Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(daffni @ 2012 11 15, 00:11)
vartau naujausia mylimo zurnalo puslapiuka...

daffni, kaip jusu zidinys g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 08:49)
Paziurejau tapetu nuoroda, tikrai yra labai graziu, bet man kilo tokia mintis..Kam klijuot vienspalvi tapeta?  g.gif  negeriau tada dazyti viena spalva?

Yra atveju, kai tapetai vistik geresne iseitis, kai norima vienos spalvos. Naujame name neretai sienos sutrukineja, o klijuojant tapetais, tai iseitis, jei tie itrukimai nera stambus.
Kartais tapetai viesnpalviai, bet yra siokia tokia tekstura ir siena buna tarsi siltesne, nei tik paprastai isdazyta.
Man devejimosi klausimu tapetai pasiteisino labiau nei dazytos sienos. Ten kur tepetuota, net laiptineje, jokiu devejimosi zymiu. O dazytos sienos, tai matosi gerokai. Nieko baisaus aisku, juk gyveni ir devisi, bet kadangi kalba buvo apie tai, ka geriau ir lengviau priziureti, tai as visom keturiom uz tapetus. Tiesa, brangiu neprikome schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 15, 01:11)
vartau naujausia mylimo zurnalo puslapiuk ir ziuriu peledziukai smile.gif) gal siek tiek kitokie, bet visgi pauksciukai mirksiukas.gif
p.s. cia nufotkinau, nelabai rysku. Tapetai harlequin. svarsciau juos kaip varianta savo vaiko kambariui, bet pasirinkau kitus ax.gif .


O kokius Jus pasirinkote wink.gif ?

QUOTE(ambre @ 2012 11 15, 09:40)
Didokas vaikisku tapetu pasirinkimas cia
smile.gif yra labai labai mielu...

Brangoki.

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 09:49)
Lubu apvadus dejom visur, ir vonioj ir wc. Mazesnius dejom vaiku kambary, miegamajame, vonioj, wc, didesnius - svetainej-virtuvej.
Paziurejau tapetu nuoroda, tikrai yra labai graziu, bet man kilo tokia mintis..Kam klijuot vienspalvi tapeta?  g.gif  negeriau tada dazyti viena spalva?

Musu sienos bus grazios lygios, tai vienspalviais neplanuoju klijuoti.

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 10:28)
Panos, kur Jus gaminotes savo vidaus duris. Tarkim man reiktu mediniu, dazytu baltai, siek tiek patinos kad moketu uzdet. Su savo durininkais kariauju jau 5 menesis, baigiu isprotet  doh.gif niekaip negali tu duru padaryt, o kai pamaciau kaip uzdejo patina, issigandau...dabar valo ja visa savaite ir niekaip nenuvalo..kas ten per saraskino kontora..jauciu atsiimsiu as savo avansa ir ieskosiu kr gamintis kitur..ir dar domintu pagaminimo terminai, nes man jau reiktu labai greitai kad padarytu.


Oj, su durim ir as nezinau. Cia Vln, tai kainos kosmines. Medines klasikines durys 1700-2000Lt. Bandom kazko ziuretis is mazesniu miesteliu, bet aisku nemacius ju darbu labai rizikinga. Klausiam visu draugu, kas kur dare ir pan. Dar neuzsisakem.
Mes pradejom galvoti, ka rinktis, MDF ar masyva. Tiesiog kiek maciau variantu, baltu duru mediniu, tai jos vis tiek nera tokios dailios. Su tamsesniais atspalviais net neabejociau, imciau tikrai masyva.
Pastebejau, kad prie filingiuku laikui begant gali pasidaryti tarpeliai, o ant baltu labai negraziai is karto matos. Mes labai rimtai svarstom apie duris is mdf. Mums nereikia , kad matytusi medzio tekstura, norim graziu sviesiu duru, daazytu. Jos siek tiek pigesnes, 200-300Lt.

O del patinavimo, tai tikrai turi meistrai moketi, nes maciau keleta variantu, tikrai sugadintos durys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 15 lapkričio 2012 - 11:15
va dar koki radau akmenini su baltais langais namuka smile.gif
file:///C:/Users/Daiva/Desktop/Supermamų%20klubas%20-%20%20Individualių%20namų%20projektai%202_files/post-3070-1202411229.jpg

oi neleidzia ikelt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 15 lapkričio 2012 - 11:36
Sveikos 4u.gif

Neberandu temos ,kurioje buvo surasyta virtuviu gamintojai .Gal pagelbesit ?
Atsakyti

o mes perklijavom tapetus svetainej..visai kitas reikalas thumbup.gif dabar atrodo super..bet ka reiskia geri tapetai..nulupo su siena visa, nuvale, isplove juos ir vel uzklijavo..o atrodo kaip ka tik ispakuoti thumbup.gif zodziu pas mus beveik visi darbai jau baigti..laukiam duru ir virtuves cool.gif
[/quote]

please parasyk kaip ten su tu tapetu klijavimu... as irgi emiau is dubingiu, eifinger american clasics ir casabella york, po du simtus rulonas pinigu. paaiskino, kad nereikai kliju, jie patys impregnuoti, tik sudrekint reikia na ir kad siena isgruntuota/ tai mesitrai man aiskina vai kaip cia juos klijuot, kas per sh... esam mate kad atsilupneja bla bla bla... ar ir jusiskiai impregnuoti klijais buvo jau?? o ryt ateina jau klijuot, man baisu jau visiskai...

Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 09:28)
Panos, kur Jus gaminotes savo vidaus duris. Tarkim man reiktu mediniu, dazytu baltai, siek tiek patinos kad moketu uzdet. Su savo durininkais kariauju jau 5 menesis, baigiu isprotet  doh.gif niekaip negali tu duru padaryt, o kai pamaciau kaip uzdejo patina, issigandau...dabar valo ja visa savaite ir niekaip nenuvalo..kas ten per saraskino kontora..jauciu atsiimsiu as savo avansa ir ieskosiu kr gamintis kitur..ir dar domintu pagaminimo terminai, nes man jau reiktu labai greitai kad padarytun


man siandien montuoja duris, ale va as su vaiku kaime sedziu tai negaliu pasakyt kaip ten kas. na vyras skeptikas sake kad grazios bigsmile.gif
tik tiek kad esu macius ju padarytas duris pas kitus zmones, tai grazu buvo, tikiuos ir pas mane nenulievins. jis is pnv, medritas vadinas. tik mes be patinos darem. su terminais lyg neapgavo, penkios savaites berods... na kita savaite kai jau gyvensim, galesiu mestelt nuotraukyciu...
Atsakyti


na kita savaite kai jau gyvensim, galesiu mestelt nuotraukyciu...
[/quote]

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 11 15, 10:46)
daffni, kaip jusu zidinys  g.gif ?


atvirai?smile.gif baigia uzknisti negyvai doh.gif
siuo metu padetis tokia: pries dvi savaites viska apacioje apvyniojome plevele, nes pradejo darbus. tai viskas butu tvarkoj, meistrai sitie geri, patikimi jau, bet...sakau savo tetei: atvesk i kaima zidinio dureles. tete: "taigi jus saket kad jums nepatinka ir liepet parduot" doh.gif doh.gif
Mes su vyru tikrai sakem, kad mums nepatinka, bet visai nepamenam kad sakem grazint jas atgal tam meistrui kuris turejo pacioj pradzioj daryt zidini ir pasiplove.
taigi reziume: dureliu nera, o projektas padarytas pagal jas....
to pasekoje uzsakem daugiau negu uz dviguba rinkos kaina kad mums skubiai gamintu dureles, nes projekte musiskes nestandartiniu ismatavimu buvo. o kokliai visi pagaminti pagal projekta ir pateiktus dureliu matmenis.
taigi darbai uzsitese...
si pirmad turi but pagamintos dureles ir noriu tiket kad po savaites bus baigtas ir zidinys....
jei kas atsuktu laika atgal...isvis nedaryciau...nes nervu ir pinigu kainavo nesuvokiamai.
Atsakyti
Lauksim nuotraukyciu ir ispudziu is nauju namuciu wink.gif

Jo... Zidinys jauciu nervu dar daugiau kainavo, kaip kad pinigai. Buna nenumatytu aplinkybiu, ka darysi...

As irgi va bijau, zadejo plyteles bus rytoj, o pasirodo dabar tik kita penkt. Plytinininkas laukia, paskui nezinia ar gales, ir vel gali tekt laukt. Taip ir uzsitesia darbai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 15 lapkričio 2012 - 16:21
[quote=rek,2012 11 15, 14:12]
o mes perklijavom tapetus svetainej..visai kitas reikalas thumbup.gif dabar atrodo super..bet ka reiskia geri tapetai..nulupo su siena visa, nuvale, isplove juos ir vel uzklijavo..o atrodo kaip ka tik ispakuoti thumbup.gif zodziu pas mus beveik visi darbai jau baigti..laukiam duru ir virtuves cool.gif
[/quote]

please parasyk kaip ten su tu tapetu klijavimu... as irgi emiau is dubingiu, eifinger american clasics ir casabella york, po du simtus rulonas pinigu. paaiskino, kad nereikai kliju, jie patys impregnuoti, tik sudrekint reikia na ir kad siena isgruntuota/ tai mesitrai man aiskina vai kaip cia juos klijuot, kas per sh... esam mate kad atsilupneja bla bla bla... ar ir jusiskiai impregnuoti klijais buvo jau?? o ryt ateina jau klijuot, man baisu jau visiskai...

[/quote]

lotuliukas.gif primena mane ir mano vargus su tais amerikietiskais tapetais. buvo ta pati situacija: sutepti klijais ir atseit nereikia. tai kai savo vieniems meistrams liepiau taip daryt, kaip instrukcijoj, tai pasekoje jie isigando ir atsisake darbo lotuliukas.gif
tada atsiveziau meistra is vilniaus. tuos tapetus jie klijavo iprastu budu, jokiu slapinimu ir panasiai. Tik kliju reikia naudoti siek tiek maziau. ir viskas. laikosi tie tapetai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2012 11 15, 11:59)
O kokius Jus pasirinkote wink.gif ?



user posted image
Papildyta:
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 10:28)
Panos, kur Jus gaminotes savo vidaus duris. Tarkim man reiktu mediniu, dazytu baltai, siek tiek patinos kad moketu uzdet. Su savo durininkais kariauju jau 5 menesis, baigiu isprotet  doh.gif niekaip negali tu duru padaryt, o kai pamaciau kaip uzdejo patina, issigandau...dabar valo ja visa savaite ir niekaip nenuvalo..kas ten per saraskino kontora..jauciu atsiimsiu as savo avansa ir ieskosiu kr gamintis kitur..ir dar domintu pagaminimo terminai, nes man jau reiktu labai greitai kad padarytu.


Pats kokybiskiausias daiktas musu namuose Jundos staliu gaminiu durys thumbup.gif
cia tikrai.
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 11 15, 16:15)
atvirai?smile.gif baigia uzknisti negyvai doh.gif ...

ojezau, geriau buciau neklaususi verysad.gif .
Pritariu, kad turbut niekas gyvenime (iskyrus ligas) tiek nervu nekainuoja, kiek statybos doh.gif .
Atsakyti
Kalbant apie vaikų kambario sienas, tai mes irgi dažysim vienoda šviesia spalva, beveik balta. Grindys šviesios, durys ir grindjuostės baltos. Baldus irgi dėsim baltus. O žaismingumo suteiks spalvotos detalės - kilimėlis, užuolaidos, lovyčių užtiesalai, žaislai smile.gif Dar galvoju apie sienų lipdukus, jeigu atrodys pernelyg nuobodu.

QUOTE(Donna felice @ 2012 11 15, 10:28)
Panos, kur Jus gaminotes savo vidaus duris.


dorviloj, čia Alytuje jie, bet lyg turi ir kituose miestuose padalinius g.gif

QUOTE(Grikute @ 2012 11 15, 11:59)
Musu sienos bus grazios lygios, tai vienspalviais neplanuoju klijuoti.
Oj, su durim ir as nezinau. Cia Vln, tai kainos kosmines. Medines klasikines durys 1700-2000Lt. Bandom kazko ziuretis is mazesniu miesteliu, bet aisku nemacius ju darbu labai rizikinga. Klausiam visu draugu, kas kur dare ir pan. Dar neuzsisakem.
Mes pradejom galvoti, ka rinktis, MDF ar masyva. Tiesiog kiek maciau variantu, baltu duru mediniu, tai jos vis tiek nera tokios dailios. Su tamsesniais atspalviais net neabejociau, imciau tikrai masyva.
Pastebejau, kad prie filingiuku laikui begant gali pasidaryti tarpeliai, o ant baltu labai negraziai is karto matos.  Mes labai rimtai svarstom apie duris is mdf. Mums nereikia , kad matytusi medzio tekstura, norim graziu sviesiu duru, daazytu. Jos siek tiek pigesnes, 200-300Lt.

O del patinavimo, tai tikrai turi meistrai moketi, nes maciau keleta variantu, tikrai sugadintos durys.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mes duris užsakėm pažystamo firmoje, tai jis nuoširdžiai patarė, jei norim baltų, tai visai nebūtina imti medį ir dažyti, medis vaikšto, kad ir kokios kokybiškos durys būtų. Su metais tie tarpeliai atsiras, jos vistiek ne iš ištisinio gabalo daromos, o iš tašelių. Sako po kiek laiko sugalvos vienas kuris pajudėti... ant lakuotų, beicuotų nesimato, o vat ant baltai dažytų iškart matysis. Nors buvom nusprendę dažyti baltai medines, galiausiai pasirinkom iš MDF. Bus baltos klasikinės durys. Pas juos ir 14 cm grindjuostes užsakiau, bus medinės. Tik baisoka, kad nesikraipytų... g.gif
Atsakyti