Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Savory @ 2012 09 30, 11:16)
Labas rytas smile.gif

laukiu dar vieno uzskaitymo blush2.gif

wb geras. visa kita man nepatinka.
užskaitau, bet jei taip pat pateiksi antrą dalį, tai tos neužskaitysiu. Apgalvok kaip viską išsidėlioji ir kiek kaip į kadrą paimsi. nenukapok, negražu. Taip pat pagalvočiau ar čia tos šakelės reikia. Jei reikia, pagalvočiau kaip padėti, kad kairėje nebūtų bardakėlio.


Juratike, šiaip faina lig ir viskas, spalviški tarkim. Tik trūksta ar veiksmo, ar akcento... Akcentavai tą obuolį, kurį kaip sakai nepažįstamas dovanojo. Aš tos istorijos nuotraukoje nematau. Tad ta ranka su obuoliu nei šis nei tas. Galėjo tiesiog už nugaros slėpti, būtų daug geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 30 rugsėjo 2012 - 10:46
Yvette, aciu 4u.gif bandysiu geriau pateikt antra dali smile.gif
Atsakyti
suprem, šiaip gerai atlikti ND. Nežinau kas mane stabdė lig šio tau sakyti užskaitau.
Ir dabar dar abejodama, bet užskaitau.
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2012 09 30, 10:01)
Noreciau pastabu siai foto, beda-niekaip nesusitvarkau su dangumi, cia jau mano beda...
[img]http://farm9.staticflickr.com/8458/8038364576_7f86f413aa_c.jpg[/img

nematau nieko blogo su dangum g.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 09 30, 10:24)
klausyk, idėja.
Sulėks 20 moterų su fotoaparatais gimdymo fotografuoti  biggrin.gif  tai įvykis būtų.

po to rinksim geriausia foto biggrin.gif
Papildyta:
Svajone, kaip tau fainai, kad jau greit gimdysi, taigi turėsi tą fotogeniško amžiaus mažyliuką smile.gif
Yvette, labai gražių leliukų foto idėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2012 09 30, 12:57)
Svajone, kaip tau fainai, kad jau greit  gimdysi, taigi turėsi tą fotogeniško amžiaus mažyliuką smile.gif

aš kai pažiūrėjau savo sūnaus kūdikiškas foto. Tai pozos tos pačios, keičiasi tik drabužiai biggrin.gif MAn tikriausiai paprasčiau paaugliukę su kapriziukais fotografuoti, nei kūdikį. Apskritai, vaikus moku fotografuoti nuo to amžiaus kai jie jau vaikšto.

Ir niekada nepamiršiu fotosesijos kai atvedė berniuką metukų fotosesijai. Prisiruošiau visko ir mano planas nuplaukė šuniui ant uodegos. Sakau pasodinkit taip ir taip. Oi, žinokit jis dar pats nesėdi. Klausiu o stovi, oi ką jūs, nestovi. Tai pasimečiau ir tik kelias foto padariau, ant kurių mamytė drugelio sparniukų priklijavo ir burbulų visokiausių pridėjo lotuliukas.gif
sužlugdė mane ta fotosesija lotuliukas.gif prieš tris metus buvo įvykis bet vis negaliu pamiršti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 30, 09:24)
klausyk, idėja.
Sulėks 20 moterų su fotoaparatais gimdymo fotografuoti  biggrin.gif  tai įvykis būtų.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(GiedreB @ 2012 09 30, 11:57)

Svajone, kaip tau fainai, kad jau greit  gimdysi, taigi turėsi tą fotogeniško amžiaus mažyliuką smile.gif
Yvette, labai gražių leliukų foto idėjai smile.gif


tik, kad nemėgstu vaikų fotografuot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Kur ir kelintą vyks susitikimas ketvirtadienį?
Maggie, dalyvausi?
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 09 30, 00:24)
Tiesiog būtų įdomu žinoti, ar daug kartų pačiai teko fotografuoti kūdikį? Esu fotografavus visokiais kampais, daug nuotraukų tiesiog ištrynus, nes tai buvo visai neteisingas kampas. Eksperimentuoju ir mokausi. Be to, fotografuoti kūdikius tikrai sunku, bent jau man taip atrodo. Daug paprasciau su didesniais vaikais kur nors parke  smile.gif Bet vis tiek man kūdikiai patinka.


Matau, kad papykai už mano komentarą ax.gif Juk sakiau, kad esu naujokė, tik pradedančioji, ir tik pasakiau, kaip MAN atrodo. Ieškau ir žiūriu, kas atrodo gerai, kas nelabai, ir ta kryptimi judėdama mokausi. Kūdikių nefotografuoju, bet domiuosi kitų fotografų darbais ir technikom, nes ateityje visai norėčiau pabandyti... Ir tavo fotkėsė man užkliuvo kompozicija. Nesakiau, kad netobulėji, ar kad aš geriau mokėčiau 4u.gif
Tikrai žinau, kad labai sunku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 30 rugsėjo 2012 - 14:28
paluri, susirask Laukinės kūdikėlių foto kelias. pažaisk su detalėmis, o ne standartinėmis pozomis. blakstiena, pirštukas, kojytė, lūpos, antakiukas, plaukučiai. nes vienas per tą patį gal kur ir tinka, bet čia, temoje, kur rodai koncentruotą kiekį nuotraukų, nepraeis. vis dažniau ir dažniau sulauksi tokių komentarų, kad stovi vietoje, nebeįdomu ir pan.

patikėk, ne iš piktumo taip rašom. iš šono labai gerai matosi, kad vienas per tą patį, vienas per tą patį. aš pvz., neįsivaizduoju, kokių komentarų Tu nori, jei pas Tave eina ir eina draugai ir draugų draugai su kūdikėliais? fokusas yra, su spalvom jau geriau susitvarkai, meno nedarai ir nesieki, kompozicijoj yra kur tobulėti - ir patobulėsi dirbdama. bet mokytis jau nustojai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 30 rugsėjo 2012 - 14:56
Skaitiniai: Kevin Carter
Atsakyti
Truputį tvarkau ankstesnės fotosesijos foto...makiažas man maišo, tai vienoj foto nuėmiau tuos žvynelius. Norėč komenatrų, kaip toks koliažas:

user posted image

Daugiau yra ČIA būčiau labai dėkinga už komentarus ir kritiką.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 09 29, 14:27)
as irgi pasiluose. netoli 7 trulo ziedo. smile.gif meetinames vipsilaiciai biggrin.gif

ogo, visai mūsų daug toje pusėje biggrin.gif Gabijos gimnazija ax.gif

Vakar taip smagiai chipukuose pasibuvau,o čia žiūriu apie diedus kalba biggrin.gif

Gotte, gražu man, tik vis galvą sukinėjau žiūrint į vieną, į kitą foto ax.gif
Atsakyti