Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia pagalbos!

Manyčiau, kad reikia egzorcisto. Ar pas jus nebuvo buriama, bandymų iškvieti dvasias?Na ko nors panašaus, kas galėjo atverti duris į dvasių pasaulį?
Atsakyti
Net baisu pasidarė, kad taip kiekvienam gali atsitikti. Tikiuosi viskas greit susitvarkys. SĖKMĖS.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 05 11, 14:23)
Manyčiau, kad reikia egzorcisto. Ar pas jus nebuvo buriama, bandymų iškvieti dvasias?Na ko nors panašaus, kas galėjo atverti duris į dvasių pasaulį?



pas mus namie tai ne, bet kazkas mum pribure nelabai gera dvasele unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(AsJa @ 2006 05 11, 14:16)
Nenoriu kažko blogo prišnekėti, bet jeigu taip yra tai toliau paprastai viskas vyksta taip: toliau bus ligoninė, nesvarbu, dėl fizinės ar davsinės negalios ir galiausiai mirtis. Tada tas kažkas griebsis kito šeimos nario....
Tikrai patarčiau susirasti kunigą, nes manau, čia tik jo pagalba gali padėti. Dar patarčiau, laikykitės namie visi kartu, miegokite viename kambaryje ir pan., tada tam kažkam bus sunkiau prie jūsų "prieiti" ir tik ignoruokite tą kažką, nekreipkite į jį dėmesio, tada jis negalės užmegzti su jumis kontakto.



manau, JIS yra silpnesnis uz mus. Kiekviena diena, kai bunu namie, stengiuosi sukalbeti maldas ir visa laika varau JI is namu. PAsidare ramiau. O tevas suprates, del ko visa tai vyksta irgi priesinasi. Todel pasidare sunkiau JAM mus atakuoti.

Kas del kunigo, tai laukiu pirmadienio konsultacijos, bet matyt eisiu pas kita, nes i ta, kuri kreipiausi, kuriam papasakojau absoliuciai visa istorija, be jokiu nutylejimu, tiesiog parase konsultacijos laika. Pasidare truputi gaila, kad issipasakojau.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 05 14, 17:41)
Kas del kunigo, tai laukiu pirmadienio konsultacijos, bet matyt eisiu pas kita, nes i ta, kuri kreipiausi, kuriam papasakojau absoliuciai visa istorija, be jokiu nutylejimu, tiesiog parase konsultacijos laika. Pasidare truputi gaila, kad issipasakojau.

Na gal jis gauna daug panašių laiškų, tai tiesiog fiziškai sunku visiems išsamiai atsakyti. Be to, spėju, nori šiek tiek apsidrausti nuo žmonių, mėgstančių šiaip laisvalaikiu parašinėti, o ne besikreipiančių dėl išties rimtos priežasties. g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 05 15, 15:44)
Na gal jis gauna daug panašių laiškų, tai tiesiog fiziškai sunku visiems išsamiai atsakyti. Be to, spėju, nori šiek tiek apsidrausti nuo žmonių, mėgstančių šiaip laisvalaikiu parašinėti, o ne besikreipiančių dėl išties rimtos priežasties. g.gif



gal tu ir teisi. Siandien kunigas man pasiule kreiptis geriau i psichologa.

sake, jei namie pabloges, tada gal atvaziuos pasventint. Tik nelabai supratau, kai kas pabloges? Kada situacija pasidarys nebevaldoma? blink.gif

eilini karta nusivyliau kunigais.

Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 05 15, 22:10)
gal tu ir teisi. Siandien kunigas man pasiule kreiptis geriau i psichologa.

lotuliukas.gif Į psichiatrą nesiūlė kreiptis? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nereikia nusivilti - ne į tą kreipeisi. Ir dar - iš pradžių rašei, kad kažkas svetimas bando "padovanoti" jums tą džiaugsmą. Kaip bebūtų, reiktų kažkokiu būdu bandyti sužinoti kas stengiasi ir visokiais burtais, magijom ir pan.užsiiminėja. Ir pas kunigą nuėjus (rekomenduoju eiti ir ieškoti, rasi tą, kuris ateis) pasakok, kad kažkas stengiasi, jam aiškiau bus. Nes jei nepašalinsite priežasties (ar bent jau jos nesužinosite) didelio poveikio nebus, net ir šventinimas gali nepadėti. Reikia sužinoti kas, kaip kenkia ir sužinoti, kaip nuo to apsisaugoti. Nejau nėra čia galinčių patarti?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 05 15, 21:10)
gal tu ir teisi. Siandien kunigas man pasiule kreiptis geriau i psichologa.

sake, jei namie pabloges, tada gal atvaziuos pasventint. Tik nelabai supratau, kai kas pabloges? Kada situacija pasidarys nebevaldoma?  blink.gif

eilini karta nusivyliau kunigais.

Nu čia dabar blink.gif Tai ką dar šventinimui pagrindą reik pateikt? blink.gif Čia tas pats kaip nesuteikt ligoniui paskutinio patepimo, nes "gal pasveiks" schmoll.gif
Aš eičiau pas kitą. Jei kaune- kreipčiausi turbūt į brolius pranciškonus ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 05 16, 09:04)
Nu čia dabar  blink.gif Tai ką dar šventinimui pagrindą reik pateikt?  blink.gif Čia tas pats kaip nesuteikt ligoniui paskutinio patepimo, nes "gal pasveiks"  schmoll.gif
Aš eičiau pas kitą. Jei kaune- kreipčiausi turbūt į brolius pranciškonus ar pan.  g.gif



cia Vilniuje.

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 05 16, 09:32)
cia Vilniuje.

verysad.gif

radau forumą, kur gali su kunigu pasikalbėt
http://jauniems.lcn....70ef52eb31c4e6e
manau jei až parašytum- tikrai atsakytų. Tik pasiūlymas 4u.gif

ir dar:
"Nors pastaruoju metu masiškai šventinami ne tik būstai, bet ir kavinės ar prekybos centrai, Kristaus Karaliaus bažnyčios atstovas nemano, kad šventinimas - populiari kiekvienų įkurtuvių tradicija, kurią pripažįsta ne vien tikintys žmonės.
„Šventinimą užsako tie, kurie tikrai tiki. Net neklausiame, ar jie tikintys. Kodėl netikintis žmogus turėtų norėti Dievo palaiminimo?“ - klausė jis.
Diakonas aiškino, kad mokėti už tokią bažnyčios suteiktą paslaugą nebūtina.
„Tarnystė neapmokestinama. Neprašome paaukoti. Kas nori, tas ir palieka“, - sakė jis."

Ir nereik nei priežasties, nei ženklų, nei pablogėjimo... Čia iš to pačio saito kitos temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klajune: 16 gegužės 2006 - 10:30
QUOTE(klajune @ 2006 05 16, 10:26)
radau forumą, kur gali su kunigu pasikalbėt
http://jauniems.lcn....70ef52eb31c4e6e
manau jei až parašytum- tikrai atsakytų. Tik pasiūlymas  4u.gif

ir dar:
"Nors pastaruoju metu masiškai šventinami ne tik būstai, bet ir kavinės ar prekybos centrai, Kristaus Karaliaus bažnyčios atstovas nemano, kad šventinimas - populiari kiekvienų įkurtuvių tradicija, kurią pripažįsta ne vien tikintys žmonės.
„Šventinimą užsako tie, kurie tikrai tiki. Net neklausiame, ar jie tikintys. Kodėl netikintis žmogus turėtų norėti Dievo palaiminimo?“ - klausė jis.
Diakonas aiškino, kad mokėti už tokią bažnyčios suteiktą paslaugą nebūtina.
„Tarnystė neapmokestinama. Neprašome paaukoti. Kas nori, tas ir palieka“, - sakė jis."

Ir nereik nei priežasties, nei ženklų, nei pablogėjimo... Čia iš to pačio saito kitos temos.



o manes dar paklause, ar tikinti. blink.gif
Atsakyti
na ka, mergaites ir berniukai smile.gif

seka grandiozinis tesinys sios istorijos. Ryte gal dvi valandas drebejau ir negalejau atsipeikit. Pasakoju smulkiai nieko neslepdama.

silpnu nervu zmonem skaityt nepatariu.

taigi, daznai sapnuoju pranasingus sapnus ir juos lengvai atskiriu nu elementariu fantaziju. Taip esu susapnavus daug nelaimiu, perspejimu ir ziniu. Yra vienas BET, sapnuoju tik tada, jei tai "leidziu". NIekada sapnas neaplanko, jei melsdamasi pries nakti, grieztai atsisakau sios "paslaugos".

Po apsilankymo pas kuniga, pradejau galvoti, kad gal jis buvo teisus, kad gal man is tikruju stogas pavaziavo ir as viska issigalvoju. Meldziausi vakare kaip visada ir si karta paprashiau Dievo pagalbos, kad padetu atsakyti i visus klausimus, kad parodytu, kas vyksta is tikruju. Pasakiau, kad esu pasiruosusi tai pamatyti. Aisku, kad ilgai laukti nereikejo.. SUsapnavau du sapnus.

1. Sapno nepasakosiu, nes ji lengvai issifravau: esme ta, kad pas mus namie TAS KAZKAS negali pasiekti tevu del manes, todel as bunu gasdinama ir kai as pradedu bijoti, JIS laisvai gali daryti ka nori. Kad mano kambaryje jis nebegali pasirodyti, taciau tevu kambarys ir virtuve labai prieinamos vietos. (gal del to, kad mano kambaryje yra daugiausia susneketa maldu?)

2. Sapnuoju savo kambari, kuriame as, mano sesuo (ji gyvena kitame mieste), tevai ir dar kazkokie zmones ar ne (ju nemaciau, tik zinojau, kad dar kazkas yra kambaryje). Daug zvakiu ir aiskiai tariamos maldos. Prasoma Dievo pagalbos. Po viso to, as, mama, sese ir mano draugas nueiname i virtuve. Ten visi stovi aplink stala, o mama sedi prie jo. Staiga ja pradeda visa kratyt, akys ziurineja i visas puses ir drebanciu balsu (balsas ne jos) ji praso musu popieriaus lapo ir tusinuko, nes TAS per ja nori kazka pasakyti. Matau, kaip i ja tarsi kazkas ieina (netiesiogiai, bet per juos judesius) ir ji pradeda rashyti. Rastas ne jos, o toks labai kreivas... zinute buvo tokia "duos, tikrai duos, iki vidurnakcio tai tikrai". Tokia as ja perskaiciau. Taciau, kai mama rase, maciau varda OLGA. (nieko tokiu vardu nepazistu). Toliau, perskaicius zinute, pamatau duru stakles, i kurias tvarkingai ikalti viniai. Truksta tik 2 ar 3. Pabudau. Pazadinau drauga ir jam papasakojau sapna, tik nepasakojau apie duris, nes niekaip negalejau prisiminti, kiek viniu truko : 2 ar 3. ANas kaip visad nelabai klause ir labai greitai uzmigo (jis labai kietai miega). Taciau po kokiu 7-10 minuciu pabudo ir pasakoja: Sapnavau is buteliuku sudeliota X, bet jis buvo nepabaigtas, nes truko 2-3 buteliuku....

Sio sapno iki galo neissifravau.

toks kuklus klausimas... Ka man daryti?????????? verysad.gif
Atsakyti
reikia pagalbos, tik jau nezinau parapsichologo ar psichologo, psichologo nemaisykite su psichiatrais...
Atsakyti