Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(GEG @ 2012 11 06, 14:47)
žinokit jokių bėdų todėl, kad tėvai gauna pasirašyti lapą, kad sutinka su tokia sąlyga, jei vaikas ekskursijos metu nedrausmingas, mokytojas turi teisę į sekančią ekskursiją jo neimti. vaikai apie šia taisyklę irgi puikiai žino. O man svarbiausia vaikų saugumas, jei vaikas pats sau kenkia, ką padarysi, reikia šiokios tokios pamokos. Priemonė veiksminga - patikrinta  thumbup.gif

o su tėvais neprasidedu, tik daugiau bėdų. Nes vaikas nusprenžia, kad yra mama, tai galiu mokytojos ir neklausyti, o į mamos pastabas paprastai  doh.gif

Jei pasirašo tėveliai, tada taip drinks_cheers.gif

Čia irgi drinks_cheers.gif O ir pagal ekskursijų vaodovo instruktažą, mes atsakome ne tik už vaikus, bet ir už tėvus doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kažkas klausė dėl pirmos kl. "Gilės" testų paveikslėlių, esančių gale. Tai įkeliu informaciją apie juos iš ŠOK puslapio mirksiukas.gif
Mokinių pastangos įvertinamos ne tik taškais. Už surinktus taškus jie gauna atlygį – kuponų (paveikslėlių). Šie kuponai (paveikslėliai) yra pateikti paskutiniuose testų sąsiuvinio puslapiuose. Atlikęs testą, mokinys gauna teisę nuspalvinti tiek ir tokių kuponų (paveikslėlių), kokiais kiekvieno testo pabaigoje yra įvertinta jo surinkta taškų suma.
Papildomos testo užduotys taškais nevertinamos. Teisingai atliktus daugiau kaip 70 proc. šių užduočių skiriamas specialus prizas – Giliuko medalis (paveikslėlis).
Mokslo metų pabaigoje siūlome surengti pasaulio pažinimo viktoriną ir sudaryti mokiniams galimybę keisti surinktus kuponus ir medalius į klausimų atsakymus. Klausimų, kuponų ir medalio vertę nustato pats mokytojas (pvz., lengvo klausimo vertė galėtų būti 5 taškai, sudėtingo – 20, kupono vertė – 5 taškai, medalio – 2).
Atsakyti
Pateiktis apie mados ir jaunimo stilius jau pašte 4u.gif Medžiaga ne mao, gauta iš seminaro disko tai manau mokytoja pasiruošusi dalintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif . Na, merginos, jūs ir plepate blink.gif . Aš su jumis ir nespėju ax.gif . Gaila, kad pasiskaičiusi nelabai turiu ką patarti, nes ir vadovėliai mano kiti ir gilių nerenkame lotuliukas.gif . Dėl elgesio vertinimo, tai aš irgi panašią lentelę pasidariusi esu. Vertikaliai vaikų vardai, o paskui daugybė bespalvių smailų, kuriuos kasdien spalvinu. Sau į sąsiuvinuką žymiuosi jų elgesį pamokų ir pertraukų metu ir dedu taškelius už nusižengimus (rimtesnius). Jei nėra nei vieno taškelio arba tik vienas, tai smailas geltonas, jeigu du taškeliai - oranžinis, jeigu trys taškeliai - raudonas. Kolkas veikia thumbup.gif . Labai nenori ir bijo tų taškų, o gavę spalvotą smailą ir džiaugiasi ir kai kas labai pergyvena. Kiek tai padės, bus matyt, ko gero kaip ir viskas tai yra laikina ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2012 11 06, 14:47)
žinokit jokių bėdų todėl, kad tėvai gauna pasirašyti lapą, kad sutinka su tokia sąlyga, jei vaikas ekskursijos metu nedrausmingas, mokytojas turi teisę į sekančią ekskursiją jo neimti. vaikai apie šia taisyklę irgi puikiai žino. O man svarbiausia vaikų saugumas, jei vaikas pats sau kenkia, ką padarysi, reikia šiokios tokios pamokos. Priemonė veiksminga - patikrinta  thumbup.gif
o su tėvais neprasidedu, tik daugiau bėdų. Nes vaikas nusprenžia, kad yra mama, tai galiu mokytojos ir neklausyti, o į mamos pastabas paprastai  doh.gif

Na taip, reikia tėvus supažindinti su tokia sąlyga, kad žinotų. Labai gera mintis, būtinai reikės pasinaudoti, reikalui esant. O su tėvais tai tikrai visokių kuriozų yra buvę išvykose. Šioje laidoje turiu labai gerus ir rūpesčių nekeliančius tėvelius. Padeda geranoriškai išvykose. Paskirstau visus vaikus į grupes kiek yra mamų ir jos atsakingos. Man belieka rūpintis tik organizacine veikla. irnesakyk.gif
Atsakyti
Po atostogų gavau 26 vaiką doh.gif ............................ O dar pirmokai doh.gif .........................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 06 lapkričio 2012 - 18:03
QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 06, 17:58)
Po atostogų gavau 26 vaiką  doh.gif ............................ O dar pirmokai  doh.gif .........................

Daugiavaikė .... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 11 06, 19:17)
Daugiavaikė ....  thumbup.gif

Nu jo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 06, 18:19)

Šaunu, kad turim ką mokyti, o vat kur trūksta, tai ne kas.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 06, 17:58)
Po atostogų gavau 26 vaiką  doh.gif ............................ O dar pirmokai  doh.gif .........................

Jau čia tai pasistengė valdžia doh.gif

QUOTE(b.s @ 2012 11 06, 18:32)
Šaunu, kad turim ką mokyti, o vat kur trūksta, tai ne kas.

Va va... Jei sumažės pas mus vaikų, gali tekti man palikti mokyklą, nes sujungs klases. Stoviu ant rizikos laiptelio unsure.gif Nors man jų pakanka, bet kitose klasėse trūkumas, o aš atėjus paskutinė...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti