Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 16:17)
Įdomi nuomonė iš šono...  4u.gif  Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis...  kurį stalviršį rinktumėtės?


bigsmile.gif ir tą ir tą biggrin.gif jei rimtai,tamsesnį. Kokios jūsų grindys g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 10, 08:52)
As galiu tik atskirus kampus parodyt, kitaip neina kolkas (laukiu naujo objektyvo fotikui wub.gif ).
Pabandysiu vakare kazka parodyt.


ax.gif man gražu.

Gal turit kokios info apie riešutmedį,kur pirkti ir ar įmanoma įpirkti,mačiau stalą,kiek kaina nežinau,bet spalva ir medis neina iš galvos. ax.gif gal tik pasvajosiu,bet vistiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 lapkričio 2012 - 17:21
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 16:17)
Įdomi nuomonė iš šono...  4u.gif  Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis...  kurį stalviršį rinktumėtės?

Nuomone:
man vienareiksmiskai juodas. Ta melyna perla esu maciusi - truputi margokas, truputi modernokas. Be to, isivaizduokite jo dideli plota, o ne maza gabaleli. Kad tas akmuo isipaisytu i aplinka ir atrodytu stilingai, prie jo reikes dar kazka spalviskai paderinti. Taipogi neretai virtuveje norisi ant stalvirsio pasideti viena kita daikteli... Ar neapsunkins viska suderinti?
Juodas akmuo visiskai neipareigojantis, tinka bet kokios dekoracijos, bet koks stilius.
Dar vienas aspektas, as asmeniskai labai nemegstu dirbti ant margo stalvirsio ax.gif .
Atsakyti
Mano virtuvė,kam įdomu,nebaigta,bet pati gražiausia man wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 lapkričio 2012 - 18:13
Nepykit,bet nei klasikos,nei provanso cia nematau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 16:17)
Įdomi nuomonė iš šono...  4u.gif  Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis...  kurį stalviršį rinktumėtės?


Juodas wub.gif esu maciusi labai graziu virtuviu su tokiu stalvirsiu.
Atsakyti
QUOTE(*EljaRo* @ 2012 11 10, 18:32)
Nepykit,bet nei klasikos,nei provanso cia nematau rolleyes.gif
Papildyta:

Juodas wub.gif esu maciusi labai graziu virtuviu su tokiu stalvirsiu.

Jei komentaras man, tai nesisiūlau ''feisbuko laikams'',apie baldus kalbėjom,ir kainas,tai rodau tiem kas prašė. tongue.gif

Gal man parodytumėt,kas tai yra klasikinis virtuvinis bigsmile.gif tiek mokiausi ir nežinau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 lapkričio 2012 - 18:42
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 12:18)
kokia jauki jūsų virtuvė  wub.gif  wub.gif

Aciu, jaukumas man svarbiausia wub.gif

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 10, 16:12)
labai grazi virtuve  wub.gif  o Jus cia nama ar butą įsirenginėjat? blush2.gif  vaizdas lyg namas butu... isivaizduoju kaip viskas pas jus gražu  wub.gif

Nama, svajoniu nama bigsmile.gif

Cia galim musu laiptus pamatyti:
http://www.supermama...?...4937&st=492
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 10, 18:36)
Jei komentaras man, tai nesisiūlau ''feisbuko laikams'',apie baldus kalbėjom,ir kainas,tai rodau tiem kas prašė. tongue.gif

Gal man parodytumėt,kas tai yra klasikinis virtuvinis bigsmile.gif tiek mokiausi ir nežinau. g.gif

Jau saukstai po pietu jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*EljaRo* @ 2012 11 10, 19:27)
Jau saukstai po pietu jums smile.gif

blink.gif teks kitą užsisakyt,ką darysi,kitaip dar iš forumo būsiu išmesta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 lapkričio 2012 - 19:36
QUOTE(Barboraaa @ 2012 11 10, 19:32)
blink.gif teks kitą užsisakyt,ką darysi,kitaip dar iš forumo būsiu išmesta.

g.gif o ko pykti g.gif mano virtuve aplamai moderni, esu ja rodziusi kitose temose, o sioje nematau jokio tikslo, juk i tema neisipaiso, tai kam rodyti. Ir jei kas pasakys, kad ji nera klasikine, tai isizeisti irgi kaip ir nebutu del ko - nepyksi, juk del to, kad kazkas teisybe pasakytu biggrin.gif Bet pas mane miksas namuose, tai jei kas i tema pasimakaluoja, tai ir parodau ir pasitariu su merginom.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 17:17)
Įdomi nuomonė iš šono...  4u.gif  Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis...  kurį stalviršį rinktumėtės?


Juoda smile.gif Nes:
1) tai labiausia klasikinis spalvu derinys;
2) tinka prie daugelio grindu dangu;
3) dera prie nemazai spalvu (busimu sienu/plyteliu/tekstiles), tikrai daugiau nei prie saltos pilksvai/melsvos;
4) galimybe rinktis bet kokios spalvos santechnika (balta keramika, juoda akmeni, pliena, sendinta bronza, net raudona vari);
5) kaip ir 4) tik buitine technika.

Man to pakaktu renkantis. Sekmes 4u.gif

Buciau ne as, jei nepailiustruociau:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 10 lapkričio 2012 - 22:05
QUOTE(daffni @ 2012 11 09, 23:36)
4u.gif
tai pasakyt normaliai kiek uz savo paslaugas nori ir viskas, ar as neteisi? ax.gif


Visiškai teisi. Pas mus dažnai kainą pagal išvaizdą pasako doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*MiLi* @ 2012 11 10, 18:17)
Įdomi nuomonė iš šono...  4u.gif  Jei virtuvėje beveik viskas balta, virtuvinio durelės baltai dažytas medis...  kurį stalviršį rinktumėtės?



Ant pilko mažiau matysis trupiniai...
Atsakyti
Mili, as uz pilka (1 varianta), man jis siltesnis atrodo. Mes ir taip šiaurėj gyvenam, kam tų šaltų niūrių juodų spalvų. Aišku manau renkantis reikia įvertinti kitus jūsų jau turimus baldus, kaip mergaitės sake: grindis, praustuvas, maišytuvai kokios spalvos. Bet man praktiškesnė atrodo pilka spalva.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 10, 21:18)
Aciu, jaukumas man svarbiausia wub.gif
Nama, svajoniu nama  bigsmile.gif

Cia galim musu laiptus pamatyti:
http://www.supermama...?...4937&st=492


labai gražūs laiptai, bet tas džiaugsmas ant laiptų dar gražesnis thumbup.gif

Barboraa, nepykite dėl kito nuomonės. Suprantu Jus, kad gal norėjote šiek tiek klasikinės virtuvės, pasidarėte tokią kokios norėjote, bet gal labiau modernią nei klasikinę, koks skirtumas kaip ją pavadinsime - JUms ji kaip sakėte pati gražiausia..
aš irgi čią kurį vakarą negalėjau užmigt, kad turėsiu viešbutinį veidrodį, kuris naikins mano gerąją energiją, bet ką darysi..turėsiu tai turėsiu, ir tikiu, kad daug kas atėjęs pamatys ir pasakys wau... mirksiukas.gif


o dar papasakosiu, kokį šiandien šoką turėjau. Gi nuvažiavau pažiūrėti savo suklijuotų tapetų doh.gif meistrai suklijavo juos be raporto, žodžiu šiandien viską teko nulupti. Vaizdelis vakarykštis buvo toks doh.gif
user posted image
Atsakyti