Įkraunama...
Įkraunama...

EKONOMIŠKAS GARDEROBAS

Sena tema

Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvinius tipus, bazinius rūbus ir pan.

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį smile.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Pagrindinės nuorodos:

Paletės kiekvienam tipui ir potipiui

Apie tipus anglų k
Geriausias straipsnis apie kapsulės metodą rusų k
Keli straipsniai apie bazinį garderobą ir figūros tipus rusų k
Spalviniai tipai, pati esmė:

Atsakyti
bytte, o rudus batus juodu tepalu pamaliavot, ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 11:33)
Jai neklystu flight pirmoje foto su tokia ruda suknia? ar ten saulė taip pasidarbavo biggrin.gif


Matyt, saulė, nes suknia juoda wink.gif
Atsakyti
Bytte, dėkui už keliamas nuorodas smile.gif


Nu gražuuuuuuuuu
Čia visos spalvos, kurios po juodos labai stipriai gaivina akį smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 15, 12:15)
bytte, o rudus batus juodu tepalu pamaliavot, ne?  g.gif

Oda kiek blizgi kombinuota su zanšu, tai nei vienos, nei kitos batų tepalo pagalba nenujuodinsi... nu zamšą dar galim nupurkšt, bet kai ims nuo lietaus tas spalvinimas varvėt... siaubiakas. Kiek esu bandžius visad rezultatas ne koks.

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 11:20)
Labai gražios venos, ir aš tokių noriu. Ir tokio palto biggrin.gif

Bytte, o tai čia kokios? Vasarinės?

Pala. Tai pas tave, kažkokiątai vasarą, negražūs variantai:

1. Rudi batai, juodos timpės, juodas paltas.

2. Rudi batai, mėlynos timpės, juodas paltas?

O tai kokiu dyydeliu galingu šaliku, kaip dabar madoj, reikalas neišsispręstų? Gi dabar yra tokių visokių fainų spalvų, kaip rūžavai pilkai kakavinė, džiovintos rožės, pilkai levandinė.... Tai va tokį radus, o jei dar su rudu raštu, ir ant viršaus užsivanojus - niekas ten tų tavo menznų mėlynų rudų juodų nė nepastebėtų? Ką? unsure.gif

Na paltas prie veido - ne problema. Problema paltas prie batų, negražu juoda/ruda... va kai mėgztinis mėlynas, tai tas mažas tarpas juodų timpių visai normaliai, o kai paltas juodas užsideda, vsio nebegražu. Tai vat ir misliju ką tarp batų ir palto įkišt... mąstau gal ką iš uoginių ar šaltibarščių serijos tiktų ir viskas susiderintų, nu bet kur aš kriaušė stora, vos batus užsitraukinati, su šaltibarščių spalvos timpėm eisiu verysad.gif O ir tuos šaltybarščius reiktų atitaikyt, kad nebūtų va taip "gražiai" lotuliukas.gif :
user posted image
man tos visos dusty pink, lilac ir pan. nelabai prie veido tinka... bent jau shanai taip atrodo biggrin.gif , mol per pilka blush2.gif .
O rudi batai/mėlynos timpos(pėtkelnės)/juodas paltas mąstau kad reikalo nepataisytų, o gal net sugadintų dar labiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 12:51)
Na paltas prie veido - ne problema. Problema paltas prie batų, negražu juoda/ruda... va kai mėgztinis mėlynas, tai tas mažas tarpas juodų timpių visai normaliai, o kai paltas juodas užsideda, vsio nebegražu. Tai vat ir misliju ką tarp batų ir palto įkišt... mąstau gal ką iš uoginių ar šaltibarščių serijos tiktų ir viskas susiderintų, nu bet kur aš kriaušė stora, vos batus užsitraukinati, su šaltibarščių spalvos timpėm eisiu  verysad.gif

O tai tada ilgą sijoną? Uoginį? Oxblūdinį?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 13:21)
O tai tada ilgą sijoną? Uoginį? Oxblūdinį?

Nus taip pas mus ir prikrauta ilgų sijonų lotuliukas.gif . Ilgas ir mėlynas tiktų, ir dar n variantų, tik kad ieškau ne pirmi metai ir tik juodą radau verysad.gif vat todėl ir neišlendu iš juodos doh.gif ... nes palto irgi ieškojau ne juodo.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 13:32)
Nus taip pas mus ir prikrauta ilgų sijonų  lotuliukas.gif . Ilgas ir mėlynas tiktų, ir dar n variantų, tik kad ieškau ne pirmi metai ir tik juodą radau verysad.gif vat todėl ir neišlendu iš juodos  doh.gif ... nes palto irgi ieškojau ne juodo.


Taigi. Kad kažką nejuodą rasti sunku be proto ir be razūmo. Siūtis gal reikia, ar ką? Arba jei bogu plaukus nusidažyti ir tapti žiema. Nors aš mėginau - nepatiko schmoll.gif Nelipo man tie juodi plaukai schmoll.gif Nei mėlyni, nei ryži biggrin.gif Aš su tokiais plaukais atrodau kaip labai gyvenimo nustekenta biggrin.gif

Lipo tik raudoni kaip gesintuvas, bet jie labai greit atsiplauna schmoll.gif



Papildyta:
Netikiu, kad brangu yra PASISIŪTI ilgą sijoną.
Tik medžiagos reikia, vėl bėda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 spalio 2012 - 13:14
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 12:51)
Lipo tik raudoni kaip gesintuvas, bet jie labai greit atsiplauna schmoll.gif

lotuliukas.gif aš ir tokius esu turėjus tongue.gif tik ***** gavau į galvą už juos vidurį dienos Laisvės alėjoj lotuliukas.gif o vyras vis zurzia, kad gražiai man jie buvo. mes tą sykį ir susipažinom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 15 spalio 2012 - 12:56
QUOTE(inc @ 2012 10 15, 13:55)
lotuliukas.gif aš ir tokius esu turėjus  tongue.gif tik ***** gavau į galvą už juos vidurį dienos Laisvės alėjoj  lotuliukas.gif  o vyras vis zurzia, kad gražiai man jie buvo. mes tą sykį ir susipažinom  biggrin.gif

Kaip suprast - UŽ juos? blink.gif O tai ką, negalima vaikščiot su tokiais plaukais? blink.gif
Atsakyti
aga, vienai šaikai nepatiko mano spalva doh.gif ... bet nebaisiai aš ten gavau- atsipirkau vienu geru smūgiu į kaktą biggrin.gif
Atsakyti