Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(auksinemergaite @ 2012 11 02, 14:51)
Laba,
Norėčiau iš jūsų pagalbos smile.gif
Gavau dovanų vėžlį, tik nieko nežinau apie jų auginimą.Ką jie mėgsta, ka valgo.Apie vitaminus ir viską. Kur galėčiau įsigyti vitaminų vėžliukams. Be to padėkite, kaip įkurdinti mūsų naująjį gyventinį, ko reikia terariumui, kad jis jaukiai jaustūsi. Ačiū iš anksto visoms už pagalbą. 4u.gif


sveika prisijungus! smile.gif paskaityk keletą praėjusių temų, ten apie viską labai išsamiai apkalbėta. jeigu iškils klausimų, klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 10 27, 22:04)
Vakar Kikoje, kur prie Banginio, mačiau sausumos vėžliukų, du didesni, o kiti tai visai kleckiukai  wub.gif Jei kam reikia ir negaila kelių šimtukų, galit ten pasidairyti  mirksiukas.gif Ale subiesino, kad aprašyme nurodo, kad reikalingos UV-B lempos, ale patys tik kaitrinę pakabinę, maždaug kai nusipirksit, tai tada ir pasirūpinsit, o mes taupom  doh.gif

dzinamaze, pienių pasikaskit, žliugių (nors jos ir po nestoru sniegu gerai laikosi), rapsiuką kokį pasivokit iš laukų, žiemą teks pasispausti, bet išgyvensim kaip nors  4u.gif

laba,

Kaune Mole ir maciau nemazai yra vezliuku ir ivairiu dydziu. Ale kainos doh.gif virs 400 ir virs 600 blink.gif Vaikas nuo ju nesitrauke,kol apsipirkinejau vis pas vezliukus lakste biggrin.gif

Manieji dar valgo, kol zoliu yra stengiuos duot jas. Tiesa valgo maziau nei seniau ir aktyvumas ju sumazejes ax.gif
Atsakyti
Savo Pepei kelias dienas nedejau valgyt, nes jau trecia savaite nieko nevalge g.gif , o maistas tik dziuv indely schmoll.gif . Vakar idejau truputi kopusto, nors zinau, kad negerai blush2.gif . Kaip pradejo kapoti, jus neisivaizduojat, kas daresi. biggrin.gif Man keista, kad ji nieko nevalgo, o roplioja, kaip ne vezlys o... nezinau kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
žinot, kad negerai, o vis tiek dedat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 11 03, 18:24)
žinot, kad negerai, o vis tiek dedat?  ax.gif

Ne, tiesiog buvau beveik nevilty ir išsigandusi, unsure.gif daugiau žinoma nedaviau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeerikaaaa @ 2012 11 03, 19:46)
Ne, tiesiog buvau beveik nevilty ir išsigandusi, unsure.gif  daugiau žinoma nedaviau unsure.gif

Sveikutes, pasiskaiciau praeitas temas apie vezliukus, jau daug mas aisku viskas. O kodel negalima duoti kopustu vezliukams? Ir kokius jus duodate vitaminus vezliukams?Kur ju galeciau isigyti? blush2.gif
Papildyta:
Mano Feliksas, terariume vis lipo sienomis, kai ji isemiau ir paleidau, tai jis uzlindo i kampa prie radiatoriaus ir antra diena nejuda is ten, miega. Nezinau kaip pasielgti, ideti ji atgal i terariuma, ar tiesiog leisti jam ten buti? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinemergaite @ 2012 11 05, 17:17)
Sveikutes, pasiskaiciau praeitas temas apie vezliukus, jau daug mas aisku viskas. O kodel negalima duoti kopustu vezliukams? Ir kokius jus duodate vitaminus vezliukams?Kur ju galeciau isigyti?  blush2.gif
Papildyta:
Mano Feliksas, terariume vis lipo sienomis, kai ji isemiau ir paleidau, tai jis uzlindo i kampa prie radiatoriaus ir antra diena nejuda is ten, miega. Nezinau kaip pasielgti, ideti ji atgal i terariuma, ar tiesiog leisti jam ten buti?  g.gif  g.gif

Kopūstai neleidžia pasisavinti kalcio, o organizme esantį kalcį "sutraukia" ir susiformuoja akmenys, ir šiaip visokių negerumų pridaro.
http://www.thetortoi...9.asp?catID=621
Vitaminus kas kokius turi, tokius ir duoda. Aš užsisakau iš užsienio, bet kol neturėjau tokios galimybės, duodavau Nekton MSA. Paskui man juos sukritikavo, tai nebeduodu, bet iš bėdos manau geriau nei nieko.
http://www.reriz.lt/...&act=sc&cid=117
Atsakyti
Maniškis irgi pradėjo nebeėsti, po to "nuėjo" miegoti, o vakar teko jo terariumą sutvarkyti, nes pamačiau, kad iš tokio miego jis tikrai nebeprisikels... verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 11 06, 11:09)
Kopūstai neleidžia pasisavinti kalcio, o organizme esantį kalcį "sutraukia" ir susiformuoja akmenys, ir šiaip visokių negerumų pridaro.
http://www.thetortoi...9.asp?catID=621
Vitaminus kas kokius turi, tokius ir duoda. Aš užsisakau iš užsienio, bet kol neturėjau tokios galimybės, duodavau Nekton MSA. Paskui man juos sukritikavo, tai nebeduodu, bet iš bėdos manau geriau nei nieko.
http://www.reriz.lt/...&act=sc&cid=117

Kaip manote Kikoje rasiu siu vitaminu? Ir kiek ju panasiai reikia duoti? Cia tuos miltukus pabarstyti ant lapeliu kuriuos duodi valgyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinemergaite @ 2012 11 06, 09:27)
Kaip manote Kikoje rasiu siu vitaminu? Ir kiek ju panasiai reikia duoti? Cia tuos miltukus pabarstyti ant lapeliu kuriuos duodi valgyti? g.gif

Nerasit. Nors esu tikra, kad kokią "alternatyvą" tikrai įsiųlys doh.gif Yra dar kažkokia internetinė parduotuvė, kur D3 ir kalcio papildą parduoda, bet aš iš šitos "tikros" parduotuvės pirkau, ji Baltrušaičio gatvėj (greta Ukmergės plento).
Kažkuri mama visą kraitelį iš tos e-parduotuvės susipirko, gal pakomentuos, nepamenu, kuri čia blush2.gif
Taip, čia milteliai, ant žolytės barstomi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zindre @ 2012 11 06, 08:20)
Maniškis irgi pradėjo nebeėsti, po to "nuėjo" miegoti, o vakar teko jo terariumą sutvarkyti, nes pamačiau, kad iš tokio miego jis tikrai nebeprisikels... verysad.gif .

Labai gaila, Zindre verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(auksinemergaite @ 2012 11 06, 09:27)
Kaip manote Kikoje rasiu siu vitaminu? Ir kiek ju panasiai reikia duoti? Cia tuos miltukus pabarstyti ant lapeliu kuriuos duodi valgyti? g.gif

Lyg ir šita...
http://akvariumai.lt...---d3-1605.html
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 11 06, 14:33)
Nerasit. Nors esu tikra, kad kokią "alternatyvą" tikrai įsiųlys  doh.gif Yra dar kažkokia internetinė parduotuvė, kur D3 ir kalcio papildą parduoda, bet aš iš šitos "tikros" parduotuvės pirkau, ji Baltrušaičio gatvėj (greta Ukmergės plento).
Kažkuri mama visą kraitelį iš tos e-parduotuvės susipirko, gal pakomentuos, nepamenu, kuri čia  blush2.gif
Taip, čia milteliai, ant žolytės barstomi  4u.gif
Papildyta:

Labai gaila, Zindre  verysad.gif
Papildyta:

Lyg ir šita...
http://akvariumai.lt...---d3-1605.html

Labai aciu uz pagalba jums. Siuos ir uzsisakysiu. smile.gif O dar klausimelis blush2.gif Jei vezliukas ruosiasi lyg miegoti, mazai valgo, nebezvalus, daugiau miega jau.Leisti jam ramiai miegoti, ar ka daryti blush2.gif Gal kvaili mano klausimai, bet visiskai zalia dar esu apie ju auginima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zindre @ 2012 11 06, 11:20)
Maniškis irgi pradėjo nebeėsti, po to "nuėjo" miegoti, o vakar teko jo terariumą sutvarkyti, nes pamačiau, kad iš tokio miego jis tikrai nebeprisikels... verysad.gif .


Zindre verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(auksinemergaite @ 2012 11 06, 13:47)
Labai aciu uz pagalba jums. Siuos ir uzsisakysiu. smile.gif O dar klausimelis blush2.gif  Jei vezliukas ruosiasi lyg miegoti, mazai valgo, nebezvalus, daugiau miega jau.Leisti jam ramiai miegoti, ar ka daryti blush2.gif  Gal kvaili mano klausimai, bet visiskai zalia dar esu apie ju auginima  rolleyes.gif


auksinemergaite, ar turit šildančias ir UV lempas? jeigu ne, būtinai įsigyk ir palaikyk nuolatinę šviesą, šilumą terariumę, šviežų maistą. žiemos metu vėžliukai gali būti vangesni, pasnausti kamputyje dažniau negu vasarą, tačiau palaikant tinkamas sąlygas jie vis tiek pavalgo, pajuda ir t.t.
apie migdymą yra trumpai parašyta mūsų temos pirmoje žinutėje - neturint tinkamų įgūdžių toks migdymas gali tik pražudyti vėžliuką verysad.gif
Atsakyti