Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Ferrari @ 2012 10 26, 14:33)


daffni, valgomasis Norvegijoje pirktas, senienų ir antikvariato parduotuvėje.Kai kurių kėdžių gobelenas ištepliotas ir neišsivalo, tai jį keisiu. Šita mėlyna spalva kažkaip man nelabai patinka. Per daug šalta ji man smile.gif

mano akim ziurint melyna salta, bet grazi, tokai prabangi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 10 25, 21:32)
zidinio apdaila gaminames is MDF, dazyto baltai. Is medžio židinio apdailos daryti negalima, nes nuo karščio jis vaikščios, gali išsipūsti ir t.t. šalia kapsulės dėjome marmurą. Ant žemės šalia židinio taip pat marmurą.
juosteles tiek vonioj, tiek wc darem taip pat is MDF dazyto baltai ir frezuotas. Kituose kambariuose galima is medzio. Viska daro mums viena imone: virtuves baldus, miegamojo, koridoriaus spintas, juosteles, apvadus ivairiausius, grindjuostes, veidrdozius, indauja ir kitus baldus.
Nors tarkim tokia spalvu skiriama juostele galima daryti ir is poliuretaines juosteles, ja dazyti galima kokiom nori spalvom. Mes tokiom juostelem reminsim tapetus.

O galima pamatyt zidinio apdaila bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 27, 00:16)
O galima pamatyt zidinio apdaila  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

pagamins tik lapkricio pabaigoj. Tada ir galesiu parodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2012 10 26, 17:13)
na mes tai minkstu baldu klausima sprendem sitaip: kadangi odiniu nenorejau, o turim maza peckeli, tai siaip ne taip suradau su nuvelkamais uzvalkalais. na ir ka, kai ispeckios, tempsiu i valykla... o gal paciai bus galima skalbt... na nezinau, nes dar neisikele gyventi...  4u.gif


Pas mus namuose toks judėjimas vyksta, kad tektų kas porą mėnesių viską plauti doh.gif

QUOTE(valpurgija @ 2012 10 26, 17:41)
mano akim ziurint melyna salta, bet grazi, tokai prabangi  wub.gif


Jei tas gobelenas būtų švarus tai aš dar susigyvenčiau su ta spalva, bet kelių kėdžių man niekaip nepavyko išvalyti. Todėl belieka keisti viską.

Gal galite man kas nors įmesti nuotraukų kokia sofa 2+3, kampine arba 3 + foteliukas derėtų prie šito valgomojo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 29 spalio 2012 - 09:58
QUOTE(Ferrari @ 2012 10 29, 09:56)
Gal galite man kas nors įmesti nuotraukų kokia sofa 2+3, kampine arba 3 + foteliukas derėtų prie šito valgomojo.  4u.gif

tiktu bet kokio klasikinio stiliaus komplektas:

http://www.google.de...
Atsakyti
kad jau apie minkstus baldus kalbat, tai ir as paklausiu - kur Kaune ar Vilniuj yra graziu sofu? nenoriu kazko labai sunkaus klasikinio, bet lengvo, grazaus. labai konkretus norai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 29 spalio 2012 - 11:46
Sveikos,

nezinau ar sioj temoj klausiu, bet gal zinosit smile.gif noriu paklausti kaip atrodo romaneciu blogoji puse ? ten yra tokie siuliukai, jie is blogosios puses turi matytis ? ar buna tu sniuriuku spalvotu ? nes jeigu tamsios romanetes, tas sniurelis baltas, is isores kazkaip nelabai graziai atrodo smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 29, 13:44)
kad jau apie minkstus baldus kalbat, tai ir as paklausiu - kur Kaune ar Vilniuj yra graziu sofu? nenoriu kazko labai sunkaus klasikinio, bet lengvo, grazaus. labai konkretus norai biggrin.gif

mes kiek zinau rinksimes is www.vivasofos.lt
Atsakyti
Sveikos, mergaites, reikia patarimo.
Mano namuciai daugiau bus su klasikos elementais , nei provanso. BEt manau nesupyksite, jei paklausiu Jusu patarimo.
Prasidejo lubu dazymo darbai, lubos baltos. Ka toliau daryti su sienom, kai kur norejau patapetuoti. Dazytojas sako kaip dazysim, kokia spalva?As sakau nezinau, nes dar neturiu tapetu. Bute dominuos rusvos spalvos, nuo sviesios iki tamsios.
KAip man geriau daryti, ar visus kambarius nudazyti kokia sviesia , vos rusva spalva ir tada ieskoti tapetu. Ar pirma susirasti tapetus ir tada pagal tai dazyti kitas sienas.

Ir ka manote apie siuos tapetus.
Musu grindys bus rudos (sendintas azuolas).
Situ noreciau svetaines viena siena, bet ar jie nebus labai jau per puosnus.

user posted image

Man sitie labai patinka, bet jie su pilku, prie pilksvu grindu butu super. O prie rudu tikriausiai ne.

user posted image

Dar tokie
user posted image
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 29, 13:44)
kad jau apie minkstus baldus kalbat, tai ir as paklausiu - kur Kaune ar Vilniuj yra graziu sofu? nenoriu kazko labai sunkaus klasikinio, bet lengvo, grazaus. labai konkretus norai biggrin.gif


Mes išsirinkom iš Magrės baldų. Labai ilgai ieškojom (apie 2 metus), kol galiausiai pasirinkimą nulėmė patogumas (patys patogiausi baldai, o išbandėm tikrai daug) ir kaina. Išvaizda, aišku, irgi ne paskutinėj vietoj buvo.
Papildyta:
QUOTE(LinMer @ 2012 10 29, 14:01)
Sveikos,

nezinau ar sioj temoj klausiu, bet gal zinosit smile.gif noriu paklausti kaip atrodo romaneciu blogoji puse ? ten yra tokie siuliukai, jie is blogosios puses turi matytis ? ar buna tu sniuriuku spalvotu ? nes jeigu tamsios romanetes, tas sniurelis baltas, is isores kazkaip nelabai graziai atrodo smile.gif aciu  4u.gif


Nežinau, ar būna, bet iš lauko pusės baltas šniūriukas prie tamsių romanečių tikrai atrodo negražiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 29 spalio 2012 - 16:19
QUOTE(Grikute @ 2012 10 29, 16:43)
Sveikos, mergaites, reikia patarimo.
Mano namuciai daugiau bus su klasikos elementais , nei provanso. BEt manau nesupyksite, jei paklausiu Jusu patarimo.
Prasidejo lubu dazymo darbai, lubos baltos. Ka toliau daryti su sienom, kai kur norejau patapetuoti. Dazytojas sako kaip dazysim, kokia spalva?As sakau nezinau, nes dar neturiu tapetu. Bute dominuos rusvos spalvos, nuo sviesios iki tamsios.
KAip man geriau daryti, ar visus kambarius nudazyti kokia sviesia , vos rusva spalva ir tada ieskoti tapetu. Ar pirma susirasti tapetus ir tada pagal tai dazyti kitas sienas.

Ir ka manote apie siuos tapetus.
Musu grindys bus rudos (sendintas azuolas).
Situ noreciau svetaines viena siena, bet ar jie nebus labai jau per puosnus.

user posted image

Man sitie labai patinka, bet jie su pilku, prie pilksvu grindu butu super. O prie rudu tikriausiai ne.

user posted image

Dar tokie
user posted image
Aciu.

Manau tikrai pirmiausia reikėtų išsirinkti tapetą ( iš pateiktų siūlyčiau trečią varijantą, prabangiai ramus, greit nenusibos), o tuomet prie tapeto derinti spalvas.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 10 29, 13:43)
user posted image

Man sitie labai patinka, bet jie su pilku, prie pilksvu grindu butu super. O prie rudu tikriausiai ne.

user posted image

Dar tokie
user posted image
Aciu.


Man graziausi Jusu issirinkti tapetai yra treti ir dar pirmi, o spalva jei norit dazyti prie patapetuotu sienu tiesiog ziurekit atspalvius kad graziai ziuretusi su issirinktais tapetais smile.gif o del per puosnumo, tai tikrai neperpuosnus, kaip tik suteikia toki miela prabangos jausma. Viskas padaryta su saiku ir skoniu, nepersistengiant bus labai grazu ir jauku!
Atsakyti