Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius II

QUOTE(laskatarija @ 2015 10 11, 17:28)
Gal jūs turite kokių minčių, ką galima būtų padaryti vyresniems vaikams? Gal kas jau yra ka nors darę tokio amžiaus vaikams.
Ačiū už idėjas! 4u.gif

Ne idėja ką daryti, bet tikrai vertas dėmesio leidinys prasmingai diena po dienos artėti prie Kalėdų. Jei, žinoma, vaikas nevengia knygų.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 10 29, 16:46)
Ne idėja ką daryti, bet tikrai vertas dėmesio leidinys prasmingai diena po dienos artėti prie Kalėdų. Jei, žinoma, vaikas nevengia knygų.


Ačiū, bet šitą knygą skaitėme praitais metais. Tikrai verta dėmesio! Labai patiko tiek vaikui, tiek man :-) Šiemet norėtusi kažko kitko. Tai dar suku galvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(laskatarija @ 2015 10 29, 20:53)
Ačiū, bet šitą knygą skaitėme praitais metais. Tikrai verta dėmesio! Labai patiko tiek vaikui, tiek man :-) Šiemet norėtusi kažko kitko. Tai dar suku galvą  g.gif



Sita fantastiska knyga http://www.niekorimt...u-istorija_2276. Pernai skaitem. Raudodavau kaip vaikas... Vaikai ramino biggrin.gif
Atsakyti
Jei neskaitėte šios knygos, tai tikrai verta dėmesio, mes pernai ją skaitėme. Buvo pasibaigęs tiražas, o šiemet vėl yra knygyne, šią savaitę buvau apsilankiusi ir jau yra pardavime.

http://www.katalikul...amp;book_id=665
Atsakyti
o kuri knyga tiktų 2m ir 4m vaikams? jaučiu jie dar per maži ax.gif šiaip reiks pasakų apie kalėdas ir žiemą paieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Matrisha @ 2015 10 31, 11:53)
o kuri knyga tiktų 2m ir 4m vaikams? jaučiu jie dar per maži  ax.gif šiaip reiks pasakų apie kalėdas ir žiemą paieškot  ax.gif


Tikrai per maži kantriai išklausyti ilgas istorijas 4u.gif Bet yra gražių kalėdinių knygelių - Nieko rimto leidyklos, A. Lindgren Padaužų kaimo vaikai yra gražus skyrius apie Kalėdas.
Atsakyti
Dėl išklausymo vaikas vaikui nelygu. Maniškiai pernai buvo 3 ir 4 m. Klausėsi visas istorijas ir dar aptardavome.
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2015 10 31, 12:07)
Jei neskaitėte šios knygos, tai tikrai verta dėmesio, mes pernai ją skaitėme. Buvo pasibaigęs tiražas, o šiemet vėl yra knygyne, šią savaitę buvau apsilankiusi ir jau yra pardavime.

http://www.katalikul...amp;book_id=665


Sita gera. Tris metus is eiles skaitem. Sita gal labiausiai mazuliams ir tinkama
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2015 10 31, 12:59)
Dėl išklausymo vaikas vaikui nelygu. Maniškiai pernai buvo 3 ir 4 m. Klausėsi visas istorijas ir dar aptardavome.



Iš principo vaikui skaitymas balsu visada yra naudingas, tai kaip ir atsiimu savo žodžius smile.gif
Atsakyti
Labas mamytės, gal turėsit ką patarti. Turiu per daug gudrią vyresnėlę (5 m.) - na tokią tiksliukę nuo mažens. 2 metus iš eilės darėm nykštukų laiškus Gruodžio 1d. naktį atsirasdavo pašto dežutė namuose su laiškeliu, su saldainiais (kartais), su bilietais į visokius renginius ir pan. vakar važiuojame namo ji man sako "Mama, tu parašyk, kad nykštukai šiemet laiškų nerašytų - nenoriu aš" paskui patylėjo ir išdrožė "visvien aš žinau, kad tai tu rašai, nes flomasteriai mano. O nykštukams jie per dideli būtų". Paklausiau o ko tu norėtum - atsakė, tiesiog dovanų po egle. doh.gif Ką daryt? Net nežinau.... rankytės nusvyro ... o namuose dar mažylis 3 m. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanapaulija @ 2015 11 02, 15:25)
Labas mamytės, gal turėsit ką patarti. Turiu per daug gudrią vyresnėlę (5 m.) - na tokią tiksliukę nuo mažens. 2 metus iš eilės darėm nykštukų laiškus Gruodžio 1d. naktį atsirasdavo pašto dežutė namuose su laiškeliu, su saldainiais (kartais), su bilietais į visokius renginius ir pan. vakar važiuojame namo ji man sako "Mama, tu parašyk, kad nykštukai šiemet laiškų nerašytų - nenoriu aš" paskui patylėjo ir išdrožė "visvien aš žinau, kad tai tu rašai, nes flomasteriai mano. O nykštukams jie per dideli būtų". Paklausiau o ko tu norėtum - atsakė, tiesiog dovanų po egle.  doh.gif  Ką daryt? Net nežinau.... rankytės nusvyro ... o namuose dar mažylis 3 m.  verysad.gif

tikrina ji jus smile.gif gudruole, jums arba reikia sugalvoti, kodel nykstukas su jos flomasteriais raso, arba nusipirkti nauju ir tureti vien tik sau smile.gif Be to, galite parasyti, kad nykstukas suprato, jog laisku gauti ji nenori, bet jis vis tiek stebes, ar graziai elgiasi, ir vietoj laiskucio ides po kaledu istorija ar panasiai
Atsakyti
QUOTE(Sanapaulija @ 2015 11 02, 14:25)
Labas mamytės, gal turėsit ką patarti. Turiu per daug gudrią vyresnėlę (5 m.) - na tokią tiksliukę nuo mažens. 2 metus iš eilės darėm nykštukų laiškus Gruodžio 1d. naktį atsirasdavo pašto dežutė namuose su laiškeliu, su saldainiais (kartais), su bilietais į visokius renginius ir pan. vakar važiuojame namo ji man sako "Mama, tu parašyk, kad nykštukai šiemet laiškų nerašytų - nenoriu aš" paskui patylėjo ir išdrožė "visvien aš žinau, kad tai tu rašai, nes flomasteriai mano. O nykštukams jie per dideli būtų". Paklausiau o ko tu norėtum - atsakė, tiesiog dovanų po egle.  doh.gif  Ką daryt? Net nežinau.... rankytės nusvyro ... o namuose dar mažylis 3 m.  verysad.gif

Anksčiau ar vėliau ateina toks laikas, pasakykit, kad jūs būsit jos Kalėdų nykštukas wub.gif
Atsakyti