Įkraunama...
Įkraunama...

EKONOMIŠKAS GARDEROBAS

QUOTE(inc @ 2012 10 15, 14:33)
aga, vienai šaikai nepatiko mano spalva  doh.gif ... bet nebaisiai aš ten gavau- atsipirkau vienu geru smūgiu į kaktą  biggrin.gif

Visai nejuokinga blink.gif Siaubas blink.gif Norėčiau būti šalia, matyti, kas tai padarė, ir policijai paskųst blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 14:29)
Visai nejuokinga blink.gif  Siaubas blink.gif  Norėčiau būti šalia, matyti, kas tai padarė, ir policijai paskųst blink.gif


aj, dabar tai tikrai juokinga. buvau tada studentė ir prieš kokį 15metų. ėjom su drauge ir jos draugu. jis tuo tarpu atsiliko prie kažkokių bandelių, o mudvi palengva ėjom. ėjo šaika mašyta panų su vaikinais ir tos mergos pradėjo kabinėtis eidamos iš paskos. tipo: "eit tu ryžaaa" aš neatsisukau, nes nesijaučiau ryža, o be to gi aš savigarbos turiu,kad bet kam pakvietus sukiotis imčiau biggrin.gif prisivijo ir pradėjo koliot. tuo pačiu dar gerai į kaktą trenkė su delnu. aš tai žado netekus spoksojau ir negalėjau patikėt kas vyksta. tos dar pradėjo rėkt bernam savo, kad ateitų į pagalbą, o aš padrūžkei rėkt: "kviesk Dainių greičiau". Aišku, jis buvo labai toli ir būt tikrai nespėjęs, bet suveikė. tos mikliai išsisikirstė įskirtingas šalis, o buvo kokia desietka tikrai.

beje, tik ką su pomidoru vaikščiojau po namus. gaminau valgyt ir žiūriu, kad mano naminio pomidoro spalva beveik kaip mano palaidinės lotuliukas.gif o prieš dinikę nutariau, kad būtent tos palaidinės raudonaspalva man turbūt idealiausiai tinka iš mano turimų. tad ėjau sulygint su kitais spintoje lotuliukas.gif prieš tai kiek skaitydavau niekaip nesuprasdavau kokia ta pomidorinė spalva.kažkaip gerokai ružavesnę įsivaizdavau doh.gif va daba tia žinosiu,kad pomidorai man tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2012 10 15, 16:06)
va daba tia žinosiu,kad pomidorai man tinka  thumbup.gif

Tada tu negali būti vasara unsure.gif BYtte, ji negali būti vasara su pomidorine spalva? unsure.gif
Atsakyti
bytte, o jeigu vietoj tu pedkelniu violetiniu (tokias matau per savo monitoriu) apsimautum kokias tamsiai rudas arba bent jau panasios spalvos kaip sijonas g.gif , gal butu gerai? bigsmile.gif Siaip as irgi turiu tokia problema, kad mano batai visi rudi, na vieni tokie sviesus kakaviniai beveik, o kiti tamsus ir tas pats juodas paltas doh.gif . Dabar nusipirkau, kaip kakaviniai batai , tokius siulus, tai nusirakaliosiu salika ir bandysiu derinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 13:51)
Netikiu, kad brangu yra PASISIŪTI ilgą sijoną.
Tik medžiagos reikia, vėl bėda biggrin.gif

Pačiai pasisiūti gal ir nebrangu. Domėjausi vienoj siuvykloj kainom, tai pieštuko silueto iki kelių - ar ne 110lt g.gif Vien pasiuvimas. Nėr labai brangu, nėr ir labai pigu.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 15, 18:01)
Pačiai pasisiūti gal ir nebrangu. Domėjausi vienoj siuvykloj kainom, tai pieštuko silueto iki kelių - ar ne 110lt  g.gif Vien pasiuvimas. Nėr labai brangu, nėr ir labai pigu.

Ką nors nejuodo pirkti/įsigyti, pastebėjau, aplamai yra labai brangu biggrin.gif

Aš vat vis viena galvoju apie siuvyklą. Arba internetu pirkti...
Atsakyti
O aš šiandien nusipirkau šviesiai pilką Esprit puspaltį. Su kuo derintina pilka spalva light vasaroms?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 15 spalio 2012 - 17:26
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 16:51)
Tada tu negali būti vasara unsure.gif BYtte, ji negali būti vasara su pomidorine spalva? unsure.gif

Kad inc ruduo manau čia niekam abejonių nekyla ax.gif , pomidorinė rudenėliams tinkama biggrin.gif . Bet vat jin vis taikosi į kontrastingą rudenį, tipo su žiemos įtaka new_russian.gif , o man kažkaip atrodo kad jin na geriausiu atveju tikras ruduo pagal kontrastingumą.

pasisiūt aš galiu pati, tik medžiagos net neįsivaizduoju iš kur rast blush2.gif . Bo ilgam sijonui jos reik daug, a kad gražiai kristu belenko irgi nenusipirksi rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 18:07)
Aš vat vis viena galvoju apie siuvyklą. Arba internetu pirkti...

Ai, su tuo internetu. Nepataikius ilgai cackintis, kol nupirks kas nors. Nebent figūra neproblematiška. Geriau jau siūtis. Tik irgi reik labai žinoti, kas tinka, nes jei su fantazija ne kas (kaip pas mane biggrin.gif), tai gali galutinis rezultatas pranokti lūkesčius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 11:51)
Na paltas prie veido - ne problema. Problema paltas prie batų, negražu juoda/ruda... va kai mėgztinis mėlynas, tai tas mažas tarpas juodų timpių visai normaliai, o kai paltas juodas užsideda, vsio nebegražu. Tai vat ir misliju ką tarp batų ir palto įkišt... mąstau gal ką iš uoginių ar šaltibarščių serijos tiktų ir viskas susiderintų, nu bet kur aš kriaušė stora, vos batus užsitraukinati, su šaltibarščių spalvos timpėm eisiu  verysad.gif O ir tuos šaltybarščius reiktų atitaikyt, kad nebūtų va taip "gražiai" lotuliukas.gif :
http://images0.chict...n-scarf_400.jpg
man tos visos dusty pink, lilac ir pan. nelabai prie veido tinka... bent jau shanai taip atrodo biggrin.gif , mol per pilka blush2.gif .
O rudi batai/mėlynos timpos(pėtkelnės)/juodas paltas mąstau kad reikalo nepataisytų, o gal net sugadintų dar labiau g.gif

o jei kokias tokias imtum pėdkelnes kaip tas kur "P" pažymėjau. bandžiau įžiūrėt kokių ten pas tave spalvų ant batų yra. nu lyg visokių variacijų galima būtų įžiūrėt g.gif dar man labai noris šaliko kokio išraiškingesnio, nes šitas, tai toks nabagiukas mirksiukas.gif biggrin.gif
user posted image

QUOTE(Amarcord @ 2012 10 15, 17:01)
Pačiai pasisiūti gal ir nebrangu. Domėjausi vienoj siuvykloj kainom, tai pieštuko silueto iki kelių - ar ne 110lt  g.gif Vien pasiuvimas. Nėr labai brangu, nėr ir labai pigu.


varyk pas mane į Ukmergę ,tai parodysiu kur galima fainų dalykiškų rūbų nusipirkt iš siuvyklos, kur visokiems mexx'ams siuva arba siuvėjų parodysiu, kurios superines suknelesir už 40lt pasiuva tongue.gif aš aną dieną nešiau pataisyt sijoną ir palaidinę, tai10lt sumokėjau. jau vien dėl tokių bajerių man daros čia smagiau gyvent nei Vilniuj biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 17:07)
Ką nors nejuodo pirkti/įsigyti, pastebėjau, aplamai yra labai brangu biggrin.gif
Aš vat vis viena galvoju apie siuvyklą. Arba internetu pirkti...

aš ir sakiau eisiu pas siuvėją šį tą, kad pasiūtų

QUOTE(bytte @ 2012 10 15, 17:32)
Kad inc ruduo manau čia niekam abejonių nekyla ax.gif , pomidorinė rudenėliams tinkama biggrin.gif . Bet vat jin vis taikosi į kontrastingą rudenį, tipo su žiemos įtaka new_russian.gif , o man kažkaip atrodo kad jin na geriausiu atveju tikras ruduo pagal kontrastingumą.

aš pasibandysiu visaip visokeriopai pasiderint ir vėliau kada pasisakysiu kas iš tiesų.šiandien išėmaiu laikinai iš spintos visokius šaltus atspalvius ir bandysiu dabar tik su tais šiltais likusiais draugaut biggrin.gif

QUOTE(Amarcord @ 2012 10 15, 17:36)
Ai, su tuo internetu. Nepataikius ilgai cackintis, kol nupirks kas nors. Nebent figūra neproblematiška. Geriau jau siūtis. Tik irgi reik labai žinoti, kas tinka, nes jei su fantazija ne kas (kaip pas mane biggrin.gif), tai gali galutinis rezultatas pranokti lūkesčius  lotuliukas.gif

jo, kai figūra su išlinkimais arba kai kur be jų, tai vargas su standartiniais doh.gif

o aš nupėdinau į kosmetikos pardę ir badžiau pasižiūrėt kokių aš šešėlių naujų noriu, tai vėpsojau vėpsojau ir net nesugalvojau kokius pradėt bandyt. susibiesinau ir išėjau lauk cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 10 15, 18:36)
Ai, su tuo internetu. Nepataikius ilgai cackintis, kol nupirks kas nors.

Aš tai įsisabačinau taip - perku internetu, o nepataikius nešu pas siuvėją taisyt. Finale gaunasi pigiau, o ir rezultatas visai neblogas biggrin.gif

Tiesa, jei kokius batus nepataikai, tada prasčiau. Kartą papirkau dviem dydžiais per didelius batus, o kad mano letena 40, tai batai gavosi 42 arba dar didesni... Moteriški. Vo čia tai turėjau bėdos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 10 15, 19:13)
Aš tai įsisabačinau taip - perku internetu, o nepataikius nešu pas siuvėją taisyt. Finale gaunasi pigiau, o ir rezultatas visai neblogas biggrin.gif

Nu su sijonu kaip tik ir turėjau problemų doh.gif Atrodė, ką čia pieštukinį sijoną pasiaurint - juokų darbas! Pasiaurino, kad gražiai kristų, pasimatavau, pasiėmiau,apsirengiau kitą rytą, pabandžiau paėjėti (ne po kambarį, bet taip normaliai - gatvėj) ax.gif Nu ir blink.gif siauroka kažkaip lotuliukas.gif neišeina septynmyliais žingsniais judėt, tik kaip geišai tipenti gaunas doh.gif Teko namie pačiai pertaisyt (ir vis tiek siauroka, tik jau ne taip) lotuliukas.gif O kainavo ne 10 lt tas taisymas.
Moralas - reik turėt patikimą siuvėją. O kur tokią gaut?Gal kas Vilniuj pažįsta? Nes kitaip pas Inc į Ukmergę važiuosiu lotuliukas.gif

Ai, dar nebaigiau apie sijoną. Pirkau juos du lotuliukas.gif Vienodus skirtingų spalvų. Nežinau, ką daryt su tuo antru. Nieks neperka verysad.gif

Inc, o tai ten pas jus gal ir vyriškų gražių irgi kokybiškų kostiumų labai liekniem vyram yra? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 15 spalio 2012 - 18:40