Įkraunama...
Įkraunama...

Essence kosmetika

QUOTE(dontstop @ 2015 09 09, 07:57)
Platus plokščias, nukirptas ne visada lygiai, kaipo pasitaikys  biggrin.gif

Ačiū, bandysiu pirkt, dažniausiai perku limituotos kolekcijos lakus, bet norėčiau ir paprastų. Bet tarkim gelinis top coat'as su paprastu ilgu šepetėliu, nelabai patogu, nes pats lakas tirštas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 09 rugsėjo 2015 - 12:02
Nusipirkau Essence Stay All Day Concealer, spalva 10. Nekartosiu ir kitoms nerekomenduoju: uztapus ant odos per kelias sekundes patamseja doh.gif bet laikosi tikrai neblogai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turi patirties su essence lūpų pieštukais? smile.gif verta įsigyti ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(meduolisvz @ 2015 10 18, 14:46)
Sveikos, gal kuri turi patirties su essence lūpų pieštukais?  smile.gif verta įsigyti ar nelabai?


Buvo geri, bet paskui pakeitė ir dizainą ir turinį, dabar prasti atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(meduolisvz @ 2015 10 18, 14:46)
Sveikos, gal kuri turi patirties su essence lūpų pieštukais?  smile.gif verta įsigyti ar nelabai?

turiu 5vnt naudoju vietoj lupdažio matinio, nesausina, išlaiko neblogai kaip už tokia kaina tai išvis pasaka
po šio posto nusipirkau visus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 10 18, 17:03)
Buvo geri, bet paskui pakeitė ir dizainą ir turinį, dabar prasti atsiliepimai.

Būtent. Senieji su sidabriniais kamšteliais buvo geri.
Dabartiniai (kamštukai tokios pat spalvos, kaip ir pieštukas) labai prasti. Arba bent jau ta spalva, kurią turiu. Ir pati spalva skiriasi (lyginant su senuoju), ir tekstūra - sausas, tepasi kažkokiais gabalais.
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2015 10 18, 17:08)
turiu 5vnt naudoju vietoj lupdažio matinio, nesausina, išlaiko neblogai kaip už tokia kaina tai išvis pasaka
po šio posto nusipirkau visus smile.gif


Geri šitie buvo, tik laikėsi jie man trumpokai.

QUOTE(zomša @ 2015 10 18, 17:19)
Būtent. Senieji su sidabriniais kamšteliais buvo geri.
Dabartiniai (kamštukai tokios pat spalvos, kaip ir pieštukas) labai prasti. Arba bent jau ta spalva, kurią turiu. Ir pati spalva skiriasi (lyginant su senuoju), ir tekstūra - sausas, tepasi kažkokiais gabalais.

drinks_cheers.gif

Dabar pirkau giminingos Catrice firmos "vintage rose" spalvos, tai irgi sausokas.
Atsakyti
Turiu permatomą pieštuką, man jis puikus smile.gif Tikrai nesausas. Apskritai pati idėja nuostabi, šis pieštukas padarė tikrą revoliuciją mano įprastoje makiažo rutinoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 10 19, 07:27)
Turiu permatomą pieštuką, man jis puikus  smile.gif  Tikrai nesausas. Apskritai pati idėja nuostabi, šis pieštukas padarė tikrą revoliuciją mano įprastoje makiažo rutinoje  biggrin.gif

kas per pieštukas, ką gero daro?
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2015 10 19, 21:05)
kas per pieštukas, ką gero daro?

Bespalvis pieštukas, nubrėžia kontūrą, už kurio ribų neišbėga jokie lūpdažiai ir blizgiai. Kadangi bespalvis, jis vienas tinka prie visų turimų lūpdažių ir blizgių thumbup.gif Man buvo tikras metų atradimas smile.gif Šiaip su lūpų pieštukais aš nedraugauju. Turiu, bet kažkaip "pamirštu" pasinaudoti, sunku atitaikyti atspalvį, o kai nors biškį nesutampa su lūpdažiu ar blizgiu, man jau netinka. Čia visai kas kita, jis visiškai nepastebimas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 10 21, 09:52)
Bespalvis pieštukas, nubrėžia kontūrą, už kurio ribų neišbėga jokie lūpdažiai ir blizgiai. Kadangi bespalvis, jis vienas tinka prie visų turimų lūpdažių ir blizgių  thumbup.gif  Man buvo tikras metų atradimas  smile.gif Šiaip su lūpų pieštukais aš nedraugauju. Turiu, bet kažkaip "pamirštu" pasinaudoti, sunku atitaikyti atspalvį, o kai nors biškį nesutampa su lūpdažiu ar blizgiu, man jau netinka. Čia visai kas kita, jis visiškai nepastebimas  ax.gif

user posted image

geras thumbup.gif reik lekt ieskot sio gerio 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal matėte naują žiemos kolekciją Eurokos ar Droge? smile.gif

http://www.essence.e...nter-wonderful/
Atsakyti