Įkraunama...
Įkraunama...

Grey's Anatomy

Sveikos, na serija pasirode keistoka, as ir apstulbau del Marko mirties sad.gif
As tai dabar labiausiai laukiu Kepner gryzimo ir noriu pamatyt kaip toliau rutuliosis jos santykiai su Awery wub.gif man ten per tuos egzus jie taip gerai vare blush2.gif nu super buvo blush2.gif
Kristina tikrai gris...ji be Mer nei sekundes negali lotuliukas.gif
O Kaip jum naujas Bayli ivaizdis t.y. pravarde- :DDD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saunuolyte: 04 spalio 2012 - 12:01
man dar įdomu kaip reaguos Kristina, kai sužinos, kad Owenas ne pas ją nuskrido g.gif įtariu jų pasaka baigta g.gif
Atsakyti
The plane crash was only the beginning...

Naujas treileris
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2012 10 03, 20:18)

spasibo biggrin.gif as visada ziuredavau kino live org, o ten ziauriai veluoja..
Atsakyti
Beje, ar man pasigirdo, ar jie tikrai tam miške praleido savaitę? blink.gif
Atsakyti
pažiūrėjau ką tik 1 seriją , nusivyliau labai... po tokios stiprios 8 sezono pabaigos , labai silpna pirma serija , visi darbo vietose lig nieko ir nebuvo... Marko labai truks.. mažeja mylimu aktorių .. gaila kad jie nusprendžia palikti serialą...
Atsakyti
Opdum lek zet 2 serijos, ji jau apie katastrofa daugiau rodys ir pasekmes...depresijon varanti serija..
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2012 10 04, 21:59)
Beje, ar man pasigirdo, ar jie tikrai tam miške praleido savaitę?  blink.gif

Man rodos, kad net gali būt, kad net daugiau g.gif Kažkur skaičiau, kad kelias, dabar iš serijos lyg supratau, kad savaitę g.gif

Man tik labai nelogiška, kad kai juos rado jie visi gulėjo ne šalia vienas kito - juk keturias dienas ugnies neturėjo, gyvūnus aplink girdėjo, būtų logiška, kad spiestųsi kartu g.gif

Dar internete skaičiau, kad nelogiška, jog jei Lexie kūną gyvūnai rado, tai kaip neužpuolė Arizonos, kai pas ją atvira žaizda g.gif Beto Lexie kūną atgal pargabeno, bet ten jei gerai supratau jį Christina gynė g.gif

Žodžiu reikia dar bent vienos serijos, kad paaiškintų kas kaip.
Atsakyti
QUOTE(saunuolyte @ 2012 10 05, 13:17)
Opdum lek zet 2 serijos, ji jau apie katastrofa daugiau rodys ir pasekmes...depresijon varanti serija..

su vertimu???????????? bigsmile.gif aš tuoj aciu šaunuolytė bigsmile.gif
Atsakyti
Kad ne kartu gulejo, nieko keista, kaip as supratau, "issimete" dar avarijos metu?

O 2 serija jau toookia depresiska, dar tokios nepamenu. Ypac del Marko ir Arizonos.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 10 06, 15:25)
Kad ne kartu gulejo, nieko keista, kaip as supratau, "issimete" dar avarijos metu?

Na tai ne gi toj pačioj vietoj kur nukrito ir gulėjo savaitę? hihihi.gif
Atsakyti
Nors antroje serijoje ir rodo daugiau tragedijos, bet man kažkaip pirma serija daugiau buvo išaukusi emocijų, gal kad labai laukta g.gif
Na įdomu kaip toliau dėliosis
Atsakyti