Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auksiniais plaukais

ryzas zodis yra rusiskas,o mano rusu mokytojos kiek ju turejau,o jos abi ruses, ta zodi vercia i lietuviu kalba sviesiai rudas.taip kad ryzas yra sviesiai rudas.
bent jau siais laikais tokius vaikus apvardziuoja ir panasiai.nezinia kaip bus kai tavo vaikas eis i mokykla....ir tikrai kad dabar zymiai daugiau vaiku matau su tokiais plaukais,negu pries kelis metus....mergaitem truputi lengviau,nes jos gali nusidazyt plaukus....bet jei jis bus nuosirdus ir geras zmogus,mokes pritapt prie kompanijos ir neapsileis tada viskas bus tvarkoj
Atsakyti
Maniske gime su svesiais plaukuciais, bet kuo toliau, tuo jie ryzesni darosi biggrin.gif Man tai patinka thumbup.gif . O kas cia tokio smile.gif
Atsakyti
Plauku spalva augant daznai keiciasi. as pati buvau blondine, rausvaplauke ir po to turejau/turiu sviesiai rudus plaukus.

man asmeniskai rausvaplaukiai patinka. o vaikai visada randa is ko pasitycioti, jei ne is plauku spalvos, tai gal is svorio ar ugio ar dantu ir t.t.
Atsakyti
Mano mergytė taip pat gimė su variniais plaukučiais, nors vyras yra šviesus, o aš tamsi (tai ir gavosi per viduriuka spalva biggrin.gif ), visi pradžioje bandė guosti, kad palauk, pasikeis (nors man niekada netrugdė tokia jos plaukų spalva, net įdomu, nėra giminėj tokių, bus išskirtinė), bet va jau metukai sukako, o plaukučiai vis dar nesikeičia (ir nesikeis manau) mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors musiske sviesiapuke,parke susidraugavo su ryskiai oranzinius plaukucius turincia mergyte,man grazu, isskirtine 4u.gif gali buti,kad del to labai ja gloste ir kalbino rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai gražu vaikučiai ugniniais plaukais wub.gif
Nieko blogoo kartais truputį išsiskirti iš kitų cool.gif
Atsakyti
mano sunelis gime juodais plaukuciais ir rudomis kaip angliuka akytemes wub.gif labai dziaugiaus kad bus panasus i teti ax.gif bet vaikiukui jau 1,1metai ir jo plaukiukai issviesiojo pries saule atrodo kad ryzi ir akytes nei melynos nei rudos, tokios raibos kaip mano lotuliukas.gif as esu nei sviesi nei tamsi per viduri, tetukas tamsus.siaip tamsi turetu buti dominuojanti spalva g.gif bet taip neatrodo doh.gif bet manau kad dar turetu pasikeisti mirksiukas.gif koks bus toks juk savas vaikas vistiek mylesi wub.gif
Atsakyti
KAD IR KOKS VAIKAS BEBUTŲ SAVAS PATS BRANGIAUSIAS IR MYLIMIAUSIAS IR GRAŽIAUSIAS. bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi labai gražus vaikai su auksiniais plaukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2007 09 11, 14:59)
KAD IR KOKS VAIKAS BEBUTŲ SAVAS PATS BRANGIAUSIAS IR MYLIMIAUSIAS IR GRAŽIAUSIAS. bigsmile.gif

labutis. aš irgi taip sakau, kad mylimiausias ir brangiausias, bet tuo pačiu tikiuosi, kad plaukai mano sūnaus pasikeis, nes jie ryži, o mes su vyru tamsūs. man irgi visi aplink sako nekreipk dėmesio, čia gi jokio skirtumo spalva, bet man skaudu, kad jam teks patirti patyčias dėl spalvos, beje gal nori pabendrauti tada lauksiu tavo laisko, nes čia retai užsuku ingriduletadas@gmail.com
Atsakyti
Manau, kad spalva gali ir keistis, nes pati iki mokyklos buvau visiskai baltapūkė, o dabar beveik tamsiaplaukė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2007 03 23, 14:44)
Myliu jį be galo. Ir jam komplekso tikrai nevarau, dar mažutis ir nieko nesupranta, jam dar nėra dviejų metukų.

Bet jau pradedu truputį pavargti nuo žmonių reakcijos: " Ach kokie plaukai, turbūt kaimyno", " ir iš kur čia tokie plaukai". Nesuprantu tokių žmonių. Kai vaikas paaugs ir pradės suprasti, jei kas pradės mėtyt tokias replikas, jau pradedu iš anksto atsakymus galvot, jog vaiko neįskaudint.

Vaikai taip šneka, tai dar galima suprasti, tik ne suaugę.

tas ir yra baisiausia,kad jei suauge uzgaulioja,tai ka kalbet apie vaikus.Nenoriu gasdint,bet man atrodo,kad niekas nepasikeite nuo senu laiku,ta spalva tarytum koks prakeiksmas,tas pioziuris toks.....Jei kaip cia mamytes graziai rase,kad tai labai grazi spalva,jei visu toks poziuris butu ,tai super,bet gi ne visi tokie tolerantiski ir mandagus,gi yra tokiu chamu,kad prieis, izeis ir dar ziuri tiesiai i akis kaip niekur nieko. g.gif
Kitiems tik truputi kazkoks sviesesnis atspalvis,tai jau viskas,jau ryzas zmogus. g.gif
nepykit,gal tiesmukiskai,bet tai teisybe.
Papildyta:
QUOTE(sonatukė @ 2007 11 17, 23:49)
tas ir yra baisiausia,kad jei suauge uzgaulioja,tai ka kalbet apie vaikus.Nenoriu gasdint,bet man atrodo,kad niekas nepasikeite nuo senu laiku,ta spalva tarytum koks prakeiksmas,tas pioziuris toks.....Jei kaip cia mamytes graziai rase,kad tai labai grazi spalva,jei visu toks poziuris butu ,tai super,bet gi ne visi tokie tolerantiski ir mandagus,gi yra tokiu chamu,kad prieis, izeis ir dar ziuri tiesiai i akis kaip niekur nieko. g.gif 
Kitiems tik truputi kazkoks sviesesnis atspalvis,tai jau viskas,jau ryzas zmogus. g.gif
nepykit,gal tiesmukiskai,bet tai teisybe.

aplamai manyciau ,kad turetu vaikus mokyti jau nuo mazens mandagumo ir tolerancijos,pagarbos kitam zmogui,neziurint ar jis storas, ar invalidas,ar siaip kas nors netaip kaip pas dauguma,ka jus manot apie tai? mirksiukas.gif
Atsakyti