Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvai-II

QUOTE(pašnekutė @ 2012 10 08, 18:55)
Aš jei daryčiau, tai imčiau "flicą" (ar kaip ten jis panašiai vadinasi) - gatavai suveltos vilnos lakštai. Nors čia, ko gero, daryta iš plastiko.

vilna gražu, bet kaip dulkes rinks toks šviestuvas...
Papildyta:
aš tai tokį noriu daryt į vaikų kambarį. kaži tie guzikėliai ant kokios medžiagos priklijuoti? geriau gal prisiūt? kad nenukrapštytų kokie lupinėtojai maži:)

user posted image
Atsakyti
Čia priklijuota, bet manau, jei tai būtų į vaiko kambarį, tai ir su spalvotais siūlais susiuvus spalvom galima sužaisti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 11 08, 23:47)
Čia priklijuota, bet manau, jei tai būtų į vaiko kambarį, tai ir su spalvotais siūlais susiuvus spalvom galima sužaisti wink.gif

tai aš matau, kad priklijuota, tik įdomu, kas per medžiaga tos lempos. prisiuvus tikrai gerai atrodytų irgi, tik darbo kur kas daugiau (bet taip lengvai nenuluptų mažieji pirštukai, užsimanę pakrapšyti:D). ir kaži kaip kita pusė atrodytų. siūlai matytųsi.
Atsakyti
O Jus visad ziurit, kaip ta lempa viduj atrodo biggrin.gif Gi isore labiau atkreipia demesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 11 09, 19:37)
O Jus visad ziurit, kaip ta lempa viduj atrodo biggrin.gif Gi isore labiau atkreipia demesi smile.gif

man svarbu visas vaizdas biggrin.gif bet gal kai priklijuota, gražu kad ir skylutės šviečia... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murdeko: 09 lapkričio 2012 - 20:50
Va koks gražutis:
http://www.designspo...ponge-lamp.html

Dar vienashttp://www.designsponge.com/2012/08/diy-project-popsicle-stick-chandelier.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka: 14 lapkričio 2012 - 11:17
Tas pirmas labai grazus thumbup.gif bet jau darbo, tai jopapa... doh.gif
idedu i cia tas foto 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 11 14, 18:54)
Tas pirmas labai grazus  thumbup.gif  bet jau darbo, tai jopapa...  doh.gif
idedu i cia tas foto  4u.gif




Nuostabu. O zino kas nors kaip tai padaryti?
Atsakyti
keliu tema i virsu 4u.gif
ieskojau visai kito,bet radau va tokia visai idomia ir labai parasta ideja sviestuvui 4u.gif
user posted image
padaryta is kiausiniu dezuciu,na cia gal labiau panasu i deklus kur telpa berots 30 kiausiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 01 16, 03:05)
keliu tema i virsu  4u.gif
ieskojau visai kito,bet radau va tokia visai idomia ir labai parasta ideja sviestuvui  4u.gif

Iš labai daug ko manau įmanoma pasidaryti, bet visa esmė - tvirtas karkasas, kuris laikytų formą. Iš bet kokios vielos jo neišlankstysi... Kiek teko prie progos žiūrinėti visokiuose Senukuose ir pan. - nieko pritaikytino nepastebėjau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(editapun @ 2012 12 08, 00:07)
Nuostabu. O zino kas nors kaip tai padaryti?


čia galima rasti visą aprašymą su foto tutorial'as

user posted image

Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2013 01 16, 12:26)
čia galima rasti visą aprašymą su foto tutorial'as

user posted image



aciu
Atsakyti