Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Mingailiux puiki padanga thumbup.gif wub.gif , o kokia mase dengei ir kokiais dažais dažei , nes tikrai labai juoda smile.gif , aš ir vis galvoju , kad neįmanoma masės nudažyt juodai schmoll.gif , dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okmantes @ 2012 10 18, 13:30)
astuftis, labai faini meskiukai  smile.gif
kopustas paliko mane ilgam atverta burna sedeti-nu taip noriu taip pat graziai ka padaryti...
visu mergaiciu darbai labai labai  4u.gif aciu jums visoms, kad nuotaika pakeliat, kad tokiais estetiniais darbais dusia pamaloninat  wub.gif

noriu pasiguosti...jau rasiau cia kada,kad turiu padaryti krikstynoms torta dvieju aukstu, 10-ciai zmoniu. taip dziaugiausi,kad pirmas toks rimtai progai ir pirmas dvieju aukstu.prisisvajojau, susipirkau viska,kas reikalinga. tos mamytes jau pries tris savaites klausiau kokio nori vidaus, kaip puostas turetu buti, kuo puostas, kokio svorio...nusiunciau pavyzdziu...tai per paskutines tris dienas jau mazai truko,kad is vis atsisakyciau daryti, tik leliuko gaila-nepaliksi be torto tokia svente.tik apsitarem telefonu su mamyte, po pusvalandzio jau ji raso i facebook'a, kad nori vieno auksto (nors dabar jau apsisprende,kad dvieju), vakar jau ji man vel raso, kad gal galeciau vis delto puosti tiesiog grietinele (tai jau papuosimu nebegaliu daryti ir deti kokius buvau sugalvojus). galiausiai nuo pradzioj 3kg, po to 5kg svorio pasiliko iki 4kg  doh.gif tikiuosi, kad atvaziavus pasiimti sestadieni, nenores dar ko nors pakeisti  biggrin.gif
aciu,kad isklauset  ax.gif


O kodel ant grietineles negalit papuosimu deti? Tiesiog ant sonu nesilaikys, o ant virsaus laisvai..
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 18, 15:42)
Mingailiux puiki padanga  thumbup.gif  wub.gif , o kokia mase dengei ir kokiais dažais dažei , nes tikrai labai juoda  smile.gif , aš ir vis galvoju , kad neįmanoma masės nudažyt juodai  schmoll.gif , dėkui  4u.gif

Pastiliazas su americolor dazais (i zele dejau 4 did. lasus ant 0.7 normos pastiliazo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingailiux: 18 spalio 2012 - 14:57
QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 18, 15:57)
Pastiliazas su americolor dazais (i zele dejau 4 did. lasus ant 0.7 normos pastiliazo)

nu nors kam gavosi sis variantas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2012 10 18, 13:49]
O kodel ant grietineles negalit papuosimu deti? Tiesiog ant sonu nesilaikys, o ant virsaus laisvai..

tiesiog buvau sugalvojus ir traukinuka mazyti ir meskuciu pora-jie nuo gritineles aptirps. man yra aptirpe ant gritineles uzdeti pastilazo ir marcipano papuosimai.zinoma,kad nera tragedijos cia-tiesiog reikes kazka kitaip galvoti,pvz.:ant tirpinto sokolado tupdyti kazka...bandysiu uzrasa irgi su sokoladu daryti.o ar jums neaptirpsta dekoracijos nuo grietineles? smile.gif

[quote=Mingailiux,2012 10 18, 13:57]
Pastiliazas su americolor dazais (i zele dejau 4 did. lasus ant 0.7 normos pastiliazo)

niu gi fainai,kad taip gavosi.as kazkaip net praleidau ta vieta,is kokios mases ten daryta,nes net nesitiki,kad gali taip gautis-maniau,pirktine...
ar yra kam dar gavosi tokia spalva isgauti?
Atsakyti
merginos labai reikia patarimo ka daryt mano mazoji mano snikerio viena dar neperpjauta laksta suliejo krasciuka vandeniu, kaip suktis is padeties? ir ar puosiant beze nenuciuos nuo tos vietos? ar apskritai nupjaut man ta vieta ir formuot ne apvalu? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griode @ 2012 10 18, 19:39)
merginos labai reikia patarimo ka daryt mano mazoji mano snikerio viena dar neperpjauta laksta suliejo krasciuka vandeniu, kaip suktis is padeties? ir ar puosiant beze nenuciuos nuo tos vietos? ar apskritai nupjaut man ta vieta ir formuot ne apvalu? g.gif  4u.gif

nelabai supratau situacijos g.gif iskeptas snikerio biskvitas ,tortas dar nesuteptas.viena biskvito krasta suliejo vandeniu? ar stipriai? siaip juk sis biskvitas turi buti suliejamas,tik aisku,su tam tikru saiku smile.gif
Atsakyti
Kazko labai aptilusi tema smile.gif

ikeliu savo viena

user posted image

astuftis labai mieli meskuciai wub.gif

Mingailiux liuksiskas ratas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 10 18, 22:05)


kaip visada spalvinga,dailu... tik kas nustebino, kad traukinukas vaziuoja i kita puse lotuliukas.gif kiek teko matyti,tai visu kazkodel i priesinga vaziuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 18, 22:59)
kaip visada spalvinga,dailu... tik kas nustebino, kad traukinukas vaziuoja i kita puse  lotuliukas.gif  kiek teko matyti,tai visu kazkodel i priesinga vaziuoja  lotuliukas.gif


zinok as ji pasidariau ir galvoju,kad kazkas ne taip g.gif , kai jau reikejo det ant torto pagalvojau, kad ne i ta puse vaziuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 10 18, 23:13)
zinok as ji pasidariau ir galvoju,kad kazkas ne taip  g.gif , kai jau reikejo det ant torto pagalvojau, kad ne i ta puse vaziuoja  biggrin.gif

bet realiai,tai jie juk i visas puses vaziuoja,tik ant torto kazkodel i viena lotuliukas.gif
Atsakyti

Sveikos kepėjėlės. Turiu klausima: dariau juodaji miška ir aptepiau greitinėle.
Jei dabar noriu dėt pastiliaža tai kiek suprantu reikia aptrept dar sviestiniu kremu. Tad ėmiau galvoti ar ne bus per saldu? Todėl galvoju kad visėlto puošiu grietinėle, bet noriu papuošimų - figūrėlių iš pastiliažo. Tad ką jūs manot jei padaryčiau tokią šokoladinę salęlę ant viršaus ant kurios sudėčiau tas figūrėles. Kaip manot ar būtų gerai?
Atsakyti