Įkraunama...
Įkraunama...

Advento kalendorius II

QUOTE(gytulka @ 2015 11 26, 17:29)
penkis kartus padėti tėveliams....

doh.gif lotuliukas.gif penkis kartus per kiek laiko? Dieną, mėnesį? O jei prireiks pagalbos dar ir 6ą kartą? O jei kaip tik tą dieną pagalbos nereikės? Kaip pamatuojamas tas "kartas"? Čia nusimato problemos ir nesusipratimai, kai taip nekonkretu...
Papildyta:
QUOTE(Mililė @ 2015 11 26, 18:16)
... padaryti ant sniego angelus. ...

padaryti sniego bigsmile.gif daaaaaaaaug, daaaaaug bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mililė @ 2015 11 26, 18:16)
...mes važiuodavom ančių pamaitinti...

žinot, antys, katinėliai, šuneliai, kaip ir vieniši seneliai, ir kiti, kam paremt prieš Kalėdas taip gausiai rengiamos akcijos, valgyti nori visus metus. Ir tokia vienkartinė "gerumo" akcija" dažnai atrodo apgailėtinai ir vaikų tikrai nemoko padėti vargstančiam. Vargstančiam jos reikia ir kitu metu.
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2015 11 26, 12:20)
gal dar kas aglite pamėtėti įdomesnių idėjų, nes sujungti taškus, nusplavinti kalėdinį paveiksliuką tai būna pačios neįdomiausios užduotys, o kas vakarą užsiimti visokiais darbeliais ir nelabai bus kada....

paskaitinėjau, kad yra dienų kurios kažką mini, tai galima užduotis ar veiklą su jomis susite

gruodžio 2 - skaitymo diena

3 - teleskopo diena

4 - apsikabinimų diena

6 - arklio diena

10 - futbolo diena

11 - meduolių ragavimo diena, kalnų diena, tango diena

15 - arbatos diena

21 - senelių diena


Atsakyti
su tom sniego užduotimis tai baisu rizikuoti, nes šiemet žada šiltą žiemą....
mes nei pernai nenulipdėm iki Kalėdo senio besmegenio....

ančių, gulbių šėrimą pasižymėsiu....

tinklapyje www.niekorimto. ieškojua vienokių knygučių, o aptikau visia kitokias gan neblogas- šiandien gavau ir visia patiko:

žiemiškų , kaip tik tinkamų Adventui užduotėlių knygelė: ,,Šventinės užduotėlės"

dar turim nespręstą nuo pernai Kakės makes užduotėlių knygelę : ,,Žiema"

dar ryte įvedžiau google : winter worksheets, oi kiek man visko primetė - eisiu dabar atsirinkinėti, kas tiktų ir patiktų savo merginoms bei mokinukams pradinukams...

o su smagiomis istorijomis parsisiunčiau šią knygelę :

,, Dvylika dovanų Kalėdų seneliui"

kažkas čia rekomendavo knygelė apie ypatingus asiliuko nuotykius (kažkaip panašiai ) - parisisiunčiaiu iš kito tinklapio, bet ten tik vienas skyrelis kalėdinis, o kiti tokie labiua Biblijos pasakojimai.... manau dar mano 4metė ir 6metė jiems per mažos....

dar laukiu vienos knygos, tokios melsbvu viršeliu - ir čia pareklamuota - matysim, kaip toji, kokiam mažiui labiau tinkama...

dar vaikams labia smagu - pernia išbandėm - parsinešėm namo sniego kukuliukų ir spalvinom vandeniniais dažais..... galima nulipdyti mini sniego senį ir jį spalvinti

o kam truks užduotėlių idėjų, galėsiu pasidalinti , nes darysiu ir su svao merginukėmis ir su mokyklos mokinukais.... jau prisirankiojau idėjų galybę, dabar priemones pirkinėjuosi po truputį bei rankiojuosi iš visų pakampių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 26 lapkričio 2015 - 20:17
http://www.seimosgid...iu-kalendorius/
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2015 11 26, 20:13)
o kiti tokie labiua Biblijos pasakojimai.... manau dar mano 4metė ir 6metė jiems per mažos....



Ne per mažos, jei esate tikinti šeima, o ne tik for holiday fun smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 11 28, 03:59)
Ne per mažos, jei esate tikinti šeima, o ne tik for holiday fun smile.gif


Pritariu.
Aš rekomendavau šią knygutę. Mano vaikučiams 4 ir 5 metukai. Šiemet ir skaitysime šią knygutę, po vieną istoriją kasdien, o skyrių apie Kūdikėlio gimimą pasiliksime Kūčioms - 24 dienai. Taip, čia istorijos apie Jėzų, o ne visa knygutė apie kalėdas ir aš nusprendžiau, kad šiuo laikotarpiu labai tiks, nes Adventas ir yra Kūdikėlio Jėzaus gimimo laukimas. Vadinasi, galima ir apie Jo gyvenimą ir darbus vaikus supažindinti jų kalba. Mes kai perskaitome kažkokias istorijas, visada su vaikais pasiaiškiname, kas jiems neaišku. Todėl nemanau, kad vaikai yra per maži ir nieko nesupras...
Atsakyti
O mes šiemet su dukrele lauksim Šv. Kalėdų klijuodamos Kalėdų seneliui barzdą. http://krokotak.com/...stmas-calendar/
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2015 11 28, 12:03)
esam tikinti šeima,  bet pastebėjau, kad pernai nykštukų laiškeliai joms nuobodžiai skaitėsi, tai manau, kad joms riekia kažko nuotaikingesnio... aišku, apie Advento prasmę, Jėzaus gimimą būtinai paskaitysime....  o šias istroijas iš asiliuko knygos pasiliksime kai bus jau pradinukės...

na, knygučių su Kalėdinėmis istorijomis turiu(turėsiu) jau net kelias - bus ir kitiems metams smile.gif  ir manau tikrai aatisirinkise iš keletos , kas meragitėms tiks ir patiks...

na, o štai mūsų  Advento darbelių kortelės - jau net ir per daug smile.gif smile.gif

Pasigaminti Advento vainiką
Pakalbėti su tėveliais apie Advento prasmę
Susitvakryti savo  žasiliukus, atrinkti žaisliukų skurstantiems vaikučiams
Pagaminti atvirukų su eglutėmis
Papuošti namų langus snaigėmis
Pagaminti senį besmegenį ( olafą iš iškarpų; iš tualetinio popieriuas ritinėlių)
Aplankyti miesto eglutę, prakartėlę
Pagaminti su tėveliu lesyklėlę iš plastikinio butelio
Pagaminti angeliuką (iš servetėlių)
Nuspalvinti prakartėlę, paskaityti Jėzaus gimimo istoriją
Pažiūrėti Kalėdinį filmuką, nupiešti jam iliustraciją
Pratęsti atvirukų gamybą
Paklaustyi kalėdinių dainelių
Iškepti su mamyte  kalėdinių sausainėlių
Pašerti gulbes, antis
Aplankyti dėdę be kojelių ir kitus senelius senelių namuose, nunešti jiems lauktuvių,savos gamybos atvirukų, padeklamuoti eilėraštuką  ar padainuoti dainele
Paruošti Kalėdų seneliui piešinuką bei vaišių
Sudėlioti kalėdinę dėlionę
Paskaityti kalėdinių istorijų
Nuspalvinti prakartėlę, paklausyti istorijos apie Jėzaus gimimą
Apsilankyti bažnytėlėje, nusipirkti plotkelių Kūčioms
Suisitavrkltyi viseims namus, papuošti eglutę
Paruošti seneliui šalčiui vaišių, nupiešti piešinėlį ir padėti po eglute
Susiruošti rūbelius, pasikartoi eilėraštukus, daineles darželio karnavalui
Atlikti kalėdines užduotėles ( suvedžioti taškelius)
Atlikti kalėdines užduotėles (rasti skirtumus)
Atlikti kalėdines užduotėles (nuspalvinti)
Atlikti kalėdines užduotėles
Pagaminti žvakelių stiklainiukuose
Nuvykti į Kauną į spektaklį ,,Maša ir lokys”, apžiūrėti Kauno eglutę
Atlikti keletą bandymų, eksperimentų  (rašymas su citrinos sultimis ir kt.)



gal kas turite prakartėlės kokį popierinį maketuką? ar šiaip idėjų, kaip ją būtų galima asigaminti su vaikučiais.... prekyboje jau keli metai kai neberandu pirkti prakartėlių.... o ir šabloniukų pasigaminimui neteko užmatyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 28 lapkričio 2015 - 11:09
QUOTE(sidrulka @ 2015 11 28, 11:07)
Papildyta:
gal kas turite prakartėlės kokį  popierinį maketuką? ar šiaip idėjų, kaip ją būtų galima asigaminti su vaikučiais.... prekyboje jau keli metai kai neberandu pirkti prakartėlių.... o ir šabloniukų pasigaminimui neteko užmatyti


kur ieškojot prakartėlių? aš kinišką molinę esu Maximoje pirkusi.
Atsakyti
o jeigu taip?
https://www.pinteres...e/jesus-crafts/
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 11 28, 16:21)



radau fainučių idėjų - ačiū Jums smile.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2015 11 28, 15:23)
kur ieškojot prakartėlių? aš kinišką molinę esu Maximoje pirkusi.



matomai į mažesnių miestų maxima nedaveža tų prakartėlių.... pamenu, kai Vilniuje studijavau, tai buvau radusi pirkti.... o pas mus mieste kažkaip niekada nemačiau....
pernai nusipirkau iš vienos moters tokį stiklinį ,,burbulą" pakeliams sudėti, tai jis su mini prakartėle...
Atsakyti
QUOTE(vaivait @ 2015 11 28, 10:37)
O mes šiemet su dukrele lauksim Šv. Kalėdų klijuodamos Kalėdų seneliui barzdą. http://krokotak.com/...stmas-calendar/

nu kokia faina idėja, super, ačiū, pasinaudosiu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 28 lapkričio 2015 - 16:35