Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(Ducky @ 2013 07 08, 14:55)
aš niekada nepalieku nakčiai, ne vien tik dėl šalčio, o ir šeip nežinia kas naktį landžioja po sodą...

Pas mus nieks nelandzioja, tai tik temperatura klaustukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(BitterSweet~ @ 2013 07 08, 20:15)
Tikiuos, kad pablogėjimas laikinas, kad pasveiks.


labai linkiu, kad pasveiktų smile.gif
Atsakyti
Finka, o kokia rūšis pas tave? pvz horsfieldukai temp svyravimų nebijo, tai jeigu voljeras saugiai uždaras (nuo visokių prašalaičių lapių ar pan) ir nepučia skersvėjis, nelyja jiems kiaurai, turi kur įsikast šiltai, tai gali palikt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 07 08, 23:55)
Finka, o kokia rūšis pas tave? pvz horsfieldukai temp svyravimų nebijo, tai jeigu voljeras saugiai uždaras (nuo visokių prašalaičių lapių ar pan) ir nepučia skersvėjis, nelyja jiems kiaurai, turi kur įsikast šiltai, tai gali palikt smile.gif


na jei vežliukas dar mažas, tai nesakyčiau kad nebijo temp svyravimų. Reiktų pasaugoti unsure.gif mažiukų gi imunitetas silpnesnis, sloga tikrai gali pasigauti. Mano ir tai kai buvo pabėgęs, su sloga radau. O naktį temp buvo kažkur apie 15-16.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2013 07 08, 23:55)
Finka, o kokia rūšis pas tave? pvz horsfieldukai temp svyravimų nebijo, tai jeigu voljeras saugiai uždaras (nuo visokių prašalaičių lapių ar pan) ir nepučia skersvėjis, nelyja jiems kiaurai, turi kur įsikast šiltai, tai gali palikt smile.gif

VA maniskiai https://www.facebook...5...e=1
https://www.facebook...5...e=1
Kokios rusies nezinau, nes be dokumentu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2013 07 09, 07:44)
na jei vežliukas dar mažas, tai nesakyčiau kad nebijo temp svyravimų.


aš nekalbu apie mažiukus, pas Finką, kaip supratau, jau suaugę mirksiukas.gif

Finka, pas tave testudo horsfieldii (dar vadinami Russian Tortoise) stepinukai, kaip ir manoji. labai gražūs abu smile.gif parašyk duomenis, pridėtume į sąrašiuką pirmam puslapyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad gudrūs žmonės rado būdų įdėti savo vėžliukų nuotraukas. Pasinaudodama tuo, dedu ir savo ponaitį Vėžliauską. Tikiuosi, neišbrokysite smile.gif

https://www.facebook...9...e=3
Atsakyti
QUOTE(Sliobenas @ 2013 07 09, 11:54)
dedu ir savo ponaitį Vėžliauską.


aišku, kad neišbrokysim, gražuolis taviškis wub.gif kiek amžiaus?
Atsakyti
Honey, o kaip amziu nustatyt? Sake kai pirkau 5 metu, bet pagal rieveles gaunasi triju g.gif


Sliobenas, grazuolis jusu wub.gif
Atsakyti
Bandau duomenis sukelt 4u.gif

vyr. g. testudo horsfieldii, Rokis. Issiperejimo data 2000 metai (pagal rieves). Mot. g. testudo horsfieldii, Fyfa. Issiperejimo data 2000 metai (pagal rieves).

Liktai taip ax.gif
Atsakyti
Pagal ankstesnius šeimininkus mano vaikinukui Vėžliauskui, bent jau aš taip manau, nes uodegytė gana ilga, bus 5-6 m.
Atsakyti
QUOTE(Finka @ 2013 07 09, 13:23)
Honey, o kaip amziu nustatyt? Sake kai pirkau 5 metu, bet pagal rieveles gaunasi triju  g.gif


dėl amžiaus, tai maniškė turi 7 rieves. tiksliau 7 suskaičiuoju, bet tik todėl, kad žinau, kiek turi būti lotuliukas.gif o jei rimtai, tai kažkada ieškojau informacijos, bet niekur užsienio forumuose neradau, kad vėžlio amžių reiktų nustatyti pagal rieves. geriausiu atveju, pagal svorį/ūgį, bet ir tai tik apytiksliai, nes, vėlgi, skirtingi gyvūnai skirtingai auga.
Atsakyti