Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Nu aš degutienę jau esu ne kart su tuo švarkeliu mačius... jis tikrai šiltas, kažkoks pažaliavusių garstyčių. Kažkaip sunku šiaip pasakyt iš light spring ar soft autumn serijos ta pažaliavus garstyčia: soft autumn ax.gif

Vat kokios ružavos ar žydros... na dar mėtinės... light spring ir light summer yra ir bendros, bet su garstyčiom vasarėlės manau nedraugauja, na nebent kokiai soft summer dar gal, bet ir tai kaip išimtis.

tiesa inc man tose lauko fotosesijos nuotraukose visai ne rudeniškai atrodot... ir vis vien niekaip link kontrastingo rudens... todėl kad kontrastingas ruduo visai ale žiema turėtų atrodyt... o čia visai ale vasara unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 09:19)
Nu aš degutienę jau esu ne kart su tuo švarkeliu mačius... jis tikrai šiltas, kažkoks pažaliavusių garstyčių. Kažkaip sunku šiaip pasakyt iš light spring ar soft autumn serijos ta pažaliavus garstyčia: soft autumn ax.gif

Tada davai lai jis būna soft autumn bigsmile.gif Aš kaip light spring atstovė jo nenoriu lotuliukas.gif
Inc, pati imk pažaliavusias garstyčias biggrin.gif

Ir beje, taip tave ištirsim, Byttes metodu - tiks, būsi ruduo. Netiks - marš į vasaras! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 spalio 2012 - 08:35
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 08:34)
Tada davai lai jis būna soft autumn bigsmile.gif  Aš kaip light spring atstovė jo nenoriu lotuliukas.gif
Inc, pati imk pažaliavusias garstyčias biggrin.gif

Ir beje, taip tave ištirsim, Byttes metodu - tiks, būsi ruduo. Netiks - marš į vasaras! biggrin.gif


nelabaia6 noriu į vasaras, nes meslvi tradiciniai man tragedija- aš jų niekaip nepritaikau, o ir šiaip šalti atspalviai visad reikalauja primygtinai pasidažyt, o sus savo visokiais rudais, oranžiniais ašsau ir be makiažo graži biggrin.gif tada ašsau sunkiai galiu prisileist mintį apie vasarą cool.gif

garstyčias galiu imt, o tutą pasasarinę prašom pasimieruot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 09:34)
Tada davai lai jis būna soft autumn bigsmile.gif  Aš kaip light spring atstovė jo nenoriu lotuliukas.gif
Inc, pati imk pažaliavusias garstyčias biggrin.gif

Ir beje, taip tave ištirsim, Byttes metodu - tiks, būsi ruduo. Netiks - marš į vasaras! biggrin.gif

Ai ne kas su tom garstyčiom... pavasariukų jos tokios šviesesnės ar šviežesnės g.gif , o rudenėlių jau tokios iš tarybinės valgyklos biggrin.gif . Iš vis pastebėjau kad rudenėlių tokios intensyvesnės ar kaip pavadint spalvos. Kaip aš sakau šlapios blush2.gif , na kai sušlapini rūbą jo spalva tokia labiau rudeniška, o va vasarų kaip tik ryškiai ant saulės vidurdienį ne kart džiovintos smile.gif .
Man tai žinokit ramybės neduoda mano pažaliavusios venos g.gif nu kokia aš cool, jai venos ne mėlynos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 15, 09:43)
nelabaia6 noriu į vasaras, nes meslvi tradiciniai man tragedija- aš jų niekaip nepritaikau, o ir šiaip šalti atspalviai visad reikalauja primygtinai pasidažyt, o sus savo visokiais rudais, oranžiniais ašsau ir be makiažo graži  biggrin.gif tada ašsau sunkiai galiu prisileist mintį apie vasarą  cool.gif

garstyčias galiu imt, o tutą pasasarinę prašom pasimieruot  mirksiukas.gif

Tą pavasarinę mielai imu, tai vienintelė iš žalių, kurią aš mėgstu! Prie kerzokų tinka biggrin.gif

Vasaros labai gražu, kaip galima į jas nenorėti? Visi turi norėti į vasaras biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 09:49)
Man tai žinokit ramybės neduoda mano pažaliavusios venos g.gif nu kokia aš cool, jai venos ne mėlynos unsure.gif

O tai gal jos pas tave kokios mėlynos į žalumą! Kaip policininko uniforma biggrin.gif

Savo venų aš aplamai spalvos nesuprantu biggrin.gif Žalios gal su kažkokiais pageltonavimais? Kaip tas Degutienės švarkas, kur žaliau, kur geltoniau biggrin.gif O kokios pas mane turi būt? biggrin.gif
Arba gal aplamai ją reik pradurt, kad pažiūrėt? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 spalio 2012 - 09:18
Bytte 4u.gif , matau, kad esi, o tu čia, kaip suprantu - profė. Tai žvilgtelk, jei nesunku, į mano snukutį: merginos čia nusprendė, kad esu clear spring. Tai man juoda - visai visai ne? g.gif Kažkaip, visados maniau, kad juoda kiek prigesina mano žandų rausvumą g.gif

Beje, koks gražus čia derinukas (Jociūtės), mmm - noriu būt ruduo bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 15 spalio 2012 - 09:59
QUOTE(flight @ 2012 10 15, 10:27)
Bytte 4u.gif , matau, kad esi, o tu čia, kaip suprantu - profė. Tai žvilgtelk, jei nesunku, į mano snukutį: merginos čia nusprendė, kad esu clear spring.

Ne merginos, o viena Noa, nes daugiau niekas nematė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 10:44)
Ne merginos, o viena Noa, nes daugiau niekas nematė lotuliukas.gif


Inc irgi savo nuomonę pasakė, taigis, jau daugiskaita biggrin.gif 4u.gif

O įdomu, nėr tokio spalvinio tipo kaip "lietuviškas pašviesintas pilkasis"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 15 spalio 2012 - 09:47
QUOTE(flight @ 2012 10 15, 10:44)
Inc irgi savo nuomonę pasakė, taigis, jau daugiskaita biggrin.gif  4u.gif

O įdomu, nėr tokio spalvinio tipo kaip "lietuviškas pašviesintas pilkasis"?

A, nu tai tada lauk verdikto. Komisijos pirmininkas atėjo biggrin.gif

Yra, nu. Vasara vadinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 10:15)
Vasaros labai gražu, kaip galima į jas nenorėti? Visi turi norėti į vasaras biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O tai gal jos pas tave kokios mėlynos į žalumą! Kaip policininko uniforma biggrin.gif
Savo venų aš aplamai spalvos nesuprantu biggrin.gif Žalios gal su kažkokiais pageltonavimais? Kaip tas Degutienės švarkas, kur žaliau, kur geltoniau biggrin.gif O kokios pas mane turi būt? biggrin.gif
Arba gal aplamai ją reik pradurt, kad pažiūrėt? biggrin.gif

Mano kaip tas žalvaris apsioksidavės pilnai... o tavo skaitos alyvuogių, tokios ir turi būt pavasario.
Aš tai vat vėpsau į Lenos blogą (http://www.workingmeadow.com), kur ji paletes išdeliojus pagal spalvas... tai vat man cool summer paletė kažkokia per niūri, ar tai per tamsi g.gif žodžiu ne mano schmoll.gif tai ir mąstau ar čia tos venos pažaliavusios nes labai giliai yra, ir net medikai varksta kol randa, ar aš nusišaltinau save doh.gif bet kad nerandu nei vienos tikrai šiltos sau tinkančios spalvos verysad.gif

flight visos foto labai apšviestos. Bet man labai gražiai jūs atrodot su mėlyna suknute, o ji vasarinė blush2.gif , beja makiažas irgi visur šaltas, ar mano monitorius gribauja?
Beja pritariu - lietuviškas pašviesintas pilkasis - light summer vadinasi (kaip jau minėta ponia Degutienė ir taip pat jos ekselencija prezidentė... ir visas tuntas olialiaškių bei kt. eterio blondinių)
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 10:59)

flight visos foto labai apšviestos. Bet man labai gražiai jūs atrodot su mėlyna suknute, o ji vasarinė blush2.gif , beja makiažas irgi visur šaltas, ar mano monitorius gribauja?
Beja pritariu - lietuviškas pašviesintas pilkasis - light summer vadinasi


Taip, dažniau naudoju šaltą makiažą. Aha, tai einu skaityt apie light summer, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 10:59)
flight visos foto labai apšviestos. Bet man labai gražiai jūs atrodot su mėlyna suknute, o ji vasarinė blush2.gif , beja makiažas irgi visur šaltas, ar mano monitorius gribauja?
Beja pritariu - lietuviškas pašviesintas pilkasis - light summer vadinasi (kaip jau minėta ponia Degutienė ir taip pat jos ekselencija prezidentė... ir visas tuntas olialiaškių bei kt. eterio blondinių)


A nū, flight, o venos pas tamstytę kokios?! bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 10:59)
tai ir mąstau ar čia tos venos pažaliavusios nes labai giliai yra, ir net medikai varksta kol randa, ar aš nusišaltinau save doh.gif

Bet tai klausyk. Nu negi dabar bus taip, kad venos privaloma tvarka vieno sezono turi būti vienam gyly? unsure.gif Jos gi tikrai pas vienus giliau, pas kitus ant išorės...

Ai, tu turi galvoj, kad šaltos venos turi būti ne žalsvos, o melsvos? g.gif Jei giliai, tai vos vos melsvos, ir basta? Nes kraujas vienodas pas visus, o oda skirtinga?
Atsakyti