Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja krikšto rūbai?

Apklausa: kiek pinigeliu skyrete ar zadate skirti vaikucio papuosimui per krikstynas (771 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man pasisekė savo mažę aprengti pigiai. Tiesa krikštynos tik liepos pabaigoje. Suknelė su kepuryte tik 22 Lt, skraistė 22 Lt, kojinytės siuvinėtos taip pat kaip ir suknelė - 5 Lt, tapukai priderinti prie skraistės - 8 Lt. Suknelę radau internete, išpardavimas, nauja ir tikrai graži, kukli, bet puošni. Apačioje pūstomis rankovytėmis suknia medvilninė, ant jos maunasi kaip sarafanas baltas visas siuvinėtas kiauraraščiu gėlytėmis, kojinytes radau taiip pat siuvinėtas baby city, o tapukai turi tokius pat kaspinėlius kaip ir skraistė, irgi pirkau baby city. Manau, kad mano lialia neatrodys prasčiau, negu būčiau pirkus už kelis šimtus litų. smile.gif
Atsakyti
Yra puikių suknelių Vilniuje pilies g. prieš Forto dvarą. Pasirinkimas iš baltų ir naturalios lino spalvos. Mes siudinomės pagal uzsakymą pas juos- iš balto lino su rausvais nėriniais. Prie jos pasiuvo ir skraistę. Visas šitas malonumas kainavo 100lt, ir pasiuvo per 2 dienas thumbup.gif
Atsakyti
Mano berniuko rubeliai kainuos apie 250 Lt. Viena sauni mamyte juos nuners, nes pati nemoku blush2.gif
Atsakyti
Mums nedaug kainavo: suknelei siūlai 20 Lt (nėriau pati), tapukai 30 Lt. Juostą ant galvos, kojinytes atidavė draugė (pati gražių neradau, nes neturėjau laiko ieškoti), žvakei papuošimą taip pat pati nėriau. Jei būtų buvę vėsu, buvau nusipirkusi pėdkelnes (15 lt) ir maikutę (7 Lt).
Atsakyti
maniske atrode, kaip princesyte.. labai grazi suknele-75 lt, skraiste 25 lt.. ir batukai-20 lt smile.gif
Atsakyti
Mes mokejome 300lt uz lininius rubelius, kuriuos pasiuvo viena is sm, labai patiko wub.gif Kada brangus rubeliai tai neemiau visu pinigeliu is kriksto tevu, visai nenorejau imti, bet jie reikalavo rolleyes.gif
Atsakyti
Mes mokėjimo tik 30Lt. Vaiką krikštijom, kai jam buvo 2,5mėn, tai tokiam nieko ypatingo ir nepirksi, miegojo visąlaik. smile.gif O baltą skraistę pati nėriau, tai kainavo tik siūlai 5Lt.
Atsakyti
mums su viskuo(skraiste ,zvake,kostiumas,batukai)kainavo 230lt.
Atsakyti
as pati neriau suknele,basutes ir sage i plaukus dariau, tai man medziagos apie 100lt isejo jei ne daugiau, vien sagos ir papuosimo rozytes man isejo 42lt, o skraiste ir zvake pirko kryksto mama

stai musu sedevras
user posted image

user posted image
Atsakyti
Aš dukrai suknute, batelius, kepurytę ir papuošima žvakei nėriau pati, o ir krikšto ruba siuvau pati. Krikšto žvake iš vaško padarė senelė bigsmile.gif tai viskas kainavo labai nedaug. krikšto rūbą siuvau iš proseneles šaliko, tai medžiaga nekainavo. Mėlynas kaspinas gėlytėms daryti ir perrišimui per liemenį irgi nekanavo, nes dar nuo mano krikštynų likęs.
siulai nėrimui balti(Maxi) -30lt
baltas kaspinas puošti krikšto rūbeliui ir kaspinas suknutei, kepurytei ir bateliams-10lt
karoliukai papuošti krikšto rūbui ir bateliam su kepuryte-5lt
kelnytės kainavo bene brangiausiai biggrin.gif -20lt
Tai sumoj 65lt gavos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgiux21: 22 liepos 2010 - 08:58
Lininės medžiagos ir nėriniai kainavo beveik 100 lt., o toliau kaina priklauso nuo siuvėjos. Mano anyta puiki siuvėja Šiauliuose, tai padarė kaip dovaną thumbup.gif Gintarais išsiuvinėjau pati. ax.gif
user posted image
Atsakyti
suknele ir kepuryte neriau pati, tai siulai kainavo 130Lt, basutes 36Lt, kojinytes 5Lt. Skraiste pirko krikstamote, nezinau kainos ax.gif
Atsakyti