Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

Sveikos 4u.gif
ar vertą kurį nors eyelinerį pirkt iš essence? Gal kas eyeliner pen bandėte? ax.gif Man svarbiausia, kad ilgai laikytųsi.
Atsakyti
turiu skystą waterproof eyelinerį,tai sakyčiau,puikus man buvo;> kitų nemėginus, bet šį tai tikrai verta išmėgint.
Atsakyti
Eurokose kaip nauja kolekcija tie pigmentai išdėti
Atsakyti
Gal zinote kokia pigmentu kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2012 10 20, 11:04)
Gal zinote kokia pigmentu kaina?  ax.gif

9lt su centais
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2012 10 20, 13:04)
Gal zinote kokia pigmentu kaina?  ax.gif

Kainos ir parduotuvės
Atsakyti
Dekui uz atsakymus! ax.gif
Kazina r kokybe bus normali? O tas skystas seseliu pagrindas, tai vien pigmentam skirtas? Ar ir paprasta seseli butu galima panaudoti? g.gif
Atsakyti
Prieš kurį laiką nusipirkau skaistaliukus iš limituotos kolekcijos "Miami roller girl". Puikūs smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Šitie skaistalai lyginant su iš įprasto asortimento skaistalais žymiai geresnės kokybės. Jie matiniai - pagaliau jokių atskirų blizgučių thumbup.gif , gan smulkiai sumalti (ne tobulai, bet..), pigmentacija pritrenkė (pirmą kartą neapskaičiavau jėgų ir gavau matrioškos žandus). Galima išgauti skirtingus atspalvius. Aš manau, kad sunaudosiu tik viduriuką, nes nei apelsino oranžinę, nei ryškiai rožinę ant savęs neįsivaizduoju smile.gif Šiaip labai patiko, smagus produktas 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri esate bandzius matiniui efektui suteikti, uzfiksuoja riebia oda, naudojama ant pudrytes, arba be.
essence mattifying compact powder
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 10 22, 22:06)
Gal kuri esate bandzius matiniui efektui suteikti, uzfiksuoja riebia oda, naudojama ant pudrytes, arba be.
essence mattifying compact powder
user posted image

Isbandyta. Man nepatiko. Negraziai dengiasi.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 10 22, 22:06)
Gal kuri esate bandzius matiniui efektui suteikti, uzfiksuoja riebia oda, naudojama ant pudrytes, arba be.
essence mattifying compact powder
user posted image

turiu tokia, nevykes produktas- nepavyksta lygiai padengt, matiskumo nelaiko net mano neriebiai odai unsure.gif
Atsakyti
Jau atsirado rankų kremai. Mačiau Vilniau akropole droge mirksiukas.gif
Atsakyti