Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai 2008

QUOTE(Lepukas @ 2012 10 13, 18:24)
nu sunku buvo vaikui per save perlipti. nesuprantu iš kur ta baimė, kad kažkas nepavyks, kažkas pasijuoks. atrodo namuose tikrai tik skatinam  g.gif

šią savaitę buvau susirinkime daželyje ir buvo plius paskaitėlė psichologės. ji minėjo, kad 2-4 metų vaikams būna tokią krizę įveikti tik ji būna vieniems mažesnė, kitiems didesnė. ji tokia ir gėdos ir baimės būna. maniškei irgi yra.tik nžn ar jau spėjo įveikt.jaučiu, kad ne. pavasarį kai buvo paskutinis renginys, tai nėjo į sceną. nors šiaip labai mėgėja koncertuot
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 13, 19:34)
šią savaitę buvau susirinkime daželyje ir buvo plius paskaitėlė psichologės. ji minėjo, kad 2-4 metų vaikams būna tokią krizę įveikti tik ji būna vieniems mažesnė, kitiems didesnė. ji tokia ir  gėdos ir  baimės būna. maniškei irgi yra.tik nžn ar jau spėjo įveikt.jaučiu, kad ne. pavasarį kai buvo paskutinis renginys, tai nėjo į sceną. nors šiaip labai mėgėja koncertuot


bet įdomūs vaikai: prieš koncertą, kai jau tėvai sėdėjo savo vietose, jie siautė ant scenos, šūkavo, maivėsi, netgi mėgavosi dėmesiu. bet tik juos išvedė ir įvedė pasirodymui, iš karto susikaustė. keli nubėgo pas tėvus. aš galvoju, kad net buvo auklėtojos klaida juos taip oficialiai įvesti g.gif

Vyčio ta baimė ypatingai didelė. kai mergaitė darželyje pasišaipė, kad negražiai atvirutę nupiešė, tai kurį laiką visiškai piešti atsisakė - aš negražiai piešiu. vėl reikėjo atidirbti, kad įtikinti. arba kai pamiršo Augustino vardą, močiutė leptelėjo: Viltenis atsimena, o tu ne. pusę metų neprikalbinom pasakyti koks brolio vardas.

kaip jūsų statybos? gal jau name gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(Lepukas @ 2012 10 13, 18:59)
Vyčio ta baimė ypatingai didelė. kai mergaitė darželyje pasišaipė, kad negražiai atvirutę nupiešė, tai kurį laiką visiškai piešti atsisakė - aš negražiai piešiu. vėl reikėjo atidirbti, kad įtikinti. arba kai pamiršo Augustino vardą, močiutė leptelėjo: Viltenis atsimena, o tu ne. pusę metų neprikalbinom pasakyti koks brolio vardas.

kaip jūsų statybos? gal jau name gyvenate?

ujui, kaip jam stipriai blink.gif
nea, dar negyvenam. labai jau lėtai ta mūsų statyba vyksta doh.gif lotuliukas.gif jau taip norėtųs keltis, nes vis migruojam tarp ten ir buto. be to, visia nesinorėjo dar vieno šildymo sezono bute praleist, nes žvėriškos kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 13, 20:23)
ujui, kaip jam stipriai  blink.gif
nea, dar negyvenam. labai jau lėtai ta mūsų statyba vyksta  doh.gif  lotuliukas.gif jau taip norėtųs keltis, nes vis migruojam tarp ten ir buto. be to, visia nesinorėjo dar vieno šildymo sezono bute praleist, nes žvėriškos kainos  doh.gif


maximalistas doh.gif

apsilankiau svečiuose pas jus smile.gif jauku. o jau pečių tai ir užpavydėjau smile.gif
Atsakyti
sveikos

QUOTE(Lepukas @ 2012 10 13, 19:24)

nu sunku buvo vaikui per save perlipti. nesuprantu iš kur ta baimė, kad kažkas nepavyks, kažkas pasijuoks. atrodo namuose tikrai tik skatinam  g.gif


mano Domantui ta pati situacija, tik speju, kad pas mus aukletoja "uzgruzina" g.gif net pas psichologe vaika tempiau doh.gif jos isvada buvo, kad jis protingas pagal savo amziu (mat aukletoja jau ji priskyrus prie negabiu doh.gif ), tik jaucia nuolatini nerima, labai daznai i darzeli ji turiu tempti rekianti verysad.gif sako, nieko nemoku, man neiseina ir t.t. doh.gif turejau pokalbi tik su viena aukletoja, nes antroji 1.5men biuleteni turi, bet pirmadieni jau gryzta, bet sitos aukletojos jis jau pasiilges yra ir labai laukia.
Atsakyti
nu va, maniau vienas Bazas, oi Benas tenas tik taip daro. pernai visus metuys ir rugsėjį mane vis grūzino- neina į bendrą veiklą. nedaro, malas. ir t.t. šiemet-pagerėjimas. o gudrus, kaip žaltys. per ryto ratą pasislepia už kampo, visis kalba, o jis iš už kampo atsakinėja. aukl. pasakė- jei rate nesėdi, ten slepies, tai tylėk. parėjo. jau ir darbelis kartais jo pakabintas. piešt nenori ir nepiešia. karpyt labai mėgsta. 2 sav namie. tai babutę nukankino. kol pervertė 13 tomų tarybinės enciklopedijos. paskui non stop kobras ir tarantulus ieškot jose turėjo. kai tos babutei daėdė, tai seną kačiukų abėcėlę ir zuikį puikį ,,skaityt išmoko". nereali atmintis. bet pasiutimas verysad.gif
Atsakyti
Maniškių Rudenėllio šventė kitą pirmadienį. Panos bus morkom, deklamuos po stulpelį. Aš irgi turėsiu su morkos karūna būt doh.gif doh.gif doh.gif Ale apsislogavo panos, tai nežinau kaip čia bus....savaitę tik paėjo po ligos į daržą ir viskas...antri metai niekas nesikeičia verysad.gif
Atsakyti
Lepuk, aš tai apšalus blink.gif pati moku ir megzt, ir nert, bet tai tu kokius stebuklus išdarinėji su siūlais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeth** @ 2012 10 17, 17:39)
Lepuk, aš tai apšalus  blink.gif pati moku ir megzt, ir nert, bet tai tu kokius stebuklus išdarinėji su siūlais  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


?????????
Papildyta:
Ieškojau kaip duonos, radau... bigsmile.gif
Atsakyti
Lepuko įkvėpta, užklausiau google visagalio - kiek groooooooožių bigsmile.gif
Atsakyti
niu ačiū ax.gif tik kad realiai jokio rimto darbo nesu sukurpusi. šiaip paknebinėju. man pačiai gal Vyčio pernai metų nykštuko apranga didžiausias darbas atrodo. o tų daržovių idėją pasiėmiau iš fb siūlų kamuoliukų istorijos. nors mezgiau nežiūrėdama - iš galvos. labiausia dėl kopūsto bijojau - pradžioje galvojau lapų prinerti ir susukti, ale darbo per daug pasirodė. tai nunėriau kamuoliuką, o paskui lapus suimitavau. lyg ir panašus gavosi.
vis dar mezgu suknelę, kur pavasarį su kipše konsultavausi lotuliukas.gif nu nemėgstu didelių darbų, gerai, kad mano vaikai dar maži biggrin.gif
dar vargstu su kepure Vyčiui. vieną jau išardžiau. nerandu modelio tinkamo. mano vaikas toks ypatingas, kad ne viskas tinka lotuliukas.gif apsistojau ties šalmu - vis tik praktiškiausia, tik nesugalvoju kaip patį viršų padaryti. jokie kutukai Vyčiui nelimpa. g.gif
Atsakyti
šaunuolė, Lepuk 4u.gif tik pasakyk, kiek pas tave paroj valandų lotuliukas.gif doh.gif

labas rytas
Atsakyti