Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auksiniais plaukais

sveiki,kazkaip pamaciau sia temele,jo as ir turiu mergyte kurei-6metai,kaip as vadinu ja mano auksaplauke,labai garbanojasi,ilgi grazus auksinei plaukai,dar kolkas kazkaip negirdejau kad apsneketu taip baisei,bet kieme buvom,tai viena mergyte sako manajai-ryza ryza,bet kazkaip mano princese nesuregavo,tik man pasiskunde kad ja ryza vadina,nelabai gal suprato,tik kad prasivardziavo ir viskas,o as kai pasiutau ant to vaiko blush2.gif ,man toks pyktis paeme
pas mane ir nera nieko is gimines su tokeis plaukuciais,o pas vyra giminej,tik jo tevo sesers vaikai irgi auksineis plaukuciais,kaip idomei gaunasi
Atsakyti
Mano vyriausias tokiais plaukuciais,bet kai uzklausiu kaip tau tavo plauku spalva,gal kartais noretum ,kad butu buvus kitokia,kaip pas jaunesni broliuka tamsi,jis atsako,kas jam jo plauku spalva pati graziausia thumbup.gif ,o juodu plauku nenoretu nei uz ka biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2006 05 07, 15:14)
Mano sūnus yra ryškiai rudais plaukais, nors nei vyras nei aš tokių plaukų neturime. Vyras - šviesus, aš nei šveisi nei tamsi, per vidurį.

Kokia tikimybė jog tokie plaukai išliks? Ar yra vilties jog dar spalva pasikeis?
Mums metukai.


Mano sūnaus plaukai ir ryži, mažo buvo ryškesni, dabar lyg sušvelnėjo. Mažiukas būdamas laai pergyveno, raudavo plaukus ... Man buvo labai gaila, bet vaikai žiaurūs. Aiškinau, kad jis yra išskirtinis, mažai tokių, reklamose daug vaikų auksiniais plaukais.... Kažkiek padėjo, paaugo, vėl pradėjo slėpti plaukus po kapišonu ar kepure, norėjo dažyti plaukus, nes vaikai pravardžiuodavo ... , bet ir jis prasivardžiuodavo ant kitų vaikų ... Taigi dabar ą0 m. problemų lyg neliko. Manau viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
patys gražiausi man ugniaspalviukai wub.gif

deja, dažniausiai patys vaikai nemėgsta būt riži, tiek vaikinai tiek merginos dažosi plaukus, bet čia jau labai daug kas priklauso nuo aplinkinių ir paties vaiko savarankiškumo ir saves vertinimo,o čia tėvai ir turi padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrezu @ 2009 10 21, 15:37)
Mano sūnaus plaukai ir ryži, mažo buvo ryškesni, dabar lyg sušvelnėjo. Mažiukas būdamas laai pergyveno, raudavo plaukus ... Man buvo labai gaila, bet vaikai žiaurūs. Aiškinau, kad jis yra išskirtinis, mažai tokių, reklamose daug vaikų auksiniais plaukais.... Kažkiek padėjo, paaugo, vėl pradėjo slėpti plaukus po kapišonu  ar kepure, norėjo dažyti plaukus, nes vaikai pravardžiuodavo ... , bet ir jis prasivardžiuodavo ant kitų vaikų ... Taigi dabar ą0 m. problemų lyg neliko. Manau viskas bus gerai  smile.gif


O jsu vaikuciai jau gime auksiniais plaukuciais? Ar tik veliau igavo tokia spalva?
Musu leliukui 6 savaites, gime su pilkais plaukuciais, taciau per paskutine savaite visiskai pasikeite plaukuiu spalva ir tapo raudonplaukis. Tad norejau suzinoti ar tokia plauku spalva pas ji ir liks ar dar pasikeis?
Atsakyti
vat kokia idomi ir aktuali temele uzvesta. tik daugumai cia pasisakiusiu mamyciu nepritarciau, kurios sako kad kiti laikai ir kad vaikai nepravardziuojami, turintys tokius plaukucius, ir galiausiai, kad apsigins. Iš savo patirties galiu pasakyt (nes mano pacios plauku spalva auksine...) kiek reikejo iskest.. iki pat siol turiu kompleksa. plaukus dazau nuo 12 metu.. gyvenu su vyru 4 metai, o jis dar apie mano plauku spalva nezino, jo seima taip pat. apie vaikiuka bijau net pagalvot, nes bijau, kad negimtu tokiais plaukais kaip as... bandau keisti savo poziuri, galvot kitaip, bet is vaikystes yra tokia trauma, kad baisu pagalvot. o dar jeigu ir mano vaikui taip.. zinokit, mamos, ner taip paprasta kaip atrodo, ypac zmogus, jei esi jautresnis...
Atsakyti
Sveikos as turiu mergyte kuriai 1m 4men ji gime su tokiais tikrai gan ryzais keliais plaukuciais, dabar pas ja jie pasviesejo ir ypac matosi ant saknu, jos yra sviesio, plauku galiukai tokie vario splavos, vyro gimineje visi sviesus ir jis pats blondinas, mano plaukai tokie pilksvi, bet mane nervuoja zmoniu poziuris, kai pamato ja sako pas ja matei ryzi plaukai, nors man jie ypac pries saule tokios saules spalvos, vyras del to labai pergyvena nuo jos gimimo ir nori ja nuskusti plikai, nes galvoja gal ataugs sviesesni plaukuciai, as su juo del to labai nesutinku kaip gali ataugti kitos splavos plaukai, jie su laiku ir taip pasvieseja ar patamseja, nes mano drauges berniukas gime su juodais kaip anglis plaukais, kai jam buvo 1metai tai jis buvo baltais plaukais, o daba jam 2metai tai jo plaukai tokie pilki, tad as ir taip manau kad dukrytes plauku splava pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogyte86 @ 2010 05 13, 18:02)
vat kokia idomi ir aktuali temele uzvesta. tik daugumai cia pasisakiusiu mamyciu nepritarciau, kurios sako kad kiti laikai ir kad vaikai nepravardziuojami, turintys tokius plaukucius, ir galiausiai, kad apsigins. Iš savo patirties galiu pasakyt (nes mano pacios plauku spalva auksine...) kiek reikejo iskest.. iki pat siol turiu kompleksa. plaukus dazau nuo 12 metu..  gyvenu su vyru 4 metai, o jis dar apie mano plauku spalva nezino, jo seima taip pat. apie vaikiuka bijau net pagalvot, nes bijau, kad negimtu tokiais plaukais kaip as... bandau keisti savo poziuri, galvot kitaip, bet is vaikystes yra tokia trauma, kad baisu pagalvot. o dar jeigu ir mano vaikui taip.. zinokit, mamos, ner taip paprasta kaip atrodo, ypac zmogus, jei esi jautresnis...

vaikai ziaurus,ir jei ne plauku spalva-ras prie ko kito prisikabint jei tik nores.svarbu vaikutis sveikas,mylimas.pati esu ryza,bet man patinka.vaikystej jei kas ka ir pasakydavo ismokau atsikirst
Atsakyti
QUOTE(uogyte86 @ 2010 05 13, 19:02)
vat kokia idomi ir aktuali temele uzvesta. tik daugumai cia pasisakiusiu mamyciu nepritarciau, kurios sako kad kiti laikai ir kad vaikai nepravardziuojami, turintys tokius plaukucius, ir galiausiai, kad apsigins. Iš savo patirties galiu pasakyt (nes mano pacios plauku spalva auksine...) kiek reikejo iskest.. iki pat siol turiu kompleksa. plaukus dazau nuo 12 metu..  gyvenu su vyru 4 metai, o jis dar apie mano plauku spalva nezino, jo seima taip pat. apie vaikiuka bijau net pagalvot, nes bijau, kad negimtu tokiais plaukais kaip as... bandau keisti savo poziuri, galvot kitaip, bet is vaikystes yra tokia trauma, kad baisu pagalvot. o dar jeigu ir mano vaikui taip.. zinokit, mamos, ner taip paprasta kaip atrodo, ypac zmogus, jei esi jautresnis...

pritariu drinks_cheers.gif Dar gerai, jei užtenka plaukus nusidažyt, o jei ir blakstienos, antakiai tokios spalvos-nepasislėpsi. Tada jau reikia susigyvent su šia spalva
Atsakyti
O man net labai grazu auksaplaukiai vaikiukai 4u.gif
Tikrai nemanau, kad siais laikais tai problema, cia mes kai buvom vaikai viskas buvo kitip. Dabar ir mulatu lietuviuku yra, ir kokiu tik dar nepaitaiko, tai tie auksiniai plaukai nera jokia cia keistenybe.
Atsakyti
Sveikos mamytės

QUOTE(indrute87 @ 2010 08 09, 11:09)
Sveikos as turiu mergyte kuriai 1m 4men ji gime su tokiais tikrai gan ryzais keliais plaukuciais, dabar pas ja jie pasviesejo ir ypac matosi ant saknu, jos yra sviesio,  plauku galiukai tokie vario splavos, vyro gimineje visi sviesus ir jis pats blondinas, mano plaukai tokie pilksvi, bet mane nervuoja zmoniu poziuris, kai pamato ja sako pas ja matei ryzi plaukai, nors man jie ypac pries saule tokios saules spalvos, vyras del to labai pergyvena nuo jos gimimo ir nori ja nuskusti plikai, nes galvoja gal ataugs sviesesni plaukuciai, as su juo del to labai nesutinku kaip gali ataugti kitos splavos plaukai, jie su laiku ir taip pasvieseja ar patamseja, nes mano drauges berniukas gime su juodais kaip anglis plaukais, kai jam buvo 1metai tai jis buvo baltais plaukais, o daba jam 2metai tai jo plaukai tokie pilki, tad as ir taip manau kad dukrytes plauku splava pasikeis smile.gif


Nenoriu tavęs nuvilti, bet.. tu papasakojau beveik mano istorija. Šiandien mums jau penkeri, ir deja kaip tu sakai prie šaknų matosi visada šviesesni. Taip jie nušviešėjo, bet liko rusva spalva vistiek. Ir kiekvieną kartą kai kerpu atrodo daug šviesesni, bet taip tik atrodo, nes kai paauga ir tie plaukučiai susideda vienas ant kito vėl pasidaro kitokia spalva. O aš metų laiko nukirpau plikai, na ir kas spalva nėkur nedingo, tik kad pašviešėjo.. O vyras su laiku susitaikė ir myli savo sūnų. Šiandien jau turiu antrą vaikutį, jo spalva tamsi kaip mano.
Nesakau, jog pas taviškę nepasikeis, tiesiog pasakoju kaip yra mano situacijoj.
Ir kaip žiauru klausytis sakant ryži tokie ryži anokie. Tos mamytės kuriuos nesusidūrė , atrodo jog laikai pasikeitė. O iš tiesų tai ne, jie pasidarė dar blogesni nei buvo. O paauglystėj manau tikrai bus sunku.

Kyvis smagu girdėti, jog patinka auksaplaukiai vaikučiai, bet tokių mamyčių yra mažuma.
Atsakyti
Siaip radau info kad ramuneliu sampunas pasviesina plaukus bei citrina, tad daba pirksiu sampuna ir plausiu jai visada plaukus su juo smile.gif
Atsakyti