Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

QUOTE(lincelince @ 2014 08 11, 07:44)
Sveikos merginos,taip taip aš jau senai parvykus iš Bavarijos  drinks_cheers.gif , tik labai atsiprašau, kad nieko neparašiau.Prižadu greitu laiku įkelti keletą foto ir papasakoti ką mačiau.Tik dar esu naujokė šiame klube, tai rekės išsiaiskinti kaip įkelti foto  blush2.gif IKI GREITO


Labai lauksim įspūdžių thumbup.gif
Atsakyti
Dabar esu truputį atitrūkusi nuo serialo tai nemačiau kaip baigėsi Sabrinai su tuo milijonu? Ar meškiukas atsirado? smile.gif

O Natašą tai žiūriu vis prie jaunų traukia biggrin.gif Nors gal ji pati save labai jauna laiko g.gif lotuliukas.gif

lincelince,lauksim nuotraukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 08 11, 10:40)
Dabar esu truputį atitrūkusi nuo serialo tai nemačiau kaip baigėsi Sabrinai su tuo milijonu? Ar meškiukas atsirado? smile.gif


Meškiuką Sabrina nusipirko aukcione, kurį rengė kunigas Rumunijos našlaičiams, bet ten buvo kitas meškis, be pinigų biggrin.gif
O tikrasis pakliuvo Goranui į rankas (nemačiau, kaip). Dabar jis gyvena karališkame numeryje ir sako, kad pingų laimi lošdamas pokerį. Bet Sabrina jau suprato, kad jis turi jos milijoną,
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2014 08 11, 12:26)
Meškiuką Sabrina nusipirko aukcione, kurį rengė kunigas Rumunijos našlaičiams, bet ten buvo kitas meškis, be pinigų  biggrin.gif
O tikrasis pakliuvo Goranui į rankas (nemačiau, kaip). Dabar jis gyvena karališkame numeryje ir sako, kad pingų laimi lošdamas pokerį. Bet  Sabrina jau suprato, kad jis turi jos milijoną,

Ačiū 4u.gif
Ne veltui sakoma: durniams sekasi biggrin.gif Man jis jau toks nevykelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 08 11, 10:40)
Dabar esu truputį atitrūkusi nuo serialo tai nemačiau kaip baigėsi Sabrinai su tuo milijonu? Ar meškiukas atsirado? smile.gif

O Natašą tai žiūriu vis prie jaunų traukia biggrin.gif Nors gal ji pati save labai jauna laiko g.gif  lotuliukas.gif

lincelince,lauksim nuotraukų 4u.gif


Nu kažkoks siaubas doh.gif , pasirodo naujokams nesukaupus 26 žinučių neleidžia įkelti nuotraukų iš savo PC , arba aš kažko nesuprantu.Gal kokių variantų būna daugiau nuotraukoms įkelti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincelince @ 2014 08 15, 06:59)
Nu kažkoks siaubas  doh.gif , pasirodo naujokams nesukaupus 26 žinučių neleidžia įkelti nuotraukų iš savo PC , arba aš kažko nesuprantu.Gal kokių variantų būna daugiau nuotraukoms įkelti? 4u.gif


Galite susikurti, kad ir fotki.com albumą ir po to įkelti tik nuorodą čia į tą albumą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muliere @ 2014 08 15, 11:38)
Galite susikurti, kad ir fotki.com albumą ir po to įkelti tik nuorodą čia į tą albumą.  4u.gif


Ačiū pabandysiu, kaip nors gal pavyks blush2.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam foto smile.gif

Jei ka parasyk man i az atsiusiu savo pasto nr. Galesi man atsiusti foto o as i tema ikelsiu smile.gif

Turiu itarima gal kita pora bus Tina su kuom nors smile.gif Jau taip jai reiketu kokio vyruko smile.gif
Atsakyti
Kita pora bus ši. Ji turėtų pasirodyti 2053 serijoje.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2014 08 18, 19:19)

Turiu itarima gal kita pora bus Tina su kuom nors smile.gif Jau taip jai reiketu kokio vyruko smile.gif

Kad reikėtų poros tai pritariu,bet kita pora bus ne su ja. Kita pora bus Leonardo brolis,bet dar neissiaiskinau su kuom lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia grazi nauja pora!Tik dar tolokai iki jos,bet verta laukti, nes vyras itin grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2014 08 18, 19:39)
Kokia grazi nauja pora!Tik dar tolokai iki jos,bet verta laukti, nes vyras itin grazus smile.gif


Aha man vyras irgi labai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti