Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai 2008

user posted image




Geros dienos visiems user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 10 11, 17:58)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
tą oranžinį stebuklą ir aš dariau. reikės patikrint ir man g.gif

Elizabet 4u.gif už naują temą
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2012 10 11, 16:55)
Nėra mūsų giminėje nei vienos mergaitės  lotuliukas.gif  Krepšinio komanda  su dviem treneriais jau yra  thumbup.gif

o dieve swoon.gif vyrus reik keist ar ką? g.gif biggrin.gif

QUOTE(Lepukas @ 2012 10 11, 17:58)
o šiandien ne mano diena  schmoll.gif
kepiau šitą
http://skanusgyvenim...iu-pyragas.html
tai įvertinčiau 4/10
be to atsidariau šitos mišrainės stiklainiuką - http://skanusgyvenim...-stebuklas.html - jau pagavus rūgimą  cry.gif

manęs foto neužkabino, obuolienės ir iš stiklainio galiu pavalgyt, per daug man kažkaip obuolių gal g.gif o kas tau nepatiko jame? bandysiu sakiau šias bandeles , statoile labai skanios man jos, tikiuosi panašios gausis smile.gif
pakartotinai tai šią mišrainę konservavau thumbup.gif superinė, bent jau mūsų skonio receptoriams. pirmus kartus dariau tik cukiniją su paprika, paskui dar morkų dėjau, kitą kart - cukinija+paprika+obuoliai+morkos, dar kitą kartą su kepintais porais biggrin.gif

Atsakyti
Laba, nuo sestadienio be interneto, tai kaip is rikiuots isejus biggrin.gif

Katazina ir man nelabai, beko nepadarysi del liepinuku biggrin.gif

As irgi siais metais pirma karta gyvenima konservavau, dar kol kas be fejerverku biggrin.gif siandien pomidorus marinavau

Rasiuk sveikinu tapus "dede" lotuliukas.gif

As kepiau obuoliu pyraga receptas is zurnalo, tai niam niam, jauciu siais metais valdys sitas biggrin.gif

Siandien buvo darzelio susirinkimas, tai dar karta isitikinau kokie nuostabus zmones ten dirba, aukletojos tiek visko prisigalvoja, gaila, kad direktore labai jau istatymu laikos, tai bureliai geriausiu atveju tik nuo 17.30 ir tik su visais popierizmais, zo mazai sansu, kad bus verysad.gif
Dar siamet jungsimes prie programos zipio draugai
Nuo pernai vaikai priklauso lututes klubui
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2012 10 11, 19:43)
Katazina ir man nelabai, beko nepadarysi del liepinuku  biggrin.gif

As kepiau obuoliu pyraga receptas is zurnalo, tai niam niam, jauciu siais metais valdys  sitas  biggrin.gif

Siandien buvo darzelio susirinkimas, tai dar karta isitikinau kokie nuostabus zmones ten dirba, aukletojos tiek visko prisigalvoja, gaila, kad direktore labai jau istatymu laikos, tai bureliai geriausiu atveju tik nuo 17.30 ir tik su visais popierizmais, zo mazai sansu, kad bus  verysad.gif
Dar siamet jungsimes prie programos zipio draugai
Nuo pernai vaikai priklauso lututes klubui

ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o tai receptas kur? g.gif biggrin.gif

ir aš labai džiaugiuos Gabijos darželiu ir dar labiau auklėtoja thumbup.gif tiek visko prigalvoja, pernai per susirinkimą, net video filmuką rodė, nufilmavus ką vaikai veikia darželyje smile.gif o ir patiems vaikams veiklos sočiai thumbup.gif pernai gale metų atidavė segtuve susegus Gabijos piešinius, įvairius darbelius ant popieriaus, taip smagu buvo pavartyt wub.gif mergina lanko šokius ir dainavimą. noriu dar mieste į baseiną užrašyt, tik nesugalvoju kur g.gif tiesa, dar kaimynė sudomino su čiuožimu, bet jau šį užsiėmimą paliksim jaučiu kitiems metams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elizabeth**: 11 spalio 2012 - 19:11
labusės naujoj temoj

aš jau keli metai kai nebekonservuoju beveik. man rodos praeitam tūkstantmetį dar labai daug konservuodavau visko. šiam..... nėr kas valgo. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 11 spalio 2012 - 19:51
sveikos
QUOTE(Rani @ 2012 10 11, 19:43)
bureliai geriausiu atveju tik nuo 17.30 ir tik su visais popierizmais, zo mazai sansu, kad bus  verysad.gif

pas mus tas pats sad.gif jau kaip nuliūdom, taip laukė maniškės teatro būrelio unsure.gif

Katažina man patinka rolleyes.gif o kokia nosis net nepastebėjau lotuliukas.gif man ji ir graži, ir šiaip kažkas joje patinka mirksiukas.gif

faina jums, kepat kepat. o aš virtuvėj visai nebenoriu būti blush2.gif o buvo laikas, kai kasdien kokį skanėstą iškepdavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 11 spalio 2012 - 21:22
Labas rytas,

pratesiu dar apie vaiku kambari. Buvome pramones Maximoj naujas issiplete Mauglis zaidimu kambarys. Kadangi buvom palike savaitgali, tai uz abu 18lt/1val. Daug doh.gif .. Gabija pradzioj nelabai patikimai ziurejo i tai, kad ji liks tik su broliu.. Bet gryzus pasiimti vos prisisaukiau ax.gif .. Sake brolis ja saugojo wub.gif ... Manau, kad Megiuke irgi patiks nesvarbu, kad pasikeite. Esme, kad namie tokiu bairiu nera kaip ten hihihi.gif.
Gabija lanko keramika. Lipdo is molio ir lygtais patinka. Sake stiprios jos rankos, tai tinkama tokiam uzsiemimui biggrin.gif Del kitu bureliu nezinau ant kiek kiti vaikai gabus, bet maniske per ziopla. Moketi pinigus uz tai, kad per pvz. sokius sedi ant suoliuko ar nepadaro tiksliai pagal reikalavimus, tai nematau reikalo. Cia tik mano nuomone pasiziurejus i dukros sugebejimus.
Atsakyti
QUOTE(idani @ 2012 10 12, 11:15)

Gabija lanko keramika. Lipdo is molio ir lygtais patinka. Sake stiprios jos rankos, tai tinkama tokiam uzsiemimui  biggrin.gif Del kitu bureliu nezinau ant kiek kiti vaikai gabus, bet maniske per ziopla. Moketi pinigus uz tai, kad per pvz. sokius sedi ant suoliuko ar nepadaro tiksliai pagal reikalavimus, tai nematau reikalo. Cia tik mano nuomone pasiziurejus i dukros sugebejimus.


visi vaikai labai skirtingi. Vytį tikrai leisčiau ten, kur galėtų išsikrauti - baseiną, sportą, savigyną. gal net į šokius (čia priklausytų nuo mokytojos, nes jį reikia suvaldyti ir sudominti). muzikos mokykloje vis klausia, kada jau ateis Luko pamaina. aš juokiuosi, kad tada, kai mušamųjų klasę atidarys. smile.gif
o va Viltenį kažin ar iš vis į kokį būrelį leisčiau. kol kas neįsivaizduoju, kokia veikla jį galėtų sudominti. darželyje sakė labai mėgsta visas mokomasias dėliones. namuose jis ūkio žmogus - vis sekioja paskui tėtį, močiutę ar mane.

pagaliau manoVytis sudalyvavo programoje. vakar per rudenėlio šventę ir šoko, ir dainavo, ir eilėraštį deklamavo. aš jau buvau praradusi Viltį. artistiškumo didelio neparodė, bet progresas didžiulis biggrin.gif Viltenis irgi vienintelis iš bendraamžių eilėraštį deklamavo, o šoko ir dainavo dar geriau už Vytį. o jis gi mažiausias grupėje.
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 10 13, 15:35)
vakar per rudenėlio šventę ir šoko, ir dainavo, ir eilėraštį deklamavo. aš jau buvau praradusi Viltį. artistiškumo didelio neparodė, bet progresas didžiulis  biggrin.gif Viltenis irgi vienintelis iš bendraamžių eilėraštį deklamavo, o šoko ir dainavo dar geriau už Vytį. o jis gi mažiausias grupėje.


bet kaip šaunu thumbup.gif
Atsakyti
labas, ciocios tongue.gif
seniai buvau, tainet nžn ką pasakot reiktų. gevenam neblogai.panos darželius lanko. kai neserga, žinoma biggrin.gif
Atsakyti
laikau tai savo maža asmenine pergale užsispyrėlio sutramdyme. piktybiškai nedalyvavo jokioje bendroje veikloje - nemoku, neišeina, nesuprantu. jau lyg užsimiršęs pradeda ką daryti, bet prisiminęs vėl užsidaro. arba tik kur suklysta, iš karto meta. tai vieną vakarą pasikalbėjau. sakau, matau, kad tau šitame darželyje nepatinka, tu nenori niekur dalyvauti, nieko mokytis, tai aš tau surasiu naują darželį - ten nepažinosi auklėtojų, vaikų, tai gal tau bus įdomiau. klausia, kur tas darželis. fantazuoju, kad galės pasirinkti, kokiame mieste; jeigu bus toli, tai galės visą savaitę gyventi, nes yra darželių, kuriuose vaikai ir naktimis miega. aišku sako, kad nenori į kitą darželį ir pažada visur dalyvauti.
rytojaus dieną auklėtoja pasakoja: rytais ten jie daro kažkokį pasisveikinimą bendrą. Vytis niekada nedalyvaudavo. o tą rytą, prasidėjus pasisveikinimui, pradėjo verkti ir sako: aš noriu pasakyti, kad ir aš moku šitą pasisveikinimą. bet jūs labai greitai darote ir aš nespėju. tai leido jam vienam padaryt, vaikai paplojo. tai jau toks laimingas buvo. ir nuo tada pradėjo viską daryti su vaikais. po muzikos pamokos patenkintas pasigyrė: AŠ DAINAVAU.
nu sunku buvo vaikui per save perlipti. nesuprantu iš kur ta baimė, kad kažkas nepavyks, kažkas pasijuoks. atrodo namuose tikrai tik skatinam g.gif
Atsakyti