Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

o as kaip tik norejau rasyt, kad ta kristina simpatiska man labai biggrin.gif tikrai uz teresa grazesne tongue.gif o jau teresa man dabar kokia antipatiska su tuo savo pavydu. anksciau moritzas nervindavo, dabar teresa. turbut pirma pora, kur abu pagrindiniai man taaaaip nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
O as vietoj Teresos, tai griebčiau Konstantiną, ir velniop tą Moritzą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2012 11 14, 12:04)
O as vietoj Teresos, tai griebčiau Konstantiną, ir velniop tą Moritzą  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif būtent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2012 11 14, 12:04)
O as vietoj Teresos, tai griebčiau Konstantiną, ir velniop tą Moritzą  lotuliukas.gif

pritariu drinks_cheers.gif nors isvis mane nervina tiek teresa, tiek moritzas, tegu buna sau kartu schmoll.gif tik konstantinui tegu greiciau nauja panele pristato rolleyes.gif
Atsakyti
Neturiu kaip žiūrėti. Labiausiai dominantis klausimas: kada Verneris supras, kokia ta Doris bjaurybė?
Atsakyti
ka rode siandienos serijoj?bukit geros papasakokit nes nemaciau
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2012 11 15, 13:15)
ka rode siandienos serijoj?bukit geros papasakokit nes nemaciau

as irgi grizau i darba, ir nebegaliu ziureti rytais... gal merginos papasakos kas ten vyksta siuo metu 4u.gif 4u.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Ar matėt šiandien? Kažin ar tik Teresa nebus Nikolos dukra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inge1 @ 2012 11 29, 10:25)
Ar matėt šiandien? Kažin ar tik Teresa nebus Nikolos dukra?  g.gif


QUOTE(rinann @ 2012 10 15, 09:40)
toji Nikola yra Teresos mama.


smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mascara: 29 lapkričio 2012 - 10:46
QUOTE(Inge1 @ 2012 11 29, 12:25)
Ar matėt šiandien? Kažin ar tik Teresa nebus Nikolos dukra?  g.gif

Tikrai taip smile.gif O Nilsas jau pradejo pavyduliauti Elenos doh.gif Bet taip akivaizdziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2012 11 29, 10:57)
Tikrai taip smile.gif O Nilsas jau pradejo pavyduliauti Elenos doh.gif Bet taip akivaizdziai biggrin.gif


Tikrai, labai jau aiškiai parodo pavydą... ax.gif
Atsakyti
Kazin, ar paaiskes, kad Nikola Terezos motina, ar ir vel Doris pavyks visus apgaut g.gif
Atsakyti