tavo žinutės 4u.gif Man tas tavo aprašytas, androgeninis, slinkimas ir yra. Kad surištų nereikalingus darinius kraujyje ir prailgintų plauko anageno, augimo fazę ir slopintų nykimą, geriu vaistus. Kadangi tai vaistai, nereklamuosiu. Jei kam reikia, rašykit į AŽ, parašysiu pavadinimą. Bet matyt jau per maža dozė, o didint irgi nenoriu dėl pašalinių poveikių. verysad.gif
Šiaip tas makalas "nekarštas", garstyčių aliejaus nedaug, ir truputis imbiero. Bet augimą irgi reikia skatint, kad nauji greičiau augti pradėtų ir nemiegotų šimtą metų svogūnėliai kai plaukas iškrenta. Kai daro mezoterapijos procedūras, gydytoja makaluoja kokteilį iš kelių medžiagų. Reikės paklaust ką konkrečiai.
Gal ir nėra labai teisinga skatinti kraujotaką. Nesu tikra. Mano EA mišinuko sudėtyje yra ir čili pipirų - nes skaičiau, kad capsaicinas, veiklioji medžiaga, tinka anageno fazei stiprinti. Į šiandieninį makalą nedėjau. Yra tyrimų apie tai kad capsaicinas sustiprina Minoksidilio, vaisto androgeninei alopecijai gydyti, poveikį korėjoje , apibendrinantis straipsnis
Buvau seniai skaičius tai ir čili paprikas bandžiau. Nepadėjo... Na gal kad be Minoksidilio naudojau. Matyt niekur nuo jo nedingsiu... 4u.gif
Iš švelnių EA naudoju dar nardų eterinį, ir šiandien pyliau. Šito tai nespėju pirkt, reikės kur didesnėm butelkom paieškoti. biggrin.gif
Žodžiu, man ne sezoninis, ne po streso, o laaabai ilgalaikis androgeninis plikimas. Sakiau kad kaip vyrams... Todėl gal ir nerandu gerų veiksmingų sprendimų. Nelabai jų yra, visas pasaulis ieško ir gero recepto dar neturi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 05, 00:27)
Ačiū, Alioniuk, laukiau tavo žinutės 4u.gif Man tas tavo aprašytas, androgeninis, slinkimas ir yra.

Mano giminaitei (kur aprašiau, kokias priemones darėm) pagal tyrimus irgi buvo androgeninis slinkimas, vaistai mažai padėjo, bet šiuo metu padėtis stabilizavosi (plaukai slenka minimaliai ir labai gerai auga nauji) manau kad aliejai, žolės ir EA prisidėjo nemažai 4u.gif , bet nedėjom aštrių ( čili, imbiero, pipirų, laurų, svogūnų, česnakų ir pan.).
Agne/Ramute, linkiu, kad pasisektų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 spalio 2012 - 08:46
Pasiseks, ne viena tai kita priemonė suveikia 4u.gif Pati kalta, tikrai buvau apsileidus, o man negalima atsipalaiduot. Nes arba slenka normaliai, arba smarkiai, kitaip nebūna... Kai matau kad trumpi plaukai krenta, nei metu ant galvos nepabuvę, žinau kad visai jau nekas... verysad.gif
Ir tikrai labai gera kai kas nors kai reikia ima ir bac! - duoda gatavą receptą. 4u.gif Daugiau ar mažiau bet tikrai padės, visada kai dedi maksimum pastangų, rezultatas būna.
Šiandien išploviau - lengvai nusiplovė. Beveik lyg niekuo tepus nebūčiau, normaliai putojo. Matyt kad su polysorbatu. Tai ir manau kad jis reikalingas tokioje priemonėje. Man kai tepiau vien aliejais nepatiko kad paskui, kol juos išplauni, labai plaukas nusausėja. Ir tepti vakare patogu - tada ryte išsiplauni kaip visada, dienotvarkė nenukenčia, ir ilgiau pabūna. Tik savaitei išvažiuosiu atostogaut, tai nežinau kaip ten seksis nenutraukt teplionių. Pasiimsiu šiek tiek mišinio, gal nors kiek pasitepsiu, pradėjus reikėtų drausmingai naudoti.
Saule/Guoda, bet juk jūs laurus dėjot, tai ir aš dėjau. Bay ir yra laurai. Bet jie neaštrūs, odos nedirgina, tikrai nemanau kad gali būt nuo jų kas negerai. Man ir ant kūno malonu jais po dušo pasitepliot, kvepia maloniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 05, 11:51)
Saule/Guoda, bet juk jūs laurus dėjot, tai ir aš dėjau. Bay ir yra laurai. Bet jie neaštrūs, odos nedirgina, tikrai nemanau kad gali būt nuo jų kas negerai. Man ir ant kūno malonu jais po dušo pasitepliot, kvepia maloniai 4u.gif

Tiksliai, dėjom blush2.gif
Jau prieš 1,5 metų dariau , tai pamiršau (kur rašiau visą sudėti, nurašiau nuo užrašų) biggrin.gif
Tik atsimenu, kad irgi žiūrėjom , kad nebūtų labai aštru, be to ji beveik visų EA kvapų nemėgsta, o laurų - gana malonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 10 05, 10:51)
Bay ir yra laurai. Bet jie neaštrūs, odos nedirgina, tikrai nemanau kad gali būt nuo jų kas negerai. Man ir ant kūno malonu jais po dušo pasitepliot, kvepia maloniai 4u.gif

O aš užtat vakar apturėjau relaksacinę vonią namuose. O relaksavo muilas su laurais. Labai patiko kvapas. wub.gif Dėkui tau saulute, Ramute!

Skaitau, kaip jūs kovojate su plaukų slinkimu. Man plaukų slinkimas būdavo sezoninis, taip sakant, normalus. Sakau keičiu kailį kaip mano katinas. Bet pastaruoju metu ne tas žodis, kaip slenka. Tik va mano plaukų slinkimo priežastis man aiški - seborėjinis dermatitas. Beveik visa galva padengta pleiskanų luobu. Jos ne smulkios ir sausos, o didelės ir riebios. Buvau užvakar pasigaminusi aliejų mišinuką su nimbamedžio al. ir kt. al. Lašinau EA parinkusi, kad veiktų prieš grybelius, uždegimus (manuka, šalavijų, rozmarinų, ylang-ylang, atlasinių kedrų, pelargonijų, palmarozų, žaliųjų citrinų). Žodžiu visko prilašinau po truputį. Užsidėjus kaukę po kiek laiko nelabai malonu buvo galvai. Ar tai EA taip veikė tas grybienas galvoje, ar kas, bet ėjau plauti, nes ne tai kad perštėjo, bet lyg kando, lyg dilgčiojo. Po kaukės galvos oda buvo aprimusi, lyg ir mažiau pleiskanų. Bet po dienos vėl žiūriu tas pats sad.gif
Tai trūko kantrybė ir nusipirkau vaistinėje gydomąjį šampūną. Nes jau nieks nepadės, tos pleiskanojančios dėmelės jau link veido plinta.
Tik pastebėjau viena - kad kol naudojau savo gamybos šampūnus ar dovanų gautus šampūninius muilus - tai galvos odai ir plaukams buvo labai gerai. Nors pleiskanų atsikratyti 100 proc. nepavyko. Itin man padėjo nuo slinkimo/plaukų augimui šalavijų EA (Salvia sclarea), dilgėlių/varnalėšų miltelius tirpinau, ajerų šaknų nuovirus dariausi. Tačiau šiuo metu man nieks nepadeda sad.gif Kartais ekologiškos priemonės nėra visagalės sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 05 spalio 2012 - 15:44
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 10 05, 16:41)
O aš užtat vakar apturėjau relaksacinę vonią namuose. O relaksavo muilas su laurais. Labai patiko kvapas.  wub.gif  Dėkui tau saulute, Ramute!

Skaitau, kaip jūs kovojate su plaukų slinkimu. Man plaukų slinkimas būdavo sezoninis, taip sakant, normalus. Sakau keičiu kailį kaip mano katinas. Bet pastaruoju metu ne tas žodis, kaip slenka. Tik va mano plaukų slinkimo priežastis man aiški - seborėjinis dermatitas. Beveik visa galva padengta pleiskanų luobu. Jos ne smulkios ir sausos, o didelės ir riebios. Buvau užvakar pasigaminusi aliejų mišinuką su nimbamedžio al. ir kt. al. Lašinau EA parinkusi, kad veiktų prieš grybelius, uždegimus (manuka, šalavijų, rozmarinų, ylang-ylang, atlasinių kedrų, pelargonijų, palmarozų, žaliųjų citrinų). Žodžiu visko prilašinau po truputį. Užsidėjus kaukę po kiek laiko nelabai malonu buvo galvai. Ar tai EA taip veikė tas grybienas galvoje, ar kas, bet ėjau plauti, nes ne tai kad perštėjo, bet lyg kando, lyg dilgčiojo. Po kaukės galvos oda buvo aprimusi, lyg ir mažiau pleiskanų. Bet po dienos vėl žiūriu tas pats sad.gif
Tai trūko kantrybė ir nusipirkau vaistinėje gydomąjį šampūną. Nes jau nieks nepadės, tos pleiskanojančios dėmelės jau link veido plinta.
Tik pastebėjau viena - kad kol naudojau savo gamybos šampūnus ar dovanų gautus šampūninius muilus - tai galvos odai ir plaukams buvo labai gerai. Nors pleiskanų atsikratyti 100 proc. nepavyko. Itin man padėjo nuo slinkimo/plaukų augimui šalavijų EA (Salvia sclarea), dilgėlių/varnalėšų miltelius tirpinau, ajerų šaknų nuovirus dariausi. Tačiau šiuo metu man nieks nepadeda sad.gif Kartais ekologiškos priemonės nėra visagalės sad.gif


Su pleiskanom ir aš visą laiką vargstu. Šampūnai tai ekologiški, tai neekologiški. Atrodo, nusiperki kokį brangų, jautriai galvos odai, išsiplauni, perbrauki per plauku ir byra kaip sniegas. Su ekologiškais irgi panašiai, dar anksčiau pirkdavau Eucerin, tai tas lyg neblogai. Pirkau specialų prišgrybelinį nuo pleiskanų - nepadėjo. Vienintelis dalykas man padeda - Sulsena pasta. Yra pirkti ir Iki, ir Norfoj, kaina apie 4,5 Lt. Kai apsigydžiau pleiskanas, galiu naudoti savos gamybos šampūnus iš ekologiškos bazės, dar žadu išsivirti šampūninio muilo arba pasidaryti kieto šampūno iš coco sulfate (jei teisingai parašiau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 05 spalio 2012 - 16:03
QUOTE(mairux @ 2012 10 05, 16:02)
Su pleiskanom ir aš visą laiką vargstu. Šampūnai tai ekologiški, tai neekologiški. Atrodo, nusiperki kokį brangų, jautriai galvos odai, išsiplauni, perbrauki per plauku ir byra kaip sniegas. Su ekologiškais irgi panašiai, dar anksčiau pirkdavau Eucerin, tai tas lyg neblogai. Pirkau specialų prišgrybelinį nuo pleiskanų - nepadėjo. Vienintelis dalykas man padeda - Sulsena pasta. Yra pirkti ir Iki, ir Norfoj, kaina apie 4,5 Lt. Kai apsigydžiau pleiskanas, galiu naudoti savos gamybos šampūnus iš ekologiškos bazės, dar žadu išsivirti šampūninio muilo arba pasidaryti kieto šampūno iš coco sulfate (jei teisingai parašiau).

Man Sulsena nelabai padeda, o dar tas terliojimasis. Tik, kad pigiau. Geriausiai ir greičiausiai man išgydo/apgydo Nizoral, Mikanisal. Tos priemonės, kuriose yra ketokonazolo.
Tada aš irgi naudoju eko šampūnus.
Atsakyti
Del sampuno- kadangi dar "nedaaugau" iki sampuno gaminimo, o pirktiniai "sholdersai" anksciau ar veliau pleiskanas issaukdavo, pradejau naudoti sampuna skirta zirgam smile.gif (pirktas specializuotoj zirgu prekemis prekiaujancioje parduotuveje).
Efektas- labai superinis thumbup.gif Plaukai sustiprejo, nekrenta tokiais kuokstais, kaip anksciau, zvilga, nera jokiu pleiskanu blush2.gif

QUOTE(mairux @ 2012 10 05, 17:02)
Su pleiskanom ir aš visą laiką vargstu. Šampūnai tai ekologiški, tai neekologiški. Atrodo, nusiperki kokį brangų, jautriai galvos odai, išsiplauni, perbrauki per plauku ir byra kaip sniegas. Su ekologiškais irgi panašiai, dar anksčiau pirkdavau Eucerin, tai tas lyg neblogai. Pirkau specialų prišgrybelinį nuo pleiskanų - nepadėjo. Vienintelis dalykas man padeda - Sulsena pasta. Yra pirkti ir Iki, ir Norfoj, kaina apie 4,5 Lt. Kai apsigydžiau pleiskanas, galiu naudoti savos gamybos šampūnus iš ekologiškos bazės, dar žadu išsivirti šampūninio muilo arba pasidaryti kieto šampūno iš coco sulfate (jei teisingai parašiau).

Atsakyti